הודעת דוברות הרכבת - עיצומים ב"רכבת ישראל".

מצב
הנושא נעול.

היזהר, תיכף יגידו שאתה "מסית".
כשנוח לאנשים, הם "שוכחים" על כך שקיים ביטוי שגור "אני אהרוג אותם" ואין פה שום איום ברצח אלא הבעת כעס קיצוני. והכעס שלך מוצדק בהחלט.

טשאפק 2

New member
חשמול עכשיו!

הודעת דוברות הרכבת - עיצומים ב"רכבת ישראל".
שלום,
מאז מוצאי השבת, החלו חלק מעובדי הרכבת ובהם נהגי רכבות הנוסעים ורכבות המשא, לשבש את פעילות החברה.
נהגי רכבות הנוסעים אינם מאפשרים יציאה של הרכבות ממוסכי החברה בזמן ואינם דואגים למילוי דלק בקטרים, מהלך שמביא לעיכובים בלוחות הזמנים, ביטולי רכבות ופגיעה בשירות לנוסעים.
ככל שיימשכו העיצומים, כך צפויים להחריף השיבושים לקראת שעות הערב.
הנהלת רכבת ישראל פנתה להסתדרות בבקשה שינחו את עובדי הרכבת לשוב לפעילות סדירה. במידה ויימשכו השיבושים, תפנה הנהלת הרכבת לבית הדין לעבודה.

מצ"ב הודעה לעיתונות.
שחר וייסמן | אגף דוברות והסברה
חשמול עכשיו!
יפתור את הבעיה לאלתר - הנהגים החביבים יוכלו לשכוח למלא דלק בקטרים עד מחר!

ברצינות, נראה לי שבין חברי הפורום אני יחסית שמאל כלכלי. אני בעד זכויות עובדים, בכלל זה זכות השביתה, וגם נגד הפרטה כפיתרון אוטומטי לכל בעיה. אבל אני מתנגד באופן נחרץ לשביתות פרא.

גם לסכסוך עבודה יש כללים, שנועדו לצמצם ככל האפשר את הפגיעה בלקוחות החברה, שגם להם יש זכויות. מי שאינו מציית לכללים אלה, יש לפטרו.

easylivin

New member
אל תפתח תיבת פנדורה... הם באמת מתנגדים לחשמול

חשמול עכשיו!

ברצינות, נראה לי שבין חברי הפורום אני יחסית שמאל כלכלי. אני בעד זכויות עובדים, בכלל זה זכות השביתה, וגם נגד הפרטה כפיתרון אוטומטי לכל בעיה. אבל אני מתנגד באופן נחרץ לשביתות פרא.

גם לסכסוך עבודה יש כללים, שנועדו לצמצם ככל האפשר את הפגיעה בלקוחות החברה, שגם להם יש זכויות. מי שאינו מציית לכללים אלה, יש לפטרו.
אל תפתח תיבת פנדורה... הם באמת מתנגדים לחשמול
בערך מהסיבות שציינת. ברצינות! כן, קראתם נכון: יש ברכבת הזאת "עובדים" המתנגדים לפיתוח החברה! כי חוששים שאם תגדל, הם כבר לא יוכלו לנהל אותה כחברה "משפחתית" תרתי משמע. גילה אחת או שאול אחד כבר לא יוכלו להטיל אימה על כל העובדים עד האחרון שבהם. חס וחלילה יבוא גם דור צעיר שיוכשר על ציוד חשמלי ולא יתחנך על ברכי העובדים הוותיקים... חלקם רואים בזה אסון ממשמש ובא. ואת החלק הזה מקרב העובדים, ברור שטובת הנוסעים מעניינת כקליפת השום.

הלוואי ויפנימו שה"מאבק" שלהם הוא קריקטורה גרוטסקית למאבק למען זכויות העובדים. אבל אין סיכוי, הם טוענים פה במצח נחושה ש"הציבור תומך" בהם וכל הטוקבקים מנגד הם בתשלום. או שהם חיים במציאות מדומה ובאמת מאמינים בזה, או שהם משקרים כחלק מהתעמולה. לא יודע מה יותר גרוע.

אורי404

New member
מצאת למי להסביר על כללי סכסוך עבודה

חשמול עכשיו!

מצאת למי להסביר על כללי סכסוך עבודה

ראינו פעם קודמת את ביזוי בית הדין לעבודה, שלא אישר להם להמשיך בשביתה.
למרות אי-האישור, הם ביזו את ההחלטה והמשיכו בשביתה.
אני כמובן מסכים איתך בדברים, שכתבת על כללי סכסוך עבודה ועל 'שביתות פרא', כפי שהיטבת להגדיר.

חשבתי שאתה מתכוון לשיטת חשמול אחרת :)

חשמול עכשיו!

חשבתי שאתה מתכוון לשיטת חשמול אחרת :)

מצב
הנושא נעול.
למעלה