הודעת המנהל

הודעת המנהל

ברוכים הבאים לפורום "אומנות בנרות" פורום זה יעסוק בכל הקשור לנרות, תוך שימת דגש על יצירה אמנותית ו/או ביתית של נרות, אך גם בכל הקשור לשוק הנרות (ביקורות, המלצות וכיוצא באלה) כל המבקרים מתבקשים להקפיד על תקנון הפורומים של תפוז, וביחוד להימנע מפרסומות מסחריות והתנהגות בלתי הולמת. שלכם ולרשותכם בכל עניין, דניאל בן אליעזר מנהל הפורום

מוזמנים להגיב/להאיר/להעיר

כל מי שמבקר בפורום מוזמן לשרשר להודעה זו תגובות, הארות והערות בכל הקשור לנושא הפורום... (וכמובן אפשר לפתוח שרשור חדש לגבי כל נושא רלוונטי אחר)

dragonit12

New member
נרותנרותנרות../images/Emo99.gif

אני אוהבת נרות
יש לי בבית 30 ומשהו
אבל לא מייצרים עוד יפים
אוף! אני רוצה שייצרו עוד מלא מלא מללאא נרות יפים יפים יפים.1 וכן אני יודעת להכין..אבל אני מתעצלת
ואם זה לא קשור לפורום אז סליחה..
ומזל טוב על פתיחת הפורום:)

היי, ברוכה הבאה לפורום

הפורום בהחלט מתעסק בהכנת נרות.... אגב מה את אוהבת בנרות שחסר לך בנרות שקיימים היום בשוק?

dragonit12

New member
אמממ...

אני אוהבת אותם בצורות שונות ויפות כאלו.. וכבר לא מייצרים כאלו

../images/Emo49.gif לפתיחת הפורום ../images/Emo141.gif

בהצלחה לך דניאל. נראה שהולך להיות פה מענין.

mini25

New member
איזה כיף בהצלחה לפורום אוהבת מאד נרות ../images/Emo213.gif

מקוה לילמוד להכין והיכן אפשר ליקנות חומרים וריחות לשם כך .שבת שלום

שלום לך... וברוכה הבאה

לגבי חמרים - יש חנויות יצירה אבל יש חומרים (פראפין, סטארין) שאם זה כמויות גדולות עדיף לקנות בחנויות כימיקאלים ריחות - שמנים אתריים עושים את העבודה.. שבת שלום

מזל טוב לפתיחת הפורום !../images/Emo213.gif

גם אני מפורום חדש ולכן שמחה להיות בין המאחלים ברכות לפורום החדש והצלחה ! לגבי נירות , ובכן , אני מאוד אוהבת נרות , מבחינתי זה פריט חובה בבית ובעקבות המון המון המוני סוגי נירות שניסיתי מכל חברה אפשרית , מצאתי כי הנרות של קאסל הכי אפקטיביים !( ולא -אין לי שם אחוזים , הלוואי שכן ...) בכל אופן , עשיתי בזמנו דרך פורום אומנות שימושית נרות , את הריחות קניתי בחולון - ברחה לי שמה של החברה ( אולי זיו ?) בכל אופן זה באיזור תעשייה ,אני יכולה רק לאמר שמבחינת ריח יצא נהדר ,אבל בהדלקה - לא הרגישו ממש את הריח וגם די שקע לי הנר כשנגמר הפתיל ( כנראה לא עשיתי זאת מוצלח במיוחד) זה מה שיש לי להגיד בנושא
ושוב , בהצלחה !

ריח / שקיעה

ברוכה באה ובהצלחה לפורום שלך... לגבי ריח - שמנים אתריים רגילים מצויינים לדעתי ולא צריך לחפש ריחות אחרים, ככל שאת שמה בריכוז יותר גבוה כך יהיה ריח יותר רב גם בזמן הדלקת הנר... (תחשבי שהאזור הנוזלי בנר הבוער די קטן לכן אין השפעה גדולה על תוספת הריח על ידי ההדלקה) לגבי שקיעה - התופעה נקראית קריסה - איך מצמצמים - א. לא עושים נרות רחבים מדי (הדבר גם תלוי בעובי הפתיל, נרות מאד רחבים אפשר גם כמה פתילות) ב. הוספת חומר שנקרא סטארין לפראפין, כך שיהיה 90% פראפין 10% סטארין

היי, אני לא מכיר את חולון

אתה צריך לחפש חנויות יצירה... צריכים להיות שם כל החומרים (פראפין, סטארין) וכן פתילות וכו', וגם תבניות לנרות (יש תבניות מקצועיות מפלסטיק אבל הן די יקרות - 60-70 ש"ח אבל הן טובות ורב פעמיות - אם לא אפשר לאלתר תבניות, יש על זה כל מיני הודעות בפורום) אם אתה רוצה לקנות משמעותית של פראפין וסטארין אז כדאי לקנות בחנויות כימיקליים - אפשר למצוא בדפי זהב.. לגבי יצירת נרות.. ראה שרשור בנושא, יש מאמר שהוסף לטאגליינס, אבל חשוב להתייחס להערות שלי ושל גולשים אחרים שהן חשובות... אם יש עוד שאלות שאל כאן, גם ככה הפורום די מת אז אפשר לעזור להחיותו

ברוכה הבאה.. :)

אגב אשמח אם תעני (או כל מישהו אחר) על השרשור הכרות שיש כאן... בכלל הפורום הזה אינו פורום שאלות ותשובות דווקא. אנשים מוזמנים להעלות פה רעיונות, לספר סיפורים וכל מה שבא להם... זה לא פורום מקצועי בהגדרתו...

למעלה