הודעות שונות

• פותח הנושא kby
  • פורסם בתאריך

kby

New member
נשבר לי...

אוי אוי... הפלתי את המשאבה של מדלה על הרצפה ונשברה לי חתיכה... אמנם היא עובדת, אבל אני חוששת שאולי תפסיק.... מישהו יודע אם אפשר להשיג חלקי חילוף של מדלה? איפה? במחירים סבירים? ממש לא בא לי לקנות משאבה חדשה רק בגלל זה...

25אירית

New member
ציורי קיר בחדר ילדים- מישהו מכיר?

שלום, אני מחפשת באופן דחוף המלצות על מצייר/ת על קירות בחדרי ילדים. מישהו שיודע לצייר כל מיני דמויות מסיפורים ואגדות ילדים. הסיבה לדחיפות היא שחברתי עומדת ללדת ואנחנו הבנות, עד שהחלטנו על מתנה שמוסכמת על כולנו (כולל האם המאושרת..), התאריך המשוער מתקרב וצריך לקחת בחשבון גם כמה ימים לאוורור החדר לפני הגעתו של הדייר
אם למישהי יש גם מושג לגבי מחירים והאם הם כוללים את החומרים או לא, אשמח לשמוע. תודה לכולכן.

Almost me

New member
לא לפתוח הודעה שכותרתה רוששנה

זו מישהי שעוברת בכל הפורומים ומשאירה סימן היכר עם להנאתכן

ronnieyuval

New member
דלית של שחר וטל - שאלה לי אלייך

אני מתה לשאול אותך כבר כמה זמן - איך עשית את הגלים האלה בחתימה שלך? בדיוק קראתי על טל בבריכה ובעלי נעמד מאחוריי ואמר לי "איך היא עשתה את זה?" ואני חשבתי בדיוק אותו הדבר...

אני מציירת

השאלה מאיפה אתם בארץ- אני מגדרה. (אז ברור שאני לא סע לחיפה או אילת...)

zimes

New member
אצל היבואן "בפקס"

חפשי בדפי זהב, נדמה לי שזה 09.

kby

New member
תודה../images/Emo24.gif

תודה רבה לכן! שלחתי גם מייל לשירות לקוחות של שילב (יש להם אתר חדש ונחמד) ונראה אם הם טורחים להגיב... אני אנסה גם דרך היבואן!

kby

New member
שאלה טכנית

בתור חדשה... ראיתי שכולכן "מקפיצות" הודעות... איך??? חוץ מזה- לאן נעלמות הודעות שהיו יחסית חדשות (למשל זאת מהבוקר על המנשא עם הגלגלים שאני לא מצליחה יותר למצוא...)

tabar

New member
בהודעה המקורית שלך

תכנסי להוספת תגובה ותרשמי משפט עם 10 תווים מינימום וזה יקפוץ

jole

New member
מקפיצים הודעה ע"י כך שבתוכן

ההודעה רושמים יותר מעשרה תווים. הודעות שלא נמצאות בדף הפתיחה את יכולה למצוא בדפים פעילים (למעלה או למטה). בגלל שקיצרו לנו את היריעה ההודעות רצות נורא מהר לכן רותי מבקשת עד כמה שאפשר לשרשר) כי דף יכול להכיל נדמה לי 15 הודעות חדשות בלבד.

kby

New member
ניסיתי...

ניסיתי וזה לא עובד משום מה... אם למישהי יש עצבים- אני מנסה להקפיץ הודעה של רותי בנושא בעלי חיים שמופיעה בדף 4 באמצע בערך.... אולי מישהי תסייע לי... (ואני מחשיבה את עצמי כאחת בעלת חוש טכני בד"כ....)

popo11

New member
הודעות קופצות תוך 72 שעות

מרגע כתיבת ההודעה המקורית ...

רותי ע

New member
יש פתרון אחר להקפצת הודעות ישנות

תפתחי הודעה חדשה ובתוכה תעשי לינק להודעה הישנה שאינה קופצת.

למעלה