הודעת פרידהההההההה

הודעת פרידהההההההה

חשבתי שאתם יותר מבסדר גיליתי שאתם מגעילים מאוד במיוחד שני הידידים שהיו לי הכי קרובים פה שזה ניר וליטון. אני עוזבת ביי לאנשים שכן אהבתי כאן חבל שככה אתם גורמים לאנשים ללכת

מקופללת שילייייייייי

אז ככה זה סיפור ארוך שהתחיל ביום כיפור בכלל לא קשור לפה ואז אמרתי לעצמי אני אכנס לפה כדי שאולי אני אוכל לדבר עם האנשים הטובים שפה ולהוציא את מה שקשה לי, ובאתי לפה ונהיה לי רק יותר רע ועוד בגלל אנשים שכן אהבתי,חבל שככה אנשים מתנהגים לאנשים שמוכרים להם במקום לרדת על הסוטים ועל האנשים המגיעילים שיש פה.

אה...... ../images/Emo12.gif

למה באה ההודעת פרידה הזו???..... את לא צריכה ללכת בגלל "מריבה" שהייתה לך!! אני מאמין שזה היה בצחוק...... אני לא חושב שאת צריכה ללכת, הרי כאן יש לך עם מי לדבר..... בכל אופן, אני רוצה שלא תלכי ואני יודע שזה מה שתעשי בסוף, אז יאללה חזרה........

זוהר

ניר הגזים היום ומאוד הוא פגע פה ביותר מידי אנשים אני לא היחידה שהוא פגע בה אבל אני היחידה שלא מפחדת לכתוב על זה . וכן באותו רגע שזה קרה הבנתי שאין לי מה לעשות פה יותר וגם אם זה כן היה בצחוק או לא ניר יודע שלי לא עושים את הדברים האלה ועם הוא כן רוצה לעשות את זה אז שלא יחשוב את עצמו בתור ידיד שלי לעולמים ואני רצינית אני את האמת לא הולכת בגלל שיש פה עוד אנשים שאני כן אוהבת וניר הוא לא אחד מהם כבר

אלינור*

New member
ו.......

אני כשגיליתי היום עד כמה יכולים להיות אנשים שחשבתי עליהם אחרת ..... מגעילים במיוחד....... מאוכזבת מאוד ולבן אדם כאן שהתנהג אלי כפי שהתנהג אין לי מה לדבר איתך יותר... באמת אבל באמת נעלבתי

אלינור*

New member
ולכל מי שלא הבין......

משי שאני מצטרפת אליה בהודעה יודעת במה מדובר .......

*DJ niR*

New member
משי ואלינור

אוקיי, אל תדברו איתי יותר , ואני בטח שלא אדבר איתכם אחרי מה שעשיתם היום. ואל תגיבו כי אני לא אטרח לקרוא את מה שכתבתם. סוף הסיפור וזהו.

מוזר מאוד

הוא עוד טוען שאנחנו עשינו לו. ניר אתה ממש חוצפן אתה זה שמדבר עלינו ממש לא יפה ואנחנו עושות לך דברים אולי תספר לי משי מה עשינו לך? ואני חשבתי שאנחנו ידידים אבל עד לפה גם מדבר עלי לא יפה וגם משקר חוצפן

אלינור*

New member
ל מ-ש-י (ניר אל תקרא אל תעשה טובות)

מעניין מאוד ...ד"א משי הוא "כועס" עלי כי עשיתי לו משהו שאין לי מושג מה הוא!!!!!!!!!!!! נראה לי משהו שקשור לאיזו דפוקה אחת כאן בצ´ט מעניין מאוד ניר שיותר חשוב לך לריב איתי בגללה מאשר להעביר את מה שעיצבן אותך אם עיצבן אותך...... או להסביר לי לפחות למה מגיע לי שתתנהג אלי ככה כי ל-א מגיע לי!!!!!!!!! ואל תעשה לי טובות אתה זה שהוצאת לי תמיד את הנשמה עם השטויות שלך..... ואני גם חשבתי עלייך אחרת חבל שאיכזבת אותי כי מסתבר אחרי כל הצחוקים... שלעומתך אני כן שמה עלייך ... מסתבר שאתה לא מספיק אם אתה מתנהג אלי ככה

למעלה