הודעת פרידה וסגירה

הודעת פרידה וסגירה../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

כל הדברים מסתיימים מתישהו. הטובים והרעים גם יחד. הגיע הזמן לסיים את הפורום הזה שגסס כבר ממש מזמן. אני מודה שבשנתיים האחרונות כבר לא הייתי כל כך מרותקת למשימה. מענין איך דברים שהיו לך פעם נורא חשובים מאבדים מחשיבותם לאחר זמן. אני זוכרת תקופות שברגע שהתעוררתי בבוקר הדלקתי את המחשב והלכתי לבדוק מה חדש בפורום לפני כל דבר אחר. זה היה חשוב. מאד חשוב. הזמן עבר. אנשים נדדו. אחרים באו והלכו ולי כבר היו דברים חשובים מאלה. אני לא מצטערת לרגע. היה כיף כל עוד היה ולמדתי המון מזה. עכשיו כיף לי כבר כמה זמן במשהו אחר שאני עושה (לא ברשת) והוא גוזל את רוב זמני. לפני יומיים נכנסתי לתפקיד גדול וחשוב שדורש את כל תשומת ליבי וזמני. על כן הפורום הזה ייסגר ואני מאמינה שהכותבים הנאמנים שלו מתחילתו - גבי למשל וקקטוס ולולי ודווידו... ימצאו להם בית חדש. היו שלום
נעמתם לי ואף עזרתם לי בתקופות קשות מאד
שלכם כתמיד לוליטה המסך יישאר כאן עד לאמצע שבוע הבא ואז ייעלם לנצח

גבי 26

New member
בהצלחה ../images/Emo24.gif

בתפקיד החדש מתארת לעצמי שהוא מרתק ומלא אתגרים
אכן היתה תקופה נהדרת, אנשים נפלאים בילויים נהדרים, יחד עם קשיים שלי ושל חלק נכבד מחברי הפורום-זה מה שנקרא החיים. שמחה שניתנה לי ההזדמנות להכיר ולחוות, תודה! יש לי תמונות נהדרות שאוכל להתבונן בהן לשוב ולהזכר. תודה לוליטה
נעמת לי מאד. |
ל-כ-וווו-ל-ם

דווידו

New member
לוליטה יקירתי ../images/Emo140.gif

על החמש שנים הנהדרות ששהיתי במחיצתך הוירטואלית הכן תודה על הכול על הניהול המוצלח על כל כולך שהישקעת שעות על שעות עוד בתקופת הירוקים אכן הפורום הזה קצת גסס בזמן האחרון החברמ יתפזרו לכל עבר אכן חושב אני שהיגיע הזמן לסוגרו גם אני אישית בזמן האחרון בקושי ניכנס לפורומים ודברים אחרים ממלאים את זמני
בתפקידך החדש לוליטה ושוב תודה על הכול

לולי11111

New member
לוליטה, תודה ושיהיה ../images/Emo50.gif

צודקת.. דברים מסתיימים, מתישהו...הטובים כמו הפחות טובים דברים משתנים, אנחנו משתנים, הצרכים ,שעות הפנאי, סדר העדיפויות ועוד ועוד וזה לא רע...זה נורמלי וטבעי לא רק ברשת גם לי בחודשים האחרונים אין את הזמן, חשק,וסבלנות לרשת כפי שהיה לי בעבר מסיבות רבות ומגוונות והסיבות בוודאי משתנות אצל כל אד ואחד אצלי חלו בחיי שינויים שאינם קשורים לרשת אך מן הסתם נותנים את הטון לגבי "ההשקעה" מזמני ברשת "מעתיקה" מגבי'לה - נעמת לי מאד! מאד! אני מעריכה את נכונותך והשקעתך בפורום הקודם וזה בזמנים שונים ואחרים ומאחלת לך הצלחה וסיפוק רב במה שאת עושה עכשיו וכמובן נעמו לי מאד חברי הפורום (טוב...לפחות חלקם
) ומקווה להמשיך להיות בקשר עם אותם "חלקם" נשיקות

אודיק6

New member
סגירת הפורום

לוליטה יקרה זמן קצר אני נמצאת בפורום וגם בזמן זה הייתי בחלקו מנותקת מסיבות בריאותיות. אך בזמן שהייתי, נהנתי לקרוא דעות של המשתתפים ושלך, כמו כן העלאת הנושאים שבאה מצדך, מצאה חן בעיני. צר לי שאת פורשת אך ,שמחתי לקרוא שמצאת לך עיסוק אחר ומעניין. מאחלת לך הצלחה רבה, הנאה ופיצוי הולם. כל טוב.

think again1

New member
סוף - התחלה של משהו אחר

בהצלחה בדרכך,
ותודה על פעילותך. מודה הייתי רק אורחת הקוראת יותר מאשר מעורבת. לאחרונה (כבר חודשים רבים) מוצאת עצמי גולשת ברשתות חברתיות, שלא העליתי על דעתי שאני אהיה מחוברת אליהם כמו הפייסבוק ובזמן האחרון מקושרים, מאוד הפתעתי את עצמי כי חשבתי שאני ממש לא בעסק הזה. סגירת הפורום, מעוררת בי תהיות לגבי תפקיד האינטרנט בחיי, ובחיי האנשים בכלל.

למעלה