הומופוביה גלויה - הדורשת טיפול.

אויש../images/Emo70.gif../images/Emo46.gif

הוא לא יודע בכלל על מה הוא מדבר... אני חושב... שעל כל אחד להיות גאה במה שהוא... וזה לא משנה אם הוא הומו/לסבית/בי/טראנס/סטרייט... אני ממש לא אוהב את הגזענות הזאת... אני כבר אדאג שזה יטופל...

ואממ...

עוד משהו אחד... שלא יגיד דברים לפני שהוא ניסה אותם... כאילו הוא לא יכול לפסול משהו בכך שהוא שונה... אפילו בתנ"ך מדברים על משכב זכר... דוד המלך שכב עם גברים לכל הרוחות... אז דייייייייייי
הוא לא צריך לפסול... וד"א... הרבה מהרבנים הגדולים הם עמוק עמוק בארון... ואני יודע זאת מניסיון[ואל כך לא אפרט]

...

קראתי. זה מגעיל אותי. כנראה שישנם אנשים שבאמת משוכנעים שזאת מחלה. בגלל אנשים כאלה אחרים יורים לעצמם כדור בראש או מוצאים סכין לחתוך לעצמם ורידים. בגלל אנשים כאלה אחרים סובלים מדימוי עצמי נמוך ולא מקבלים את עצמם לעולם. זה מכעיס שקיימים כאלה אנשים, אבל מה כבר אפשר לעשות? להציף בתגובות? להפגין? להתקומם? להתעצבן? לפגוע בהם בחזרה? לא. מדובר בגזענות לשמה. אנשים כאלה מדביקים לנו דעה קדומה ותווית מסריחה. זה נמאס. זה מטריד ומציק, אבל אנחנו לא יכולים להוכיח להם לראות את הדברים דרך המשקפיים העליזות, המשקפיים שלנו. הם הולכים ישר, חושבים ישר, ונוהגים ישר. וחס וחלילה שמשהו קצת שונה יפריע להם בשגרה הישרה שלהם. הם לא שווים תגובה ולו חצי תגובה בפורום ההוא, למרות שכן יכולנו להציף אחד אחרי השניה בביקורות, קללות, איומים, וכל הבא ליד. [או למקלדת..] הדיונים האלה לא מובילים לשום פיתרון, כי דבר לא ישכנע אותם. הם תקועים עמוק עמוק בתוך הצנצנת המרובעת שלהם. שיבושם להם. אני רק מתנגדת בכל תוקף לעובדה שזה משפיע עלינו. אז לכל מי שחברים שלו חושבים ככה, אני יכולה לבקש ממכם לא לשים עליהם, ולמצוא קבוצת חברים חדשה ובוגרת יותר? נמנמנמ... כנראה שלא. אז זאת עצה ותו לא
חג שמח.

בטח שאפשר לעשות משהו!

אפשר לסגור את הפורום שלהם ולחסום את מנהל הפורום, mewtwo333. שלחתי הודעה למערכת והם כתבו לי חזרה שאני צריכה לשלוח הודעה עם הפרטים הבאים: 1. קישור מדוייק להודעות המעוולות 2. הסבר במה דברים אמורים 3. שעת כתיבת ההודעה ושם כותב ההודעה 4. האם פנה למנהל הפורום בבקשה להסיר ההודעות אז שלחתי להם את הפרטים האלה+כמה ציטוטים מהשירשור הזה (בין השאר על ההשוואה לפדופילים, סוחרי סמים, גנבים..) עזבו, אין טעם להתעצבן על זה, אני מאמינה שהמערכת באמת תסגור את הפורום ותחסום את mewtwo333 ואם צריך אז גם עוד חברי פורום..

James Hammerton

New member
המאמר הזה הופיע גם כאן פעם

אני לא חושב שיש הרבה טעם לענות, בעיקר כשהפורום הזה נמצא בהיידפארק תחת "דת ואמונה". לשכנע אותם ספק אם תוכל...

Saint Marko

New member
אני פשוט המון....... הם ממש כמו נאצ

נאצים.. שוללים זכויות של בני אדם.... וזה שמשגע אותי!

shuli t

New member
איזה הומופוב....

דיי דיי להיטפל אלינו...איזה חארות...מה אכפת להם כל אחד חיי כמו שהוא רוצה...וכל אחד שיהיה גאה במה שבא לו! כולם חייבים לדחוף ת'אף...

זה לא הקטע של לדחוף ת'אף ..

לכל אחד יש דעה שונה בעניין , וכל אחד מורשה להביע אותו , איך שהוא רוצה , איפה שהוא רוצה וכמה שהוא רוצה .

למעלה