הצילום שהעלית אינו שלך?בעדשה ששאלת

לגביה,כאילו היא שלך כבר? אם לא,אז בטל את התגובה הקודמת,למרות שנרשמה בחיוך. ועדיין-הדיון וההמלצות לציוד נעשים בפורום הסיוע הטכני.אז מוזמן לשם.

ran refael

New member
הודעות ../images/Emo32.gif

כל ההודעות בנושאים כלליים שאלות, הצעות בקשות וכד' בבקשה לשרשר לכאן המשך שבת נפלאה לכולם

tiestoboy

New member
המלצות לאתרי צילום בצפון בפסח..

בפסח, אני רוצה לנסוע לצפון לצלם. האם יש לכם מקומות מומלצים (יום ולילה) לצילום מכיוון שאני לא מכיר את האזור? תודה מראש.

purple potato

New member
*שאלה

היה כאן פעם שכל שבוע נבחרות שלושת התמונות הכי טובות. 1. האם זה עדיין קיים? 2. אם כן, איך זה עובד?

ran refael

New member
עדיין עובד

המנהלים בוחרים משתתף כל שבוע שיבחר את התמונות הטובות בעיניו שהיו באותו שבוע

anjulie

New member
חוות דעת דחופה

רציתי לדעת אם יש למישהו חוות דעת על עדשה 28-105 / 2.8-4.0 של סיגמה (למצלמת ניקון), אני שוקלת לקנות אותה ולא מצליחה למצוא ברשת יותר מידי דברים חוצמיזה שיש שטוענים היא נורא "רכה". תודה.

NiTzAn 2006

New member
צילומי סטודיו../images/Emo26.gif

מה לדעתכם צריכה להיות הערכת מחיר לצילומי סטודיו+ חוץ (ים, פארקים)? {120-150 תמונות צבעוניות/שחור לבן) ואשמח לדעת אם יש כאן חבר'ה מאשדוד שיכולים להמליץ על צלם טוב

ran refael

New member
בוק?

100 תמונות + 10 מעוצבות לאחר ריטוש על דיסק המחיר נע בין 1000 ל 2500 שקל איפור שיער וריטוש כלולים במחיר

עזרה.. ;[

מצטער שאני שואל את זה פה.. פשוט בפורום צילום דיגיטלי ועריכה, לא עונים לי.. נמנמ.. איך אני יכול לחדד תמונה בפוטושופ? איך עושים את זה כאילו..?

S v e t

New member
שלום,

אני מקווה שתוכלו לעזור לי. בימים אלו ממש אני חושבת לקנות מצלמה חדשה. ואין לי ממש עם מי להתייעץ בעניין. הייתי רוצה מצלמה לא מסובכת מידי, שתהיה קלה לתפעול, זה כנראה מה שהכי חשוב לי. אני חושבת על משהו בסביבות האלף שקל. אממ למי שיש הצעות אני מאוד אשמח..

למעלה