הודעת דוברות הרכבת - עיצומים ב"רכבת ישראל".

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member

שלום,
מאז מוצאי השבת, החלו חלק מעובדי הרכבת ובהם נהגי רכבות הנוסעים ורכבות המשא, לשבש את פעילות החברה.
נהגי רכבות הנוסעים אינם מאפשרים יציאה של הרכבות ממוסכי החברה בזמן ואינם דואגים למילוי דלק בקטרים, מהלך שמביא לעיכובים בלוחות הזמנים, ביטולי רכבות ופגיעה בשירות לנוסעים.
ככל שיימשכו העיצומים, כך צפויים להחריף השיבושים לקראת שעות הערב.
הנהלת רכבת ישראל פנתה להסתדרות בבקשה שינחו את עובדי הרכבת לשוב לפעילות סדירה. במידה ויימשכו השיבושים, תפנה הנהלת הרכבת לבית הדין לעבודה.

מצ"ב הודעה לעיתונות.
שחר וייסמן | אגף דוברות והסברה

stratomaximus

New member
מה הם רוצים?

שלום,
מאז מוצאי השבת, החלו חלק מעובדי הרכבת ובהם נהגי רכבות הנוסעים ורכבות המשא, לשבש את פעילות החברה.
נהגי רכבות הנוסעים אינם מאפשרים יציאה של הרכבות ממוסכי החברה בזמן ואינם דואגים למילוי דלק בקטרים, מהלך שמביא לעיכובים בלוחות הזמנים, ביטולי רכבות ופגיעה בשירות לנוסעים.
הנהלת רכבת ישראל פנתה להסתדרות בבקשה שינחו את עובדי הרכבת לשוב לפעילות סדירה. במידה ויימשכו השיבושים, תפנה הנהלת הרכבת לבית הדין לעבודה.

מצ"ב הודעה לעיתונות.
מה הם רוצים?
אני חושב שכדאי שיתחילו לפטר כל עובד שנוקט עיצומים... יש להם את כל התמיכה הציבורית.
לא מדובר כבר בזכויות עובדים, מדובר בטרור תעסוקתי.

easylivin

New member
קהיר... זה בהחלט מתקשר.

הם רוצים את גילה

הם רוצים את:
גילה גילה קוג'ה בודי

ואת:

גילה גילה צ'יקר קארדה

קהיר... זה בהחלט מתקשר.
רק זה חסר לנו! נקווה שלא נגיע למצב שבו "גנרל" כלשהו יונחת כדי לעשות סדר בבלאגן, ובצורה כוחנית מאוד בלית ברירה אחרת. כרגע התחושה היא שהתיאבון של הוועד רק התגבר והוא מתכוון ללכת ראש בראש, רק בכוח. הלוואי וייעצר בזמן.

על הרכבת כארגון כבר מזמן לא חבל לי, רק חבל לי על האנשים התמימים שעלולים להיפגע. על העובדים הנורמטיביים שפגיעה בנוסעים "למען גילה" לא מקובלת עליהם, אבל בראש וראשונה חבל על הנוסעים עצמם כמובן.

אורי404

New member
וברצינות, אני מסכים איתך

קהיר... זה בהחלט מתקשר.
רק זה חסר לנו! נקווה שלא נגיע למצב שבו "גנרל" כלשהו יונחת כדי לעשות סדר בבלאגן, ובצורה כוחנית מאוד בלית ברירה אחרת. כרגע התחושה היא שהתיאבון של הוועד רק התגבר והוא מתכוון ללכת ראש בראש, רק בכוח. הלוואי וייעצר בזמן.

על הרכבת כארגון כבר מזמן לא חבל לי, רק חבל לי על האנשים התמימים שעלולים להיפגע. על העובדים הנורמטיביים שפגיעה בנוסעים "למען גילה" לא מקובלת עליהם, אבל בראש וראשונה חבל על הנוסעים עצמם כמובן.
וברצינות, אני מסכים איתך
בהחלט יש בתוך "רכבת ישראל" עובדים נורמטיביים ואף למעלה מזה.
לא כאלה, שאצלם זה "וכל-עמו למלחמה אדרעי" (ספר דברים פרק ג'. פסוק 1)

נתנחם בכך, שהשוואה היא לקהיר ולא לרחבי סוריה

בועז ל

New member
למרבה הצער, מתברר שלא כ"כ בקלות נפטרים

מה הם רוצים?
אני חושב שכדאי שיתחילו לפטר כל עובד שנוקט עיצומים... יש להם את כל התמיכה הציבורית.
לא מדובר כבר בזכויות עובדים, מדובר בטרור תעסוקתי.
מהגבר אדרעי ויש לה עדיין נאמנים בארגון שסרים למשמעתה. חוץ מזה, כדאי לשים לב שאנו נמצאים לקראת פתיחת קו חדש (בני דרום) ואין כמו מועד זה לפצוח בעיצומים.

בועז ל

New member
*מהגברת

מהגבר אדרעי ויש לה עדיין נאמנים בארגון שסרים למשמעתה. חוץ מזה, כדאי לשים לב שאנו נמצאים לקראת פתיחת קו חדש (בני דרום) ואין כמו מועד זה לפצוח בעיצומים.
*מהגברת

easylivin

New member
ואחרי זה: פריימריז במפלגה המזוהה

ואחרי זה: פריימריז במפלגה המזוהה
עם ההסתדרות. יש תחושה שלא ששקט תעשייתי לא יהיה כאן (אנדרסטייטמנט) לפחות עד נובמבר.

droriko

New member
אני לא יודע איפה אתה עובד

אבל אם תבריז מעבודה מתי שבא לך מבלי לתת סיבה מוצדקת יעיפו אותך על המקום, ככה זה בכל עבודה, וככה זה צריך להיות גם ברכבת. אם ישראל כץ לא יעשה סדר ברכבת אני חושש שמי שינסה לעשות סדר אלה האזרחים......

droriko

New member
ואנחנו זוכרים מה קרה בפעם הקודמת

אבל אם תבריז מעבודה מתי שבא לך מבלי לתת סיבה מוצדקת יעיפו אותך על המקום, ככה זה בכל עבודה, וככה זה צריך להיות גם ברכבת. אם ישראל כץ לא יעשה סדר ברכבת אני חושש שמי שינסה לעשות סדר אלה האזרחים......
ואנחנו זוכרים מה קרה בפעם הקודמת

בועז ל

New member
רד כבר מישראל כץ. דווקא כץ היה זה שביחד עם

עיני ואדרי מההסתדרות הצליחו להעיף את גילה מתפקיד יו"ר הוועד. לסלק את גילה מהרכבת (אם צריך) זה תפקידה של ההנהלה.

droriko

New member
נו והעיפו אותה ואז מה?

עיני ואדרי מההסתדרות הצליחו להעיף את גילה מתפקיד יו"ר הוועד. לסלק את גילה מהרכבת (אם צריך) זה תפקידה של ההנהלה.
נו והעיפו אותה ואז מה?
השיטה נשארה אותה שיטה, והעובדים שותבים מתי שבא להם,וזאת למרות שהם חתמו עם כץ הסכם לא לשבות(שהוא שלעצמו הסכם שערוריתי ובגדר פרוטקשיין)

בועז ל

New member
יש לי הרגשה שאפילו אם מחיר החיתולים יעלה,

נו והעיפו אותה ואז מה?
השיטה נשארה אותה שיטה, והעובדים שותבים מתי שבא להם,וזאת למרות שהם חתמו עם כץ הסכם לא לשבות(שהוא שלעצמו הסכם שערוריתי ובגדר פרוטקשיין)
אתה תאשים את השר כץ. כנראה שאינך מבחין היכן מסתיים תפקידו של השר ומתחיל תפקידה של ההנהלה.

droriko

New member
מעניין

אתה תאשים את השר כץ. כנראה שאינך מבחין היכן מסתיים תפקידו של השר ומתחיל תפקידה של ההנהלה.
מעניין
כשחונכים קו מהיר לבאר שבע כץ יודע להראות את הפרצוף שלו,אבל כשהעניינים מסתבכים הוא פתאום לא אחראי?

אני אהרוג אותם!

שלום,

מצ"ב הודעה לעיתונות.
אני אהרוג אותם!
חוצפה, הבת שלי נסעה לזיכרון,
ואמורה מחר לחזור דרך נהריה,
אין סיכוי שאני מאפשר לה לקחת רכבת, ילדה בת 11, אם יש שיבושים והיא תתבלבל כי הם לא עומדים בזמנים, לא רוצה שהיא תתקע באיזו תחנה באמצע הדרך

יאללה, מה עושים עכשיו?

*חוזרת דרך בניימינה לנהריה*

אני אהרוג אותם!
אין סיכוי שאני מאפשר לה לקחת רכבת, ילדה בת 11, אם יש שיבושים והיא תתבלבל כי הם לא עומדים בזמנים, לא רוצה שהיא תתקע באיזו תחנה באמצע הדרך

יאללה, מה עושים עכשיו?
*חוזרת דרך בניימינה לנהריה*

easylivin

New member
היזהר, תיכף יגידו שאתה "מסית".

אני אהרוג אותם!

יאללה, מה עושים עכשיו?
היזהר, תיכף יגידו שאתה "מסית".
כשנוח לאנשים, הם "שוכחים" על כך שקיים ביטוי שגור "אני אהרוג אותם" ואין פה שום איום ברצח אלא הבעת כעס קיצוני. והכעס שלך מוצדק בהחלט.

מצב
הנושא נעול.
למעלה