הודעות ודיווחים

מצב
הנושא נעול.
אבל זה לא גרם לכך, כי הרכבות של הראשונים הוארכו עד נתניה

רעיון טוב
יכול להיות שזה בא בעקבות התלונות של נוסעים מהרצליה שהביטול של הרכבת מב"ש גרם להרעה בכמות הרכבות שלהם בשעת שיא?
בשעות השיא, כך שבמקום הרכבות של באר שבע שהרצליה הייתה תחנת קצה שלהן יש את הרכבות של הראשונים שנתניה היא תחנת קצה שלהן והרצליה תחנת ביניים שלהן.

Ofekalef1

New member
תודה

בשעות השיא, כך שבמקום הרכבות של באר שבע שהרצליה הייתה תחנת קצה שלהן יש את הרכבות של הראשונים שנתניה היא תחנת קצה שלהן והרצליה תחנת ביניים שלהן.
תודה

Ofekalef1

New member
ומה עם קרונועים? לפני כמה זמן דווח כאן

הרכבת תפרסם מחר מכרז בינלאומי לרכישת 62 עד 78 קטרים חשמליים
[URL]http://he.mot.gov.il/index.php?option=com_content&view=article&id=3013:dover-2014-07-30&catid=56:dover-c-1&Itemid=65[/URL]
ומה עם קרונועים? לפני כמה זמן דווח כאן
שמתוכנן לקנות גם קרונועים, זה יהיה במכרז נפרד?

Rubim88

New member
אם כך כנראה שמחרתיים

הרכבת תפרסם מחר מכרז בינלאומי לרכישת 62 עד 78 קטרים חשמליים
[URL]http://he.mot.gov.il/index.php?option=com_content&view=article&id=3013:dover-2014-07-30&catid=56:dover-c-1&Itemid=65[/URL]
אם כך כנראה שמחרתיים
בשוויץ יחקו את הרכבת ויוציאו מכרז דומה לרכישת קטרים חשמליים

וברצינות, כל העסק כמה צעדים אחרי העולם המודרני.

פה הצבא הכי מודרני: הרבה יותר מכל צבא

אם כך כנראה שמחרתיים
בשוויץ יחקו את הרכבת ויוציאו מכרז דומה לרכישת קטרים חשמליים

וברצינות, כל העסק כמה צעדים אחרי העולם המודרני.
בכל אירופה - צבא ממנו אתה מתחמק בעקביות ! אתה מדבר על מודרניות? לא שמעתי שלגרמניה יש צבא עדיף. הרי ברור שתאורטית, ישראל יכולה היתה כיום למחוק את גרמניה בפחות מיום אחד אם לא יקשרו לחיילינו את הידיים כפי שעושה ראש הממשלה הנוכחי שאת שמו שכחתי מפאת חשיבותו הרבה...
אפילו הצוללות הגרמניות שנבנות כרגע בקיל גרמניה, מכילות כמעט רק טכנולוגיות של רפא"ל בתוכן. הגרמנים טובים לבניית המעטפת החיצונית...
תפסיק לזלזל ובטח אל תעשה זאת כל עוד אתה יושב בניכר. אם יש לך ביקורת - תדאג להגיע קודם לכן לכאן ותעלה על מדים כבר בנתב"ג....
לא סובל ביקורת מרחוק על מה מודרני ומה לא מודרני כאן כל עוד אתה יושב 3647 ק"מ מעוטף עזה. קח דוגמה ממני - בן 51 ומגוייס (חתום על ויתור גיל) ! מצפה לראות אותך בבקו"ם במהרה. אחר-כך נרשה לך להעביר ביקורת.

Rubim88

New member
מעניין שבשביל לקשקש עת עצמך לדעת

בכל אירופה - צבא ממנו אתה מתחמק בעקביות ! אתה מדבר על מודרניות? לא שמעתי שלגרמניה יש צבא עדיף. הרי ברור שתאורטית, ישראל יכולה היתה כיום למחוק את גרמניה בפחות מיום אחד אם לא יקשרו לחיילינו את הידיים כפי שעושה ראש הממשלה הנוכחי שאת שמו שכחתי מפאת חשיבותו הרבה...
אפילו הצוללות הגרמניות שנבנות כרגע בקיל גרמניה, מכילות כמעט רק טכנולוגיות של רפא"ל בתוכן. הגרמנים טובים לבניית המעטפת החיצונית...
תפסיק לזלזל ובטח אל תעשה זאת כל עוד אתה יושב בניכר. אם יש לך ביקורת - תדאג להגיע קודם לכן לכאן ותעלה על מדים כבר בנתב"ג....
לא סובל ביקורת מרחוק על מה מודרני ומה לא מודרני כאן כל עוד אתה יושב 3647 ק"מ מעוטף עזה. קח דוגמה ממני - בן 51 ומגוייס (חתום על ויתור גיל) ! מצפה לראות אותך בבקו"ם במהרה. אחר-כך נרשה לך להעביר ביקורת.
יש לך זמן

אני בבית אחרי שבוע סוער במיוחד

יש לך זמן
אני בבית אחרי שבוע סוער במיוחד
בו הייתי בבית רק פעמיים. בניגוד אליך אני תורם למאמץ המלחמתי למרות שעברתי את הגיל ואף אחד לא מחייב אותי לעשות כן. דבריי הם תורה משמיים בכל הקשור אליך ואתה יודע זאת היטב. האמת האבסולוטית מכאיבה לך. מה הפלא?!

Rubim88

New member
לפי התנאים המקדימים

לפי התנאים המקדימים
היצרנים הקטנים שהביעו עניין בRFI בחוץ מחוסר עמידה בהם, כשלדעתי סביר שמדובר בקרב בין 3 היצרנים האירופאים הגדולים עם פלטרפורמת הVectron של סימנס Traxx של בומברדיר וPrima 2 של אלסטום.

Dannycom

New member
השוואת תדירויות קווים לפני ואחרי הפעלת הקו האדום המקדים

הודעות ודיווחים
השוואת תדירויות קווים לפני ואחרי הפעלת הקו האדום המקדים
אני יודע שנעשה על זה דיון מפורט בפורום בימים האחרונים, אבל גם אני ערכתי טבלה שמשווה מספרי הקווים השונים בפתח תקווה ובת ים לפני ואחרי ה- 1 באוגוסט. ההשוואה והדיון בה מופיעים בפוסט הבא. למי שרוצה להעמיק מצורף קובץ אקסל עם הטבלה המפורטת של תדירות הקווים לפני ואחרי השינוי בחלוקה לפי שעות היום (מבוססת על טבלה גדולה שערכתי בתקופת הארגון מחדש ועודכנה מספר פעמים מאז).

אלימות ברכבת הקלה אתמול.

הודעות ודיווחים
אלימות ברכבת הקלה אתמול.
נוסעת ברכבת הקלה הותקפה מילולית על יידי נוסעת דתייה משוגעת שהתחילה לצרוח עליה בשל לבושה.
הנוסעת שהותקפה התחילה לבכות מרוב השפלה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה