הודעת אזהרה !!

yk3823

New member
הודעת אזהרה !!

הודעה לא מפוזיציה כלל ,אני עם פוזיציות סגורות , השוק ידשדש במקרה הטוב ,לא להיכנס לפאניקה אם תראו ירוק עולה ,הוא ירד ,מסחר בקו המשווה יתכן ירידות קלות , אין צורך לשנות פוזיציות לסוחריים תוך יומיים על סמך מה אתה אומר לנו ? על סמך נתונים שאספתי במשך מספר שנים על מחזורי מסחר בשלב הטרום במניות ת"א 25 , כמובן הכל בשורה התחתונה פתוח אך כך נראה לי כעת בהצלחה

אגורה1

New member
א. תרגיע עם ההודעות שלך

יש אנשים שאתה עלול להפחיד אותם עם כותרות מפוצצות כמו " הודעת אזהרה !!!" עלולים לחשוב שיש איזשהוא חפץ חשוב בפורום. ב. תשנה את הכינוי שלך למשהו שאפשר להגות אותו כדי שנוכל לפנות אליך בתור בן אדם ולא בתור צירוף של אותיות ומספרים שהקשר ביניהם הוא מקרי בהחלט.

yk3823

New member
אגורה 1

אני חושב שזה גם שילוב של אותיות ומספרים ,ובשבילי הוא שילוב מיקרי בהחלט ,מה שאין כן השילוב של YK3823 שהוא לא מיקרי בכלל ההפך הוא מציין אדם בעל שם פרטי ושם משפחה ,Y עבור שם פרטי ו K עבור שם משפחה ועוד מספר אותיות שמסמנות גיל,מס.תז. ,מספר רחוב ,ואסט' אחת במעו"ף , אגורה איש יקר אתה ,אני עוקב אחרי הודעותיך ,חזק וברוך

אגורה1

New member
עוקב אחרי ? ../images/Emo2.gif

אם אתה מתכוון לכתוב בפורום הזה רק מס' ימים בודדים הכינוי הנוכחי שיש לך מספיק. אם אתה מתכוון לכתוב בפורום הזה לאורך זמן אתה צריך כינוי שהקוראים יוכלו לזכור , זאת דעתי. בכל מקרה נשמע מבודעותיך שאתה איש רציני ומתייחס ובא למעו"ף בגישה של מתמתיקה סטטיסטיקה ומחקרים למיניהם וזה טוב. נשמח לשמוע את דעתך על המעו"ף.

למעלה