dafi1

New member
המוצץ נראה לי קטן מדי,

אלא אם את רומזת משהו מתחום הקרייה השניה שלך (פורנו).

gal 6

New member
../images/Emo6.gif

או או או " הקריירה " השניה שלי מתחילה בשעת לילה מאוחרת יותר.........
חוצמזה, הרי כבר ידוע שאני אוהבת קטינים (לא קטנים)

gal 6

New member
אופס

גילת אותי, עכשיו כולם ידעו שאני משתתפת פעילה בפורום- מאוסטרילה הרחוקה ואני גם מתחזה- אני נשואה ...

carmitz

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

גל , תתביישי לך !

gal 6

New member
חבל שאין פה סאונד

זה היה יכול להיות יותר אפקטיבי

gal 6

New member
את המילה תשתקי- אני מכירה

אבל אני לא מכירה את המילה- יפה. את מוכנה להסביר לי?

ליביתי

New member
פשוט מאד:

זה שאמר לך: "תשתקי", תגידי לו שהוא חייב להגיד לך גם: "את יפה", אחרת הוא לאיקבל את העונש שאת קיבלת...

gal 6

New member
קיבלתי במייל

מבחן הפסיכופט. קראו את השאלה הבאה, חשבו על תשובה ולאחר שחשבתם על פתרון אפשרי גוללו את המייל לסוף שם תהיה התשובה. זה לא טריק , השאלה היא כפי שהיא. אף אחד לא ענה על זה נכון כך גם אני. אישה אחת ,במהלך ההלוויה של האימא שלה , פגשה בחור שאותו לא הכירה. היא חשבה שהבחור הזה מדהים, ממש בחור חלומותיה, והיא האמינה שהוא אכן האחד והיחיד. היא התאהבה בו במקום אבל מעולם לא ביקשה את מספר הטלפון שלו ולא הצליחה לאתר אותו. לאחר כמה ימים היא הרגה את אחותה. שאלה: מה המניע שלה להרוג את אחותה? (חישבו על זה מעט ואז רדו לסוף המייל) > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > תשובה: היא קיוותה שהבחור יופיע שוב בהלוויה של אחותה. אם עניתם על השאלה נכון אתם חושבים כמו פסיכופט. זה היה מבחן שנכתב על ידי פסיכולוג אמריקאי מפורסם בכדי לבחון אם לנבדק יש מנטאליות של רוצח. המון רוצחים סדרתיים שנעצרו ולקחו חלק במבחן הנ"ל , ענו על השאלה נכון. אם לא עניתם לשאלה נכון, מצוין. אבל אם עניתם לשאלה נכון, אנא ידעו אותי .......

למעלה