הודעת פרידה וסגירה

Berliner star

New member
הודעת פרידה וסגירה../images/Emo4.gif

עכשיו זה סופי, הפורום ייסגר בימים הקרובים, אבל אל תדאגו, אפתח קומונה (כרגע יש קומונה על שם רובי אבל לא ניראה לי שהיא פעילה) וברגע המתאים נחזור להיות פורום גדול, תוסס ומלא חיים
כמו שהיה בימיו הטובים
סגירת הפורום בשבילי היא דבר מאוד עצוב. אני מנהלת את הפורום כבר 4 שנים וכמו שאמרתי בהודעת סגירה הקודמת (כן, בדיוק לפני שנה..) הוא חלק בלתי נפרד מחיי. אני מאוד אוהבת את הפורום ואת החברים בו (וכמובן את נושא הפורום
) למרות שלאחרונה הוא קצת מת.. תודה לכולכם (או לפחות למי שנישאר...) על תקופה ארוכה וטובה בחיים שלי. נהנתי מכל רגע. כל רגע של התרגשות, שיתוף, צחוק ועצב.. אל תפסיקו להעריץ ולאהוב את רובי
תמשיכו להיות מעודכנים בכל המתרחש איתו כי בקרוב יהיה הרבה מה לשמוע. ברגע שהקומונה תפתח, נשים כאן בפורום קישור, ותתחברו
אני לא משנה תוכניות, אני אני מתכוונת לטוס להופעה ולנסות ולגרום לכך שרובי יופיע גם כאן. אני בטוחה שמשהו יקרה. אוהבת ואתגעגע לכל שנייה
מאיה

ronaldiniho3

New member
וואו

אולי הפורום הכי אהוב עליי בתפוז. לפחות הוא לא "מת" לגמרי ועוברים דירה לקומונה. ובכל מקרה, אנחנו, ה"מעריצים השרופים" נשמור על קשר מן הסתם :) ואני גם מתכנן כמה דברים לאתר שפתחתי, לשפר אותו ולפתוח קבוצה מסודרת בפייסבוק, וגם צריך לעשות משהו להביא אותו באמת. מאיה, אני שנתיים פה, עשית עבודה גדולה (לחשוב שהפורום היה אמור כבר להיסגר מזמן!), תיהי בטוחה שרובי גאה בך!!

וואווו אני לא מאמינה שבאמת סוגרים את הפורום

עצוב כזה .. אמנם אני לא באמת כותבת פה הרבה אבל זה היה אחד הפורמים שהכי אהבתי פעם בגלגולים הראשונים והמופרעים שלו. יש לו מקום של כבוד לפורום הזה. ואגב יותר מברור לכם שיש לכם מקום איתנו בפורום של האחים הגדולים שלו נכון?

../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

מאיוש עשית כאן עבודה מעולה
כנגד כל הסיכויים הצלחת להחזיק את הפורום הזה שנה יותר משהוא היה אמור..
אבל ההתמדה משתלמת, ברגע שרובי יהיה יותר פעיל כל העכברים יצאו מהחורים שלהם
אנחנו עוד נארגן משלחת פורום ענקית להופעה/ות שלו! אם לא בארץ אז בחו"ל
(ואולי נצליח לחסוך קצת כסף אם יהיה איחוד קטנטן
) אמנם לא יצא לי להיות כאן פעילה לאחרונה כמו שהייתי רוצה, אבל לפורום הזה תמיד יהיה מקום חם בליבי, אחרי הכל הכינוי שלי כבר מרמז איפה התחלתי את דרכי בתפוז
תהיו חזקים, עוד נעבור שוב לפורום גדול ומלא חיים

../images/Emo201.gif

מאויש
ממש חבל ששופטים את הפורום דווקא בזמן שרובי חזר סוף סוף, הוא היה בפגרה כ"כ הרבה שנים ועדיין הפורום החזיק מעמד ולדעתי על כך מגיע לך מאיה המון קרדיט! הפורום הזה תמיד ישאר בליבי, אני נמצאת כאן המון שנים והכרתי כאן המון אנשים טובים, אני בטוחה שיום אחד הפורום יועלה שוב ושעוד נתכנן את הטיסה להופעה הבאה!

jenngirl

New member
עצוב...

לא כתבתי פה המון זמן, אבל הפורום היה חלק גדול מחיי (לפני כמה שנים) והכרתי פה אנשים מדהימים. חבל שהפורום נסגר כי מדיי פעם אני נכנסת לכאן, יש דברים שלא הייתי יודעת אם לא הייתי נכנסת לכאן, והאתר של רובי לא מספק את כל המידע P: וחוצמזה נחמד לדבר עם אנשים שגם מעריצים את רובי וכל שיר שלו בערך... מקווה שבקומונה יילך יותר טוב, ושהפורום ייפתח שוב.

למעלה