הודעת פרידה....

הודעת פרידה....../images/Emo68.gif

ממממממ בחיים לא חשבתי שאני אצטרך לעשות את זה....כל הזמן ראיתי אחרים נפרדים והתרגשתי בשבילם....אבל עכשיו זאת אני....א-מ-א!!
אז ככה...הפורום הזה באמת באמת באמת ממש עוזר...עזר לי ולהמון אנשים ואני מאושרת שגיליתי אותו כמה חודשים לפני הגיוס! אנשימים...שמרו על עצמכם....אני ביום ראשון מתחילה טירונות....אין לי מושג כמה זמן ואז קורס של 3 חודשים ומתחילה בתפקיד:) אמממממ אני אשתדל להכנס לכתוב חויות מהטירונות והקורס. ואתם מוזמנים להתקשר... (מי שיש לו ת'טלפון יודע שהוא מוזמן)
זהו...שמרו על עצמכם.....להתראות חן

../images/Emo23.gifורודי אהובתי../images/Emo23.gif

שיהיה לך המון המון המון בהצלחה בקורס.. גיוס קל עם הרבה חוויות
ב-ה-צ-ל-ח-ה

בהצלחה! ../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif ../images/Emo8.gif

שיהיה המון המון אבל המוווווווווווווווווווון בהצלחה תהני בצבא...

fireman

New member
המון בהצלחה!

ני שמח שהפורום היה לעזר בשבילך ואני מקווה שתשובי לבקר אותנו מידי פעם המון בהצלחה וקחי הכל בקלות!
מהמשוגע הראשי.... ערן אייל

AfroditA18

New member
ורודדדדדדדדדה שלי

אז ככה... הכרתי אותך ביום בהיר אחד הייתי אז דיי מגעילה :\ אבל היה בך משהו שלא היה באף אחת הרגשתי שאני מתאהבת בך ! את פשוט בחורה מדהימה אני לא יודעת מה אני אעשה בלעדייך הימים כאן יהיו קשים בלעדייך אני ממש נקשרתי אליך אבל תמיד יהיה את סופי שבוע לראות אותך כאן ותמיד תזכרי מי האנשים שבנו אותך חח :> ותזכרי שאת באה ממקום של אהבה :) מתה עליך !

תודה כולם(תמשיכו)../images/Emo9.gif

(אתם מוזמנים להמשיך כמובן) אני יוצאת עכשיו ואני מקוה להיות פה מחר ולראות עוד הודעות... זה ממש נחמד! :))

המון המון בהצלחה../images/Emo143.gif

שיהיה המון בהצלחה ואל תעשי לבנים יותר מדיי חוויות

בהצלחה ילדה

נפלת על תפקיד מאד טוב. אחותי היתה משקית חויה ומאד נהנתה עומד להיות לך קורס מהנה

mosquita

New member
אל תלכייייייייייייי!!!

משגרת אלייך אנרגיות חיוביות, תשמרי אותן טוב טוב. אני מאחלת לך חיול קל, טירונות כיפית (זה אפשרי!), קורס מעניין ושירות מספק! מקווה לדבר איתך שוב בקרוב, תחזרי מהר מהר לספר חוויות! חולה עלייך!!! נ.ב אני מתנדבת לחמם את החבר הזה שלך אם הוא יתגעגע.

למעלה