הומלנד עונה 2 פרק 5
.... דעותיי.....

על זה אפשר לפתוח דיון בנפרד....

ואפשר אפילו להחליף מספרי טלפון בגלל האורך
.....
אבל לא בגלל הסוף צריך לוותר על הסדרה הגאונית הזו.
ואקספיילס?

סמייילי

New member
אני כבר לא זוכרת את הסוף של אקספיילס

קצת התנתקתי ברגע שמאלדר יצא מהתמונה

גם לא אהבתי את הסרט בסוף..

אז ככה....

שניהם מתים בסוף הסדרה.
אם שניהם יצאו מכל ה MASS הזה זה יהיה סופר אמריקאי.... שהגיע הזמן שהם יהיו קצת יותר "גותיים".... כבדים... אפורים - התסריטאים ז"א.

או אולי רק אחד מהם? זה יהיה יותר דרמטי...
בכ"ז - כמה כבר אפשר למשוך...

ובלי קשר - נכון שויקטור סקסי ?
... המבטא שלו מחסל אותי כל פעם מחדש...

(אני לישון, נמשיך מחר)

הקטנה שלי (11.5) ערכה מרתון אבודים ומאד נהנתה

אני פחות. ברגע שהתחיל להיות בדיוני מדי איבדתי אותם.
מרתון נוסף בתי ואני עשינו לאנטומיה של גריי. גם מכורות :)

אנטומיה חביבה.... לא כבשה אותי. העקביות של

ההפקות האמריקאיות ב"שלמות" של מראה השחקנים מאד מפריעה לי.

אמממ... איך להסביר את זה בלי לצאת אהבלה
.... (אפשר להגיע כאן אולי לדיון מתיש כמו דוקטורט)...
כמעט תמיד השחקנים שלהם, גם בסרטים - מושלמים. האיפור של הנשים, השיניים הלבנות והישרות, הבייביליס של התיכוניסטיות, הלבוש הטיפופ המעודכן, הפינפון ה"ג'סטין ביבר לייק" של הבנים, ואיך זה שתמיד כולם סופר צעירים וחתיכים (ויש עוד כמה)... וההערה האחרונה דיי רלוונטית לאנטומיה.
האם באמת כל החבר'ה הצעירים ברפואה כאלו יפהפיים?
קחי את הסדרה סוזן עם ג'ון גודמן גדול המימדים(!) משנות ה- 90 - סדרה ענקית וכולם שם היו "נורמליים".

לא באפי הציידת אלא אחת אחרת באותה התקופה, אחת השחקניות נדמה לי שיצאו משולחן לחמישה - היתה לה סדרה שהיא רואה רוחות. ראבאק (סליחה) היא מתעוררת באמצע הלילה ויש לה צלליות וליפ גלוס...
הדברים האלו מטריפים אותי.
זה אח"כ מה שמוכרים לילדות קטנות שצופות בטלויזיה.

טוב, ולסיום החפירה
- האם ראית את "נערה עם קעקוע דרקון" השבדי ?

מסכימה עם רוב מה שאמרת, לגבי השלמות

כולם גם ערניים ומהממים גם אחרי 17 שעות במשמרת :)
הלוואי עלינו :)
אגב 3 העונות הראשונות היו מדהימות ומרגשות, אחרי ששונדה התחילה להרוג לנו את החביבים עלינו הסדרה היתה קצת פחות נחמדה.
נערה...טרם ראיתי, יש לי גם את הספר הראשון וטרם התחלתי.
נראה לי שהגיע הזמן.
אגב, גם את דמג'ז אני מאד אוהבת. גלן קלוז במיטבה !!!!

הו - מותק, פתחת חזית ! איכותית !!!

אז ככה - ציחקת אותי על ה 17 שעות משמרת. עוד יותר מחזק את מה שאמרתי....

נערה - אם יש לך הספר לקרוא ומייד ! לא תצליחי להניח מהיד.
אומרים שעם הצלחה לא ניתן להתווכח... אני עם ההצלחה של ליידי גאגא יכולה בהחלט.... אבל לא הנערה של סטיג לרסון (עליו השלום).
קראי את הראשון... ספר גאוני ברמת ה"הפקה" שלו. שימת הלב לפרטים, בניית האופי, העקביות. בלי דילוגים מהירים על שטויות....
ספר מצויין !! (גם שני האחרים שהם כמו ספר אחד שנחצה לשניים).

ואת נזקים ראיתי - את שלושת העונות.... התחלתי את הרביעית ללא תרגום והתיאשתי
... סליחה, אבל התחיל להיות ממש דבילי.
אני גם מאד אוהבת את קלוז. שחקנית מעולה!!

forglemmigej

New member
גם אנ י לא אוהבת את המראה ה"מושלם"

מה זה בעצם

אני חושבת שזה מגיע אלף, מאופרות הסבון שבהן העיקר להראות יפה כמו סוכריה ורודה וכישורי המשחק לא ממש חשובים, לכן הם מחליפים לא פעם שחקנים לאותו תפקיד כשמישו פתאום מגלה כישורי משחק קצת יותר גבוהים מהממוצע כי יצטרכו לשלם לו בהתאם ,דבר שני ,זה מביא יותר צופים כי כשאנשים נראים מאד יפה ומושלם ולא משנה איזה ארועים הם עברו ,זה כמו פרסומת לשמפו או משחת שיניים זה לא ממש הדרמה שמנסים לקדם אלא מוצר שמנסים למכור.
רוב השחקניות הראשיות אפילו שהן משחקות דמות פגועה כמו מארי לואיז פארקר או אידי פאלקו או לורה ליני או ג'וליאנה מרגוליס לובשות פאות מעצבנות שנעשו אצל אותו יצרן עם בייביליס באותן זויות וכמובן שאף שערה לא זזה אף פעם מהמקום למרות שהן רצות או הולכות מהר, נראה לי שגם קלייר דאנס לובשת פאה כי גם אצלה זה לא זז, זה הרגע שהסדרה מתחילה לjump the sharks כמו שאומרים.
בסדרות או סרטים אירופאים האנשים הרבה יותר דומים למציאות אין בוטוקס או צילומים עם אור מיוחד או איפור מגניב ובטח ובטח ובטח שאין ביביליס
לא פעם יש עירום ישיר של גברים ונשים ולא עושים ענין מזה באמריקה הנשים תמיד לובשות חזיה (אולי זה בחוזה שלה). הצילומים מאד כהים והדבור בכלל לא ברור כי ככה אנשים נורמלים מדברים.
אם כבר מדברים על "נערה וכו'" לדעתי הגרסא האמריקאית יותר טובה אמנם נומי רפייס היא שחקנית אדירה ויפהפיה לא פחות אבל הסרט לא היה טוב לדעתי. אם כבר סרט דני מעולה בכיכובה, אז הוא נקרא Daisy Diamond והיא פשוט מצמררת שמה. היא גם לובשת פאה בסרט נערה עם קעקוע ראיתי אותה לא מזמן בטלויזה השבדית יש לה שיער ארוך מאד עם תלתלים בצבע חום בהיר היא יפה בצורה עוצרת נשימה אבא שלה הוא ספרדי ואמא שבדית.

סמייילי

New member
את רואה דקסטר?

אני גם לא אוהבת שהכל בובתי מדי, ודווקא שם הקאסט מאוד מגוון ו"אמיתי" יותר

אצל דקסטר ?

(סליחה שאני נכנסת באמצע
)
יש עדיין רצון שכולם יהיו כאילו משוייפים ואחרי בדיקת איכות.
חוץ מאנג'ל ולה גוורטה כולם צעירים שם... נושקים ל 30.
הם היחידים שמשופשפים כזה "פגומים" במובן הטוב, כמו יין שמשתבח עם הזמן....

סמייילי

New member
ברוכה הבאה!

וכן, סול מעולה - מנדי פטינקין העילאי משדרג כל סדרה שהוא נמצא בה..

סמייילי

New member
הנסיכה הקסומה ראית?

סרט נהדר ומדהים
מנדי פטינקין (סול) משחק את איניגו מונטויה האגדי

אם היא עונה לך שלא...

בראש אני אתן לה !

סרט אלמותי! פשוט ככה. מושלם.
למרות שזה לפני עידן האפקטים הדיגילטיים (היה מוסיף משהו ל ROUS'S) הסרט מקסים ונהדר.
יכולה לדקלם לך אותו...

סמייילי

New member
אל תגעי לי בrous's

אני אוהבת את האיכות הנאיבית של הסרטים הישנים האלה
לא איכפת לי שאני "רואה דרך האשליות"

הסרט האהוב עליי ביותר מאז ומתמיד הוא "הסיפור שאינו נגמר" גם אחרי שבגרתי מספיק כדי להבין איך עשו כל אפקט ואפקט, לא מפריע לי..
ואותו אני בהחלט יודעת בעל פה..

דווקא אותו פחות אהבתי....

אני יותר עם הנסיכה הקסומה, וגם אני מאד אוהבת את הסרט הזה כמו שהוא.
הוא "המוהיקני האחרון" מבחינת סרטים שהיו צריכים להיות עם אפקטים לפני האפקטים....

ולגבי הסיפור שאינו מגבר - ביקרתי באולפנים בגרמניה לפני 23 שנה... וישבתי על הכלב הלבן... היה נחמד.

למעלה