הודעות נעלמות.........יש בעיה

• פותח הנושא magy
  • פורסם בתאריך

magy

New member
הודעות נעלמות.........יש בעיה

מזל טוב לפתיחת הפורום........החדש (ההודעה הקודמת נבלעה על ידי מפלצת ההודעות) ואף שדיעותינו שונות מאד בנושאים שונים ודיעותינו דומות מאד בנושאים אחרים........ אני מאחלת לך הצלחה בפורום כי הרי אתה הבן שלי.........
(לא ידעתי שיצא משיח מבני מעיי
) אני רוצה להביא קטן יפה מספר חילוני שאני קוראת.... מים הפוכים מאת בשמת חזן ובו חכמת כל העולם........ בשישה משפטים קצרים....... הקטע הוא של רבי אליעזר ומובא בתחילת הספר....... כמבוא. שישה קולן הולך מסוף העולם ועד סופו ואין קולן נשמע ואלו הן : בשעה שכורתין את עץ האילן שהוא עושה פרי הקול יוצא מסוף העולם ועד סופו ואין הקול נשמע ובשעה שהנחש מפשיט את עורו הקול יוצא מסוף העולם ועד סופו ואין הקול נשמע ובשעה שהאשה מתגרשת מבעלה הקול יוצא מסוף העולם ועד סופו ואין הקול נשמע ובשעה שהאשה עם בעלה בעילה ראשונה הקול יוצא מסוף העולם ועד סופו ואין הקול נשמע ובשעה שהוולד יוצא ממעי אמו הקול יוצא מסוף העולם ועד סופו ואין הקול נשמע ובשעה שהנשמה יוצאת מן הגוף הקול יוצא מסוף העולם ועד סופו ואין הקול נשמע (פרקי דרבי אליעזר לד´)

magy

New member
../images/Emo65.gif מברוק.........למשיח

ההודעה נקלטה?

magy

New member
הערה

כפורום חדש, קחו בחשבון שיש קשיי קליטה בפורום חדש... והודעות עשויות להעלם ....... (אני יודעת כמנהלת פורום וותיקה) אחרי 15 שרשורים......... הכל יסתדר.......

בטטה גם

New member
מתי חנוכת הבית?

רוצה להזמין אצלי מזוזות?? מזל טוב!! אבל למה אין כזה את ההתחלה לפני שנכנסים לפורום?

תודה על האיחולים../images/Emo45.gif

בס"ד ואת בהחלט מוזמנת להתחיל ולכתוב בפורום של המפלגה הדתית ציונית כל מה שיש בו טעם וריח של מסורת, ויש בו מאהבת עם ישראל בציון ובפזורה. שבוע טוב.

למעלה