הודעת לידה

nn0aa

New member
הודעת לידה

אתן בטח מבינות - איך האותיות של המקלדת מתטשטשות מבעד לדמעות
כמה ימים וכמה לילות ייחלתי לכתוב לכן את זה: בחמישי בצהריים נולד ליבי שלי
לא כתבתי פה הרבה - כי כשקשה לי אני נכנסת עמוק פנימה. ההריון הזה (שבא לאחר אובדן בשבוע 41, לפני שנה וחצי) הוליך אותי פנימה למקומות שלא ידעתי שקיימים. ובחודש האחרון בקרתי במיון ואושפזתי כמה וכמה פעמים - רק בגלל שדאגתי..
לחיות בתוך חרדה - כל רגע הילד שלך מת. לא שאת חוששת שהוא ימות. באותם רגעים - כבר הרגשתי ששוב קרה אסון
שוב ושוב ושוב - כל הזוועה מההתחלה..
והלידה הזאת - כלומר, הפעלת לידה בשבוע 38 - ארבעה ימים הייתי בחדר לידה והגוף שלי לא הגיב לשום זירוז. הייתי מופתעת מזה לחלוטין - חשבתי שברגע שמתחילים פיטוצין, תבוא לידה. והיא לא באה. וככה ימים בחדר לידה (הם היו מדהימים בקפלן שאפשרו לי לתפוס חדר לידה לכל כך הרבה זמן. ובכלל היו מדהימים ברגישותם ובמקצועניות שלהם)
ובסוף, כשהיא התחילה, הוא ממש זינק לי מהרחם

לראות אותו - כל רגע הוא כמו מעדן מתוק מתוק לעיניים
הוא ממלא אותי בצורה שאף פעם לא הייתה

אני קוראת לו ליבי מהבטן - ועכשיו כבר בחוץ
הוא הלב שלי, אחרי שהקודם שלי נשבר

אני יוצאת מאושרת מבית החולים. בא לקחת אותי ידיד שלנו, כי בן הזוג שלי חולה. לא יכולתי לשבת ליד הסלקל כי היו כסאות בטחות שם. מקדימה אני עוקבת אחרי זה שליבי מאוד שקט. ישן ולא בוכה.
אני מתה לבדוק אם הוא בסדר. אבל רוצה להיות נורמלית ולא מבקשת מהידיד לעצור בצד
כשמגיעים הביתה אני מהר בודקת. הוא בסדר, תודה לאל
ויודעת שאני אמשיך לבדוק ולבדוק - בתקווה שיהיו לי הרבה שנים לבדוק אותו, שהוא יחיה כמו שבקשתי ממנו כל כך הרבה פעמים כשהיה בבטן שלי.. ושיהיה בריא..

מזל טוב, נעה !

איזה אושר לשמוע.
מאחלת לך שתגיעי לרגע בו לא תרגישי צורך לבדוק אותו בכל רגע. חושבת שמלבד בריאות ושמחה, זאת הברכה הטובה ביותר שאפשר לאחל לך.

רונית 294

New member
כמה מרגש

גדלי אותו בנחת. איזה אושר צרוף. ואגב. לי יש בייביסנס כי אם לא לא הייתי ישנה בלילות. ועדיין אני בודקת כל הזמן שהיא נושמת. וגם את הגדולה... למרות שהיא בת 4.

שירהד1

Member
מנהל
נועה, איזו הודעה מרגשת!!!

מזל טוב ענקי להולדת ליבי, הלב שלך. הדמעות ממש יורדות לי מרוב התרגשות עבורך.
כמה מורכבים החיים, נכון?
עברת כל כך הרבה. הפוסט טראומה עדיין כאן איתך. מרשה לעצמי לכתוב לך שאני מקווה שאת דואגת לעצמך בהיבט הנפשי, כי ליבי ראוי לאמא עם רמת חרדות נורמטיבית ולא מעבר לזה.
אם את מרגישה צורך- טפלי בעצמך- בכל דרך שאת חושבת שתועיל לך ולהורות שלך.

אני מבקשת לפרסם בפורום השני את ההודעה שלך. אעתיק אותה כלשונה. היא כה מרגשת ומיוחדת. כמוך. חשוב לי שבנות יקראו ושליבי יתן בליבן האבל תקווה.

ברכות לאושר, נחת ובריאות

שירה.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

nn0aa

New member
בטח

השולחן הזה אצל גל, שישבנו סביבו במפגש
אולי שבועיים אחרי שאבדתי את רואי
השולחן הזה כל כך עמוק נחרט אצלי - אני זוכרת איפה כל אחת ישבה
אני זוכרת את הסיפורים
וזה כמו אי של זכרון - כי את כל מה שקרה בחודשים הראשונים לאובדן אני כמעט ולא זוכרת
כל מי שילדה מאז השלימה אצלי משהו, ומי שלא - אני עדיין איפשהו נמצאת איתה
אני כותבת לך כדי שתדעי עד כמה חשובים המפגשים עבור נשים מסויימות
לא תמיד יכולתי לכתוב, אבל הרבה באתי לבדוק מה שלום כל אחת ואחת שפגשתי שם, במודיעין, אצל גל
ביום הזה שבפעם הראשונה יצאתי מהבית אחרי האסון. שבפעם הראשונה מי שראתה אותי יכלה לראות את המצולות שבהם הייתי (עם בני המשפחה זה תמיד היה מורכב)

אני אשמח אם תכתבי את ההודעות בפורום הראשון. אשמח אם תוסיפי חתימה - אמא של שחר, רואי, וליבי וגם של אתר 'לידה שקטה' www.leidashketa.com

ובינינו - תודה לך. שאת שם כשאנחנו כותבות וכשאנחנו שותקות
זוכרת מי חסרה, אוספת אותנו יחד.. זה יקר לי מאוד

שירהד1

Member
מנהל
ואו! עכשיו בכלל הרגת אותי...

את כל כך מרגשת במילים שלך. עד דמעות. תודה.

כתבתי את הדברים בפורום, ואף הפניתי אלייך אישה שעברה לידה שקטה, ובעלה מנסה לסייע ומחפש לה תמיכה וגם סיפורים אופטימיים, כי זה מה שהיא צריכה עכשיו.

אגב, אם את רוצה- את מוזמנת להצטרף לקומונה של ילדי הקשת שנפתחה לא מזמן
.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

מזל טוב
איזו הודעה מרגשת!

מודה שהסיפור שלך קצת הכניס אותי לסרטים לקראת סוף ההריון. אני לא יכולה להתחיל לדמיין מה עבר עלייך בהריון עם ליבי ומורידה בפנייך את הכובע על שהצלחת להישאר שפויה.
הרבה אושר, בריאות ונחת

&nbsp
מוזמנת לשתף בחיים עם ליבי גם בקומונה: http://communa.tapuz.co.il/rainbowkids

מזל טוב יקרה

כמה חשבתי עלייך בשנה וחצי הזו, כמה קיויתי בשבילך.
סיפור האובדן שלך מלווה אותי כל הזמן, וכנראה ימשיך ללוות אותי כל חיי, יחד עם סיפורי האובדנים שלי. יש משהו בפגיעות הטריה שחשפת אז במפגש, שנגע בנימי נפשי.
וסיפור ההצלחה שלך, ליבי, ילווה אותי גם הוא.
מאושרת שזכית לידיים מלאות, לקשת בענן.

nn0aa

New member
תודה מרעישה

כל מילה שלך צונחת לה דמעה כבדה מעיני
זה מוזר - לא להכיר מצד אחד - ולהכיר כל כך לעומק מאידך
תודה שדאגת איתי ושאת שמחה איתי עכשיו. לדעת שאת שם איתי במרחב הבלתי נראה של ההמתנה לילד - עזר לי כל כך
ואני נשארת שם בשבילך
באהבה

וואו כמה שאני מתרגשת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מאחלת לך לאט לאט למצוא את קצב הנשימה שלך לצד ליבי, שכאן ולא הולך לשום מקום. איזה שם מקסים!
אין, לא מוצאת מילים, אלך להתרוצץ בבית :)

ספרקית

New member
כל כך מרגשת

איזה יופי לקרוא.
מאחלת לך/לכם המון אושר, בריאות ורוגע.

מזל טוב להולדת ליבי

איזו הודעה מרגשת ומשמחת יחד.
תהנו מכל שנייה מליבי האוצר המתוק.
הרבה בריאות, אושר, אהבה ונחת.

מזל טוב!

ליבי הוא שם כ"כ יפה וכ"כ מדוייק.
מאחלת לו עד מאה ועשרים שנה בבריאות ובאושר. רואי לעולם לא ישכח אבל אני מקווה שהחרדות יעלמו במהרה.

למעלה