הולדתו של הפשע הגדול

אלון גל

New member
הולדתו של הפשע הגדולהסכם השלום עם מצרים היה כרוך בהבטחה ישראלית לפתרון הבעייה הפלשתינאית וכך יצא שרון שר הבטחון דאז להשיג מטרה חשובה זו של עיבוי השלום עם מצרים על פי תפיסתו הכוחנית של שרון ניתן היה להפוך את הקערה בגדה וברצועה ע``י יצירת תנועה פלשתינית יש מאין שתחומש ותגובה ע``י ממשלת ישראל שתקנה לה אחיזה בשטחים ותייצר את המנהיג הפלשתיני הוא מינה את ה``מומחה`` פרופסור מילסון לאחראי על התכנית והקים את אגודות הכפרים יום יום קראנו בעתונים על יצורים מוזרים כמו מוסטפה דודין שצצו מאי שם אבל זה לא הצליח - הפלשתינאים הקיאו אותם ולא במקרה כי הם היו קוויזלינגים ולא יותר יום אחד הופיע פרופסור מילסון בטלוויזיה ובהודעה דרמטית הודיע על התפטרותו הוא לא הודה שמדיניות שולחו נכשלה אלא הטיל את האשמה על אש``ף בלבנון שמפחיד את האוכלוסיה בשטחים שאם לא כן היתה נוהרת אחרי מוסטפה דודין ואז הוא אמר את המשפט הזכור לי כל כך: הציבור בישראל צריך לדעת - יש לנו מלחמה עם אש``ף אגב באותה תקופה היה שקט מאוד בגבול לבנון - 11 חודשים של הפסקת אש עם אש``ף שנשמרה על ידם בקפדנות אבל המלחמה עם אש``ף דמילסון את שרון הייתה דרושה לצורך סילוקו הסופי של הגורם שהפריע להשלטת אגודת הכפרים על הפלשתינאים בגדה - עראפת הדגם של שרון היה פשוט הפלנגות בלבנון וצבא דרום לבנון הוא רצה אותו דבר בשטחים. ואז חיפשו או מצאו תירוץ כדי לשקר את העם ולצאת למלחמה הפושעת...
 

אלוני.

New member
אכן וקצת יותר דיוקב 24 ביולי 1981 הושגה הפסקת אש והצד השני שמר עליו בקפדנות יתרה. מצידנו נעשו נסיונות להצית מעט אש באזור. טיסות של מטוסי צה``ל מעל שמי האזור. באפריל 1982 הפציצו מטוסי צה``ל בסיסי מחבלים והפילו 2 ``מיגים`` סוריים כל זאת ללא תגובה לכיוון ישראל מצד המחבלים (נורו טילים על המטוסים) . במאי 1982 בעקבות הפצצת מטוסי צה``ל בסיסי מחבלים בלבנון יורים המחבלים קטיושות לתוך שטח ישראל בפעם הראשונה מאז הפסקת האש. בשלישי ביוני מתבצעת ההתנקשות בשגריר ארגוב בלונדון. צה``ל מפציץ בלבנון ברביעי ביוני בביירות ובדרום לבנון, באותו ערב המחבלים מפגיזים את צפון המדינה , הפגזה מסיבית שגורמת לקרבנות בנפש. השאר כתוב בהיסטוריה.
 

אלון גל

New member
ובכן..אז לא נראה לך שמה שעשה שרון אז חמור פי כמה וכמה מכל הזיגזגים של ברק? הוא הרי טעה בגדול וזה ברור במקום משפחת ג`ומאייל יש לנו שם את חרירי ומצבא דרום לבנון נשאר רק לבנון את אש``ף סילק והכניס את החיזבאללה שאתם אין מה לעשות שלום הוא טעה ואחרים רבים אחרים שילמו בחייהם לא טעות של מחדל - כמו של ממשלת גולדה אלא טעות יזומה זה לא פשע? מדוע להוביל כל כך הרבה אנשים אל המוות בגלל ``תכנית``? לא חוסר ברירה, אלא תוכנית!
 

אלוני.

New member
יש כאן בעייהממשל רשאי,לעיתים חייב, לנהוג לפי מה שהוא מבין כאינטרסים של המדינה. ישראל עשתה מהלכים שלא בדיוק תואמים את מה שלימדו אותנו הן במלחמת קדש והן במלחמת ששת הימים, כך חשבו מנהיגי המדינה דאז. אם ממשלת ישראל עשתה את הדברים במודע מתוך כוונה לגרור את אש``ף לפעולה כדי לפתוח במלחמה הרי שהפעולה היא לגיטימית, אולי היא לא חכמה אבל אלה החיים, מה לעשות. דבר נוסף, ראש ממשלה נמדד על פי יכולתו ושיקול דעתו ועדיף בעיניי שתהיה לו תוכנית כלשהי. ולבסוף, אין צורך לשכנע אותי שלא להצביע לשרון.
 

אלון גל

New member
אין לבצע פשעים מתוך בחירהלעולם אין לבצע פשעים ולהרוג חפים מפשע מתוך ברירה זהו כלל ברזל שאין לעבור אותו והיה אם אי פעם יבקשו ממני להרוג ילד לא רק שלא אעשה זאת אלא שאמנע בכל דרך את הריגתו בכל דרך.. במאה ה 21 עליך לבחור האם אתה חלק מהאנושות או חלק מקבוצות חשוכות
 

אלוני.

New member
אז ככהלא בהכרח מדובר בפשעים. הייתי שמח לשמוע מה דעתך על מתקפת נגד או על ראייה עתידית, למשל הפצצת הכור בעיראק בתקופת מ.בגין. בראייה עתידית של ממשלת ישראל ד`אז מדינת פתחלנד שהוקמה בדרום לבנון לאחר גירושם מירדן היוותה איום על צפון המדינה. אף אחד לא הלך להרוג ילדים במודע.....בינתיים היחידים שהרגו והורגים ילדים מתוך כוונה להרוג ילדים זה המחבלים, רוצה רשימה ? אני לא בטוח שהמקום מספיק להכיל את כל הרשימה.
 

אלון גל

New member
מה אם היית גרמני בתקופת היטלר?גם היטלר ביצע את תוכניתו.. האם זה היה לגיטימי?? לעולם אין הריגת חפים מפשע לגיטימית!!! הגיבורים הגרמנית הם אלו שהיו מוכנים להילחם נגד מדינתם באותה תקופה אגב אם חס וחלילה נהפוך למדינה חומייניסטית או נאצית מצווה להילחם נגדה!!
 

nirkabalo

New member
מצווה להלחם באנשים כמוך...כבר הבנתי את הראש שלך . אתה מדבר פה על קיצוניים וקיצוניות . לידיעתך אתה לא פחות קיצוני רק לצד ההפוך. אתה לא רוצה להכיר בהרבה מאד דברים שמאפיינים את המדינה הזאת ושמבדילים אותה ואת העם הזה (שלפי הודעות קודמות שלך,אתה בכלל לא מכיר בקיומו ובשורשיו ההיסטורים). אתה מוכן למכור פה הרבה מאד אנשים ומקומות שמייצגים את ההיסטוריה עליה בנוי העם היהודי ובלבד שתקבל איזו שהיא הכרה מהעולם. אתה פשוט אדם מסוכן ומסכן.
 

שרוף

New member
כמה כסף משלמים לך אויבי ישראלכדי להפיץ את התעמולה שלהם. אנחנו לא הפושעים במזרח התיכון אתה וחבריך עמי ערב אתם הפושעים אתם הרוצחים. מדינת ישראל נלחמת על חייה זה כחמישים שנה מול שנאה יוקדת וחוסר השלמה של מדינות ערב עם רצוננו בפיסת אדמה לחיות את חיינו בשלווה ובשלום.
 

שרוף

New member
מלחמת שלום הגליל הייתה המלחמה הצודקתביותר בתולדות ההיסטוריה של עם ישראל. המלחמה הזאת שחררה את תושבי הצפון מטירור בלתי פוסק של אשפ בראשות עראפת ושאר אירגונים קטנים יותר. את ההחלטה על היציאה למלחמה קיבלה ממשלת ישראל בבירכתו של השמאל. אתה פשוט שקרן אדוני אתה מסלף את המציאות לפי הזיותיך בלבד אין לי צל של ספק שאתה הוא פרט מחלק רחב בעם השמים את טובת הפלשתינים לפני טובת אזרחי ישראל. התעמולה שלך היא שיקרית ונבזית ואינה משקפת את המציאות. אנשים כמוך הם הגרועים שבאויבי ישראל.
 
למעלה