הודעת שגיאה בפתיחת מסמכי אקסל

dds22

New member
הודעת שגיאה בפתיחת מסמכי אקסל

שלום רב, לאחר זמן ממושך של חקירת התקלה וללא הצלחה אשמח לקבל רעיונות לפתרון הבעיה המעצבנת- אני עובד עם אופיס 2007 ובזמן האחרון שאני פותח את מסמכי אקסל אני מקבל את הודעת השגיאה המצורפת. המסמך לא נפתח אבל האקסל נפתח ללא מסמך. אם אני גורר את המסמך עם העכבר לתוך האקסל אז המסמך נפתח והכל בסדר. חשוב לציין- * זה קורה לחוברות עבודה שנשמרו בכל אחד מהפורמטים של האקסל (ניסתי את כולן) וכן לא משנה המיקום ששמרתי את המסמך, השפה ששמרתי אותו , השפה של הנתיב שבו נמצאת הספריה של המסמך או כל מאפיין אחר (מסמך ריק מלא וכו). *שאר תוכניות האופיס עובדות בסדר גמור ולא נתקל בבעיה. *לא שיניתי אף אחת מההגדרות הבסיסיות של האקסל והתופעה החלה רק בזמן האחרון אחרי תקופה ארוכה שהכל היה בסדר. *המחשב מוגן, נקי נסרק לרוגלות ווירוסים ומעודכן להיום . *התופעה מתרחשת בכל מצב של המחשב (לאחר ריסטרט ללא תוכנות ברקע עם תוכנות ברקע וכו.). האם יש רעיון איך פותרים את הדבר הנוראי הזה ללא הסרת האופיס והתקנתו מחדש? תודה רבה על העזרה וסופ"ש נעים

מיכאל אבידן

Member
מנהל
ייתכן וניתן למצוא "רעיונות" . . .../images/Emo43.gif

לא לפני שתשתף אותנו במידע אודות מערכת ההפעלה שבשימושך...

מיכאל אבידן

Member
מנהל
אז ככה . . .../images/Emo43.gif

תחושת הבטן שלי אומרת שנושא זה יטופל ב-SP1 של 'חלונות ויסטה'. מאחר ואינני משתמש בגרסה זו הייתי מציע שתתקשר ל'מיקרוסופט' (09-7625400) ותברר אם כבר יצא SP1. (למרות שגירסה מוקדמת של SP1 'דלפה' לאינטרנט - לא הייתי מציע להתקינה). תוכל, כמובן, לוודא גם בפורום 'חלונות'.

dds22

New member
תושה רבה ורק שאלה לוודא שהבנתי-

אתה סבור שמקור הבעיה במערכת ההפעלה ולא באופיס? תודה

למעלה