הודעת באסה
(זהירות ארוך)

הודעת באסה ../images/Emo7.gif (זהירות ארוך)

זה אולי נשמע דבילי או אינפנטילי, או אולי אפילו לא מותאם למצב ולנסיבות, אבל אני ממש חווה תחושת עצב, ואפילו אבל. ביום שישי האחרון הלכתי לרכב. זה לא היה לי כל כך נעים. רק לצורך ההדגמה, אומר שבשלושים דקות רכיבה (פחות מחצי מהרגיל) ירדתי מהסוסה שלוש פעמים לעשות פיפי. בהליכה הכל ממש טוב. אבל ברגע שאני רוצה להתחיל לרכב ממש, רכיבת ספורט, זה פשוט נהיה לא לעניין. בעיקר זה לוחץ לי על שלפוחית השתן, וגם הישיבה שלי לא מה שהיתה. בנוסף, בעלת החווה אמרה לי שנראה לה שמספיק, ורמזה לי שזה לא כל כך נוח לה לקחת על זה אחריות, ואפילו שזה הומלץ ע"י הרופא, משהו יכול לקרות, והיא לא היתה רוצה את זה על מצפונה. ואני באמת מבינה ומסכימה איתה ולא כועסת. אבל אני כל כך עצובה. החיים שלי טובים והכל בסדר וכולם בריאים (טפו, טפו, טפו). אבל הרכיבה היא הניצוץ, הברק של החיים שלי, זה הספייס זה הפלפל, זה הדבר שאני מחכה לו מפעם לפעם. אמרתי פעם לבנזוגי, שאני מרגישה שאין טעם בחיי שיגרה של רק בית ועבודה, אם אין לי את הפינה שהיא כולה שלי. ובשבילי, הרכיבה זה השקט והתענוג, השלווה והמאמץ, הריגוש והכוח. ועכשיו לחדול. זה ממש בלתי נסבל. אני אנסה למצוא פתרונות אמצע של סוס מתאים לטיולי הליכה בחוץ (שזה עונג בפני עצמו). אבל אני צריכה סוס שקט במיוחד כי בחוץ יותר תקלות עלולות להתרחש, אני לא יכולה להרשות לעצמי להתעופף, ואיםן לי סוס שקט מתאים בנגישות. אני גם יכולה להגיע לאורווה לטפל קצת בסוסי, ובמיוחד באהובת נפשי, אבל זה בבחינת לראות (ולהריח) את הארץ המובטחת אבל לא להיכנס בשעריה, וזה עלול להסב לי יותר תחושת החמצה וכאב. אוף!!! אני רוצה להיעלם, הכל נראה לי בלתי נסבל בהעדר התבלין שלי לחיים. אני חושבת שאני מתחילה לסבול מייסורי הגמילה מהתמכרות. התבינו לליבי? (בטח טלי תבין).

ילדונט

New member
להזדהות ממש אני לא יכולה לצערי

אבל להבין אני יכולה. בעיקר אחרי שתיארת לי באופן כ"כ בהיר עד כמה זה חשוב לך
חצי כבר מאחוריך, ואוטוטו תוכלי לחזור לרכיבה כמו שאת אוהבת. ההריון הרי טס. תרשי לעצמך תקופת אבל, ואני מקווה שזה לא ישפיע עליך יותר מדי קשה.

אוי חמודה אני מבינה מאד את

התחושה של החובה לעשות ויתורים אפילו עוד לפני שהתינוק נולד.. גם אני נאלצת לעשות ויתורים עצומים בגלל ההריון (אני בשמירה בבית). אני יודעת שיש לא מעט רגעים קשים ואוף ובאסה וגם לעיתים דמעות שיורדות אבל מה שמחזק אותי לפחות, זה הידיעה שבסופו של התהליך- ההריון סופסוף נחזיק בידיים תינוק קטן וחמוד שיהיה לגמרי שלנו!!! שבזכות ההנס הזה של הטבע מתפתח לו משהו בתוכינו... מותר לבכות להתבאס ואפילו לכעוס קצת אבל תנסי להעסיק את עצמך בדברים אחרים למצוא תחביבים חדשים, למשל כל מיני עבודות אמנות פשוטות לחדר של התינוק, אולי שחיה ואולי כל דבר אחר שמתאים לך מקווה שקצת עזרתי

הקפצה לצרכי תמיכה

כל מה שנדרש מכן הוא להיאנח בהשתתפות ולהזכיר לי שזה עבור (או לחליפין למצוא לי סוס לטיולים
)

nubi

New member
(נאנחת) אל תדאגי-זה יעבור ../images/Emo6.gif

עכשיו ברצינות- אולי תחביב אחר כמו שחיה?

אורית ג.

New member
אויש מסכנה, מבינה אותך כל כך D-:

סתאאאאם
אל תתבאסי הריון זה דבר זמני ביותר בינתיים את מוזמנת להתנחם האמת היא שבפעם היחידה שרכבתי על סוס בחוות סוסים קרה מה שהייתי יכולה לצפות : עפתי כמו שקית ענבים על האדמה

../images/Emo24.gifמאוד מבינה לליבך

אך יחד עם זאת זה עניין זמני לחלוטין - ובמהרה תוכלי לחזור לכך. מותר לך להיות עצובה וגם לבכות אך תנסי לחשוב באופן חיובי ולאיזו מטרה את הולכת.

ומה אני אגיד???

שאני כבר יכולה טכנית,ולא מצליחה להתפנות.....
המטרה מקדשת את האמצעים! הפסקה קצרה,שגם נופלת בחדשי החורף,והופ-שוב תהיי "על הסוס" איך התמיכה?

מבינה ומקנאה (כן, כן)

מקנאה על זה שיש לך ניצוץ וברק בחיים שהוא כל כך רק שלך ולא רק שיש לך אותו, את יודעת להעריך אותו ולהנות ממנו כל כך. כן, כן. הייתי שמחה מאוד אם היה לי דבר יחיד ומיוחד רק לי שעושה לי את זה, ומרים לי את המורל בחיים כל כך מהר. זה הצד המעודד של הדברים. ולגבי הפחות מעודד- לא זוכרת באיזה שבוע את אבל אני מניחה שעם התקדמות ההריון לא תהיי מסוגלת אפילו לעלות על הסוס בשביל טיול הליכה נינוח. אז כדאי שתהני מהיכולת לעשות את עכשיו, ועוד כמה שבועות תאנחי בגעגועים לימים האלה...

../images/Emo24.gif מבינה מאוד מאוד

אבל באמת שהסיכון הולך וגדל ככל שההריון מתקדם, בעיקר בגלל החשש מנפילה (הפרדות שיליה וכאלה...). אני הפסקתי לרכב מיד כשגיליתי שאני בהריון (זוכרת שאפילו התייעצתי איתך?). אז אני באמת מבינה אותך, אני ממשיכה ללכת לשיעורים עם הבת שלי, היא רוכבת ואני מסתכלת על הרוכבים האחרים ובעיקר על זה שרוכב על הסוסה "שלי" ועיני כלות....

new mermaid

New member
אני *כל-כך* מזדהה איתך

תמיד כשיש הודעות על בעיות אמיתיות אני מתביישת בעצמי, אבל אני צוללת, מה שאומר שהפסקתי כשהתחלנו לנסות, ולא צללתי כבר 5 חודשים... אני אפילו לא אתבייש לספר שכשעברתי הפלה ספונטנית בפעם הקודמת מייד נסעתי לספארי צלילה בסיני, בבחינת "בכל רע יש טוב, הזדמנות אחרונה לפני הנסיון הבא" ויסלחו לי הבנות שמנסות מאוד וכד', ברור שאין מה להשוות ורק מפרספקטיבה שכולה טובה אפשר לחשוב כך. זה באמת לא דיון בשבילכן ואני כ"כ מדוכאת... אבל הזמן עובר (וגם הטחורים, המשקל, העייפות...)

בנות, אתן ממש תומכות מצטיינות,

אני אמנם עוד מרחמת על עצמי, אבל לפחות בפורום הרשו לי לעשות את זה
ותודה למרמייד על ההשוואה. נכון שהעולם הזה שהוא שלנו, הוא עוד שפה? אני מרגישה שבאיזה אופן קצת נמנע ממני לדבר בשפת אימי לתקופה שאינני רואה אותה כקצרה. אבל שאלה יהיו הצרות, לא ככה אומרים בפולנית?

בקשת אנחת צער אז הנה ,אההה

אני ממש לא מהספורטיביות,במיוחד מאז ההריון...כך שאני די בהלם מכל מי שכן יש לה כוח ואנרגיה בכלל לעשות משהו חוץ מללכת למקרר,קבלי חח. לרכב על סוס למיטב זכרוני רכבתי פעם אחת על פוני שהביאו לנו לקיטנה בגיל 8 ,לא נרשמו ארועים מיוחדים . בכל אופן ,כדאי שתעברי לתחביבים קצת פחות אתגריים , הסוס יחכה לך אני בטוחה

PlusPlus

New member
גם אני מאד מבינה אותך

לפני ההריון התעמלתי הרבה בחדר כושר (4 או 5 פעמים בשבוע). ההריון שלי בסיכון גבוה מהיום הראשון, ולכן נאלצתי להפסיק לעשות פעילות גופנית מתחילת ההריון. עכשיו אני בשמירה ולכן בקושי זזה. זה כל כך קשה ומבאס! כשבאתי לעשות הקפאת מנוי, ממש ירדו לי דמעות כשראיתי את חוג המדרגה האהוב אליי. אני כבר לא מדברת על נסיעה לסקי שכמובן שהיתה אמורה להיות בינואר! אבל כל פעם שאני חושבת על זה אני מבינה שאין מה לעשות ושהעוברים שלי שווים את כל הויתורים הכי גדולים שבעולם, רק שיהיו בסדר. כשאני חושבת שזה בשבילם, אני מפסיקה להיות עצובה ואפילו טיפה מתגאה בעצמי, כי אני מרגישה שכבר עכשיו (או לפחות עכשיו) אני אמא טובה! תחזיקי מעמד ואם את ממש אוהבת את הרכיבה, אני בטוחה שאחרי תקופה קצרה תחזרי לזה ובגדול!

למעלה