הודעות חשובות לכולם

סרגל הזמן בתולדות הקמת המדינה

בס"ד 14.5.1984 - הכרזת העצמאות 1947-1948 - מלחמת העצמאות 1949 - "מרבד הקסמים" 1950 - הקמת המעברות הראשונות 1950-1956 - משטר צנע 1953-1956 - חוליות "פדאיון" פועלת נגד ישראל, התגובה - פעולת תגמול ישראליות 1954 - ייסוד חבל לכיש 1956 - מבצע קדש 1957 - השלמת מבצע ייבוש החולה 1960 - לכידת אייכמן 1963 - התפטרות בן גוריון מראשות הממשלה 1964 - ביקור האפיפיור בישראל 1964 - השלמת המוביל הארצי 1965-1967 - תקופת המיתון 1965 - תליית אלי כהן בדמשק 1966 - ש"י עגנון מקבל פרס נובל 1967 - מלחמת ששת הימים 1968-1970 - מלחמת ההתשה 1968 - התגברות הטרור הפלסטיני 1972 - רצח הספורטאים הישראלים באולימפידת מינכן 1973 - מלחמת יום הכיפורים 1976 - מבצע אנטבה המשך יבוא ->

המשך בא ->

בס"ד 1977 - המהפך בשלטון. מנחם בגין ראש הממשלה 1978 - הסכם השלום עם מצריים 1981 - הפצצת הכור הגרעיני בעיראק 1982 - מלחמת "שלום הגליל" 1983 - משבר מניות הבנקים 1984 - ממשלת אחדות לאומית <1984 - הולדת נטלי :)> 1985 - מבצע משה <עליה מאתיופיה> 1987 - תחילת האינתיפאדה 1990-1995 - גיאות בעליה מברית המועצות 1991 - מלחמת המפרץ - טילי סקאד נורים על ישראל 1991 - מבצע שלמה <עליה מאתיופיה> <1991 - הולדת רויטל :)> 1992 - מהפך בשלטון. רבין ראש הממשלה 1993 - הסכם ישראל אש"ף <"הסכם אוסלו"> 1994 - הסכם שלום עם ירדן 1995 - רצח ראש הממשלה יצחק קבין 1996 - מהפך בשלטון. בנימין נתניהו ראש הממשלה הסרגל הועתק מהספר: "החידון הבינלאומי לזהות יהודית אתם מוזמנים להוסיף להמשיך וכל העולה על רוחכם :) יום מקסים! נטלי

yariv k4school

New member
הודעות חשובות לכולם

מייד אשרשר הודעות לכאן כדי שכל הודעה תהיה בנפרד ותזכה מכם
בתגובה נאותה יריב צוות "המפתח לבית הספר"

yariv k4school

New member
צריך עזרה ../images/Emo101.gif ../images/Emo92.gif

אז חברים הנה כמה דברים שאנו צריכים עזרה. מי שיכול לקחת על עצמו משהו מכאן ולבצע יקבל את תודתי האישית ובטח
את תודת כל החברים הגולשים באתר: חשד באתר כמו שאתם כבר יודעים
"מדור היסטוריה" החלטנו להקים במדור היסטוריה כלי לימודי יעיל ביותר בשם "ציר הזמן" הרעין הוא כמו שיש ציר מספרים כך יהיה באתר "ציר זמן" שיכלול את כל האירועים בהיסטוריה. ניתן יהיה לבחור אירועים לפי חיפוש או לקבל את כל האירועים יחד לפי סדר הזמן בהם הם קרו. כל אירוע שילחצו עליו ישלח את הגולש לדף עם הסברים, מאמרים, עבודות מוכנות וקישורים הקשורים לאירוע זה. אז מה אנחנו צריכים ??? רישמו לנו רשימה של כל האירועים שאתם זוכרים בהיסטוריה של ישראל או בהיסטוריה הכלל עולמית. ליד כל אירוע רישמו תאריך האירוע.... יש לכם יותר יוזמה וחשק (וזמן כמובן) לקחת חלק פעיל בעזרה לאתר ??? קחו אירוע מסויים ורישמו עליו כמה שיותר: * הסברים (סיכום שלכם על האירוע בפיסקה אחת) * מאמרים (סיכום מלא שלכם על האירוע) * עבודות מוכנות (אם יש לכם או לחברים בנושא) * קישורים (זוכרים שאיננו מתחרים אלא רוצים לעזור ... אז כל קישור שיכול לעזור לתלמידים או מורים או בכלל לנושא זה יהיה מבורך). אנא שרשרו לכאן או שילחו אלי או לרונן במייל את התוצאות. בתודה אמיתית ורצינית מראש יריב צוות "המפתח לבית הספר"

yariv k4school

New member
עידו... מה קורה עם החידות מהפורום ?

אם אתה רואה שאתה לא מוצא את הזמן לזה כמובן שנבין
אנחנו רוצים להכניס את החידות למדור שכבר בנינו ורק התוכן חסר (כמובן התוכן הוא העיקר). בכלל חברים כל תרומה לאתר וכל עבודה שאתם עושים בשביל האתר צריכה להיות מכיף ולעולם לא מלחץ שלקחתם על עצמכם
אם ראיתם שאתם יכולים לתרום מזמנכם ומיכולתכם עיזרו אם אתם צריכים עזרה בקשו לעולם אבל אל תרגישו רע כי אין לכם זמן לתרום וזיכרו שתמיד תוכלו לתרום מחר (הכוונה לא רק לאתר אלא משפט לחיים) תמיד יהיה האדם הטוב שיתרום היום אם אתם תהיו האדם הטוב של מחר
תגידו שזה לא משפט חכם
יריב צוות "המפתח לבית הספר"

עידו1

New member
היי , אז ככה ...

התחלתי וקיבצתי כבר כ 3 שבועות אחורה העניין הוא שזה באמת הרבה עבודה וחברים כאן אמרו לי שברגע שאפסיק אז אפרסם עד איזה תאריך הגעתי והם ימשיכו . הקובץ נמצא אצלי במשרד , ואני עכשיו בבית מחר בבוקר אני אכתוב כאן בפורום עד לאן הגעתי ואחרים ימשיכו .. עידו ..

yariv k4school

New member
אהלן ו../images/Emo51.gif כמובן עידו

יש כבר שני חברים שאמרו שהם ימשיכו הקובץ שלך יהיה הפתיחה לנושא ונמשיך משם. אנא שלח אותו לרונן (הואמטפל בנושא זה בעיקרון). בינתיים מה עיניינים ? כשיש לך זמן וכוח אתה יכול להוסיף לנו לציר הזמן אירועים וקישורים תואמים.... זו התרופה החדשה שאני מחלק לכל מי שאומר שמשעמם לו

yariv k4school

New member
25% הנחה בקניית ספרים בנושאי מחשבים

קיבלנו הסכמה עקרונית (הפרטים לא סגורים עדיין ולכן זוהי רק הודעה ראשונית), לקבלת הנחה של 25% לקניית ספרים של הוצאת ספרים גדולה (לא הוד-עמי שאיתה אנו כבר עובדים בפורום ומחלקים ספרים שלהם כמתנה לפעמים). השאלה... הוסיפו שירשור אם הנושא מעניין אתכם והייתם רוצים שנפעל בהתאם. יריב צוות "המפתח לבית הספר"

D.G OD

New member
אני הייתי מעוניין ביותר פרטים בבקשה

אני מאוד מעוניין בנושא זה... האם תוכל להרחיב על האפשרויות?

k4school

New member
אהלן עוז.הנושא לא סגור ותלוי בהענות

הגולשים אני קיבלתי את ההסכמה רק אתמול ואני בשיחות ראשונות... כרגע אני לא לשים אפילו את שם ההוצאה כדי לא לתת פירסום "סתם" עד שאיני רואה שיש אכן הבטחה בכתב לנושא. בכל מקרה מדובר באחת ההוצאות ספרים הגדולות לספרי מחשבים ואני מזמין את כל הגולשים מכל הפורומים להוסיף כאן שירשורים אם הם מעוניינים, ז"א אני לא נכנס להזמין אותם כי זה יהיה פירסום לא הוגן מצידי אבל אם יש מקום שזה רלוונטי לו אתה מוזמן לספר על זה (תוך דגש שזה רק שלב ראשון בדיונים). מובן שמדובר על הנחה רק לחברי האתר אבל לך לא תהיה בעיה בנושא זה
רונן מנהל "המפתח לביתה ספר"

למעלה