הומו זה הומו. חיה חולה וסוטה..."

m Cris

New member
הומו זה הומו. חיה חולה וסוטה..."

<< הומו זה הומו. חיה חולה וסוטה, אני לא סובל שהם לידי..." >>> מתוך הפרסומת החדשה לערוץ +YES שנפסלה לשידור. לכתבה: כאן קראו את הכתבה ושדרו את תגובתכם......

As I Am

New member
אני לא מוצאת את זה פוגע... ../images/Emo103.gif

אנחנו מדברים פה על יס, יש להם את לוח השידורים הכי הומו-לסבי בארץ, אוקי? זה בטח נאמר בפרסומת יותר כדי לצחוק על תופעת ההומופוביה מאשר על הומוסקסואליות. כאילו שלי לא יוצא לומר "איכס, לסביות" מפעם לפעם. זה אומר שאני חושבת ככה? קצת הגזמה, לדעתי. מצד שני, יש שאת אלו שלא יקחו את זה כמוני, כך שאפילו שזה לא נועד להעליב או לפגוע, זה בטח היה גורם לזה. שיהיה.

pop star

New member
../images/Emo34.gifאוי נו באמת!!

מה השטויות האלה? כאילו אני בטוח שהיה איזה מסר שם והכול היה אמור להיות בהומור!! אני בתור הומו ממש לא הייתי נפגע מהפרסומת הזואת להפך אני חושב שאפילו הייתי צוחק!! אני לא מבין יש מלא פרסומות על שחורים שלא לדבר על כול הקטע עם לובה (ארץ נהדרת)אנחנו מדינה של הומור אף אחר לא נראה לי שממש היה נפגע מזה! זואת לפחות דעתי:) על טעם ועל ריח אין מה להתווכח!!!! pop star!!

TheMadKow

New member
אני לא..

הצלחתי למצוא אם זה פוגע ממש או לא. כלומר, לא ממש הציגו בכתבה את כל התסריט. אם זה כן היה פוגע, זה כמו לירות בעצמך ברגל, הרי רוב צופי "הכי גאים" ודומיו הם חברי הקהילה. קיצר קחו מה שכתוב בעיתון בערבון מוגבל..

למעלה