הוד השרון - בלגן בהכוונה, לא ניתן היה להגיע..

הוד השרון - בלגן בהכוונה, לא ניתן היה להגיע..

איך המירוץ היה - לא יודע. מה שכן הגעתי שעה לפני מדרום להוד השרון, הכביש סגור, אין שילוט איך להגיע... הסדרנים לא ידעו לאן להגיד לאנשים לנסוע. סיכום : - הלכו דמי הרשמה .... - בוקר שהיה צריך להיות נחמד, נהפך לשעה וחצי בפקקי הוד השרון. והעיקר - הרצון לשבור את שיא ה- 10 ולקרבו לרמה של שיא החצי........ - יחכה להזדמנות אחרת. לשם לא אחזור. לא יתכן שמארגנים מירוץ, ולא ניתן בקלות להגיע לזינוק, שאם הבנתי נכון "עטוף" במסלול...

YNT

New member
גם אנחנו איחרנו לזינוק בגלל האירגון המזעזע

הגענו לכניסה הדרומית להוד השרון מעל שעה לפני הזינוק, באתר לא היו שום הנחיות מיוחדות ו/או מפת הגעה. 3 פעמים כיוונו אותנו השוטרים לכניסות שהתבררו כחסומות, בסוף לאחר כמעט שעה של התברברויות חנינו ורצנו אל הזינוק. הגענו 2 דקות לאחר הזינוק, כמובן שאין שטיח בזינוק (REALTIMMING) ולכן גם אין זמן אישי. חולצות בכל מידה למעט XXL לא היו אף שהגענו שעה בלבד מרגע הזינוק. בקיצור מרוץ שנגנז מהרשימה שלי.

בוא נראה אותך מארגן מירוץ..תאשים רק את עצמך

המארגנים הרימו אחלה הפקה...אתה ארגנת פעם מירוץ...לפי מה שאתה מספר אתה מתארגן מזעזע... נראה לי שמתאים לך להדליק את האש מעכשיו,, גם אותי עצרו ליד מחלף ירקונים...ומה עשיתי...החנתי את האוטו בצד במקום מותר... רצתי בדיוק שלוש קילומטר לזינוק אחלה חימום והיה לי עוד 15 דקות ליציאה ארוכה וקצרה עם עודף. אחי, היית בצבא פעם ?

אגשית

New member
ואוו, איזו תשובה בוגרת../images/Emo31.gif

מי שלא מסוגל לקבל ביקורת עניינית שלא יעשה כלום

jokamm

New member
אני מאוד נהניתי במרוץ הוד השרון !!!!!

אני חוויתי מירוץ מושלם, מהטובים שהשתתפתי - והייתי בהרבה...: כפי שביקשו באתר - הגעתי בשעה 8 בבוקר [מדרום] וכיוונו אותי ישירות לחניון המסודר שליד הספורטן [היה הרבה מקום פנוי]. הזינוק היה בדיוק בשעה שנקבעה מראש. המסלול מדהים - כמובן שקבעתי שיא אישי !!! כביש רחב - כאשר ראינו את מקצה ה-5 חוזרים, כולם זזו שמאלה - לא היה בכלל בלאגן. לאורך המסלול נקודות לחלוקת מים, עם הרבה מתנדבים, שלא היה צריך להתעכב. המסלול היה סגור לגמרי לכלי רכב, למרות שהיה ציר מרכזי. בסיום חילקו, כמו תמיד, בקבוקי מים. לאחר המרוץ הגעתי לאזור הכינוס - חילקו עוגות ועוגיות.. וגם את המגנטים [שלא הופעתי באף אחד מהם...] בלי להמתין הרבה, קיבלתי שקית עם מדליה וחולצה בגודל שביקשתי - לא היה מחסור [לא הגעתי מהראשונים!!!]. ההערה היחידה - במסלול כזה, הייתי שמח אם הייתה מדידה אישית. לסיכום - מאוד נהניתי וכל הכבוד לצוות רילטיימינג!!!! יוני

zkobi1

New member
המסלול הכי טוב שרצתי בתחרות בחיי

בהחלט,צריך ללמוד להגיע לפחות שעתיים לפני. הכישלון של מי שאיחר לא של המארגנים

ננסנס

New member
הברדק בהחלט היה בשיאו

וחבל כי המסלול עצמו היה מעולה ופוטנציאל לשבירת שיא ( כפי שאני עשיתי..) אנחנו הגענו מצפון כי חזינו את הבלגן אבל חברים אחרים נתקעו ואיחרו כמובן שלא היו חולצות במידות למרות שסיימנו בין הראשונים וגם בעמדת החלוקה הברדק חגג גם חוסר המדידה בזינוק מרגיז.. לסיכום, סך הכל היה אחלה מירוץ בגלל המסלול הטוב ומזא האוויר הנהדר אבל חייבים להשתפר באירגון

אגשית

New member
מסכימה לגמרי. כשאנחנו סיימנו

לא נשארו ערכות בכלל והבלגאן חגג. סה"כ מירוץ נחמד מאוד, מסלול ידידותי ומזג אויר מצויין

gald 6

New member
מרוץ הוד השרון בטעם חמוץ

שלום חברים בסיום המרוץ אחרי השחרור הלכתי להחזיר את המספר ולקבל את המדליה והחולצה הגעתי לשלחן אבל לא היה לא חולצה לא מדליה ולא שקית משתתף!!! נאמר לנו שנקבל את החולצה והמדליה בדואר קשה לי לאמין שזה יגיע אחרי הברדק של היום . בפעם הבא אני יחשוב טוב טוב עם להגיע חזרה להוד השרון . בסכום מרוץ בטעם חמוץ

אחריצבא

New member
עוד נקודות חשובות לשיפור

איך הגיוני שריצת ה5 ק"מ וריצת ה10 ק"מ מוזנקים בהפרש של 10 דקות אחד מהשני? מה שקרה שרצי ה10 מזנקים וחוסמים את הרצי ה 5 ק"מ בדרך חזרה ולהפך. חייבת להיות הפרדה בין ההלוך לחזור . מספיק כביש אחד אבל צריך לחצוץ אותו לפחות בקטעים בעיתיים. כי גם רצי ה5 המהירים נתקעו ברצי ה5 האיטיים (לא יודע מה קרה ב10 כי רצתי 5) ועוד נקודה חשובה. המנצחים חיכו לטקס חלוקת הפרסים יותר משעתיים - שגם בו היה בלבול גדול ולקח זמן רב. יצא שסיימתי את הריצה באיזור 9 וחצי חזרתי הביתה ב12 וחצי. סך הכל מירוץ עם פוטנציאל כמירוץ טוב ומהיר. בבקשה לקחת לתושמת לבכם.

1989Hana

New member
כן, היה חתיכת בלאגן בטקס ../images/Emo3.gif

אבל חוץ מזה ועניין החולצות היה אחלה מירוץ!

eli626

New member
יופי של מרוץ ארגון ותפעול

חברים היה יופי של מזג אויר , מסלול מעולה, היה מחמם לראות את המקצים הראשונים היה מאוד מחמם לראות את ילדי ביה"ס וחיילי צהל רצים ונהנים נכון שהיה בלאגאן בחזרה בין שני המקצים אבל בסה"כ יופי של מרוץ כל הכבוד

Yrubanenko

New member
מירוץ הוד השרון

גילוי נאות :לא אובייקטיבי. מירוץ הבית
בלי הצורך לנסוע , להגיע וכו' . מכאן, תענוג אמיתי. המסלול עצמו היה מעולה בשילוב עם מזג אויר בהזמנה . לתחושתי ההזנקה המוקדמת של מקצה ה -5 לא הפריעה כלל למקצה ה-10 . הכבישים מאד רחבים ולא היתה שום בעיה עם הנושא . real timing חייבים להשתפר בנושא של שטיח הזנקה לטובת זמן אישי שלא לדבר על הפאדיחה בסיום בנושא המדליות/ חולצות / שקית משתתף. האקספו היה חביב ביותר והאוירה , נהדרת. אם ישופרו הנושאים הדורשים טיפול, המירוץ יכול בקלות לתפוס פופולריות יפה בקרב הרצים. האלתרמנים פשוט מדהימים. לראות אותם חולפים מולך כסופת טייפון- חוויה .

מירוץ הוד השרון- היה נחמד.

פעם ראשונה שאני משתתף במירוץ בכלל. השתתפתי ב- 5 ק"מ. הגעתי למקום בבוקר מוקדם, היה בסדר, בקבלת השקיות בתום הריצה היה בסדר וניתן היה להחליף את החולצות אם לא אהבת את צבע החולצה. יתכן שהמארגנים לא העריכו מראש את מספר המשתתפים הגבוה ולכן לא הזמינו חולצות במספר מספק. בסה"כ נהניתי. יש לדעתי צדק במרווח זמן שאינו מספק ביןהמקצה ל- 5 ק"מ לזה של 10 ק"מ שיתכן שהפריע מעט לרצים האיטיים יותר (שאני נמנה עליהם) אבל אפשר פשוט לקבוע בפעם הבאה שהמרווח יהיה 15-20 דקות והבעיה תיפתר. חלוקת העוגיות בתום הריצה היתה נחמדה מאד. סה"כ כל הכבוד. היה מהנה ואגיע גם בשנה הבאה (בהנחה ששגעון הריצה לא יחלוף)..

gaia2008

New member
מרוץ הוד השרון

המרוץ היה מצויין בגלל המסלול ומזג האויר אבל הארגון בסיום המרוץ היה מזעזע לא יכול להיות שלאנשים שמסיימים ריצת 10 ק"מ לא יהיו מים בקו הסיום! וכמובן תקלת השקיות שלא היו... מקווה שלא יעשו פדיחות ולפחות ישלחו לנו אותן בדואר בהקדם

gilroy

New member
מסלול פנטסטי- שיא אישי ../images/Emo13.gif

לכן, קשה לי קצת להתייחס לתקלות, נכונות ברובן, שגוללו כאן החברים. מן הסתם, אחזור למירוץ בשנה הבאה.

zkobi1

New member
לא שיא אישי אבל גביע

מסלול מהיר מאוד 39:07 כבר מחכה לשנה הבאה. ״הרצים החופשיים״

למעלה