הודעות ודיווחים

מצב
הנושא נעול.
מ-1.7 קו חדש 460 קרית גת - ירושלים

עדכוני תנועה ושינויי תח"צ
עוד עשרה ימים לפקיעת האולטימטום שניתן ל-
בעניין הוספת אייקון האוטובוס. אחרת...
דרך כביש 6 (של אגד).
שלוש נסיעות בבוקר מקרית גת.
שלוש נסיעות אחה"צ מירושלים.

yudyud51

New member
דרך כביש 3 ועולה על כביש 6 בשורק?

דרך כביש 6 (של אגד).
שלוש נסיעות בבוקר מקרית גת.
שלוש נסיעות אחה"צ מירושלים.
אני משרת במחנה שורק, וכל קו נוסף יהיה נחמד

כל התשובות נמצאות באתר אגד ובאתר

אני משרת במחנה שורק, וכל קו נוסף יהיה נחמד
כל התשובות נמצאות באתר אגד ובאתר
כל-קו.

מאתר אגד:
<p><font>קו חדש! קו 460 מקריית גת לירושלים וחזרה דרך כביש 6</font>
<font>

מיום שלישי 1.7.14 יחל לפעול קו חדש שמספרו 460 מקריית גת לירושלים וחזרה דרך כביש 6.</font></p> <p><font>מסלול הקו מקריית גת לירושלים: יציאה משדרות מלכי ישראל/ דרך הדרום, ימינה לשדרות צה"ל, המשך לשדרות העצמאות, כניסה לתחנה המרכזית, שמאלה לשדרות לכיש (עד היציאה מהעיר), ימינה לכביש 35 (תחנת איסוף בצומת שדה משה), שמאלה לכביש 6, יציאה במחלף שורק ימינה לכביש 3, המשך בכביש 3 עד מחלף לטרון, ימינה לכביש מס' 1 והמשך לירושלים.</font></p> <p><font>מסלול הקו מירושלים לקריית גת: יציאה מרציף מס' 7 בקומה ה-3 בת"מ ירושלים, המשך בכביש 1 עד מחלף לטרון, שמאלה לכביש 3 (עד מחלף שורק), שמאלה לכביש 6, יציאה במחלף קריית גת לכביש 35 (תחנה בצומת שדה משה), שמאלה לשדרות לכיש (קריית גת), ימינה לשדרות העצמאות, כניסה לתחנה המרכזית ויציאה חזרה לשדרות העצמאות, המשך לשדרות צה"ל, שמאלה לשדרות מלכי ישראל, תחנה סופית: שדרות מלכי ישראל/ אדוריים.</font></p>

olli3

New member
מנהל
תוספת שירות בקווים 15/281/315/340

תוספת שירות בקווים 15/281/315/340
של אפיקים החל מה1.7:

1. קו 15 - מכיוון אשדוד לאשקלון, תתווסף נסיעה בשעה 23:05. כומ כן, נסיעת השעה 6:45 תאוחר ל6:50, נסיעת השעה 7:10 תוקדם ל7:05. נסיעת השעה 9:50 תאוחר ל10:00. נסיעת השעה 17:00, תוקדם ל16:55.

קו 15 - מכיוון אשקלון לאשדוד, בשעות הבוקר מתווספות 3 נסיעות שונות ועל כן רוב לו"ז הבוקר משתנה. התדירות עולה לכל 15-20 דקות לעומת 20-30 דקות. כך גם בשעות אחה"צ, התדירות עולה לכל 20 דקות במקום כל 30 דקות כיום. כמו כן, תתווסף נסיעה נוספת בשעות הערב וכן נסיעת לילה בשעה 23:05.

2. קו 281 - נוספת נסיעה בשעה 6:45 מאשדוד לתל אביב.

3. קו 315 - מאשדוד לתל השומר, תוספת נסיעה בשעות הבוקר. כיום יש נסיעה ב7:00,7:30,8:00 וממחר: 7:00,7:20,7:40,8:00. זאת לרבות חלופה שיוצאת כל יום מזה כשבועיים בשעות הבוקר מיבנה.

4. קו 340 - מכנות, גן יבנה לתל אביב, כיום 8 נסיעות יומיות, החל ממחר 14 נסיעות יומיות! בכיוון ההפוך מת"א, מ7 נסיעות יומיות תהיינה 11 נסיעות יומיות!

תוספת שירות בקו 53 נתיב אקספרס

תוספת שירות בקו 53 נתיב אקספרס
החל מאתמול התווספו לקו נסיעות.
בכיוון מנהריה ליאנוח בשעות 09:15,11:15 (ימים א-ה).
בכיוון מיאנוח לנהריה בשעות 10:15,12:15 (ימים א-ה).

droriko

New member
אם אתה כל כך נהנה ממנו

עליתי על האוטובוס החשמלי הסיני של דן בתל אביב
היה מגניב! קו 61 אאל"ט.
אם אתה כל כך נהנה ממנו
אתה יכול לקנות אותו, כמו קרנף המדבר שאוהב לאסוף גרוטאות. בדן בכל אופן המשאית עופות הזאת לא הולכת להיות עוד הרבה זמן.

נתנאל531

Well-known member
מה הסיפור שלה ולמה רוצים לזרוק אותה?

אם אתה כל כך נהנה ממנו
אתה יכול לקנות אותו, כמו קרנף המדבר שאוהב לאסוף גרוטאות. בדן בכל אופן המשאית עופות הזאת לא הולכת להיות עוד הרבה זמן.
מה הסיפור שלה ולמה רוצים לזרוק אותה?
&nbsp

DRORIKO8

New member
אכן האצה איטית

אולי בכל אופן אתה רוצה לשתף?
האצה איטית? רעש? בטיחות? נפילות מתח?
אכן האצה איטית
יצא לי לנסוע עם נהג שידוע כטייס. 2 מכונות עברו אותנו בדרך,אני לא צוחק.

חוץ מזה שהאוטובוס הוא מאד דחוס ולא נוח לנוסעים.

היא נסעה מצוין, האיצה באותו קצב כמו שסוללה

אם אתה כל כך נהנה ממנו
היא נסעה מצוין, האיצה באותו קצב כמו שסוללה
יודעת לתת כח וזה הרבה יותר נוח לנוסעים. האוטובוס מרעיש קצת בניגוד לכל מיני אוטובוסים ישנים שמרעישים מאוד ליד המנוע.
החסרון היחיד קטנה יותר, מה שכן יש כסאות במעבר שנפתחים במקרה שאין נכה\עגלה.

dannygu

New member
רב קו-גריעת נסיעה במוצא או רק ביעד?

בקשות ושאלות (לא הכוונה)
שלום,

נניח וברב-קו מותקן לי כרטיס לרחובות.

ברגע שאני עובר בשער בתחנת המוצא אז (אני מניח) יש שימוש בכרטיס ואיפוס, וכאשר אני יוצא בתחנת היעד (רחובות) אז זה פותח את השער האוטומטי על סמך זה.

אם אני מחליט במקום רכבת לרחובות לנסוע ברכבת לראשונים (ולא מותקן לי כרטיס מתאים), אז בתחנת המוצא אני אעבור (על סמך הכרטיס שמותקן לרחובות ושהוא בוודאי מתאפס) ושאגיע לתחנת ראשונים, הכרטיס לא יעבור במכונה האוטומטית, צוות התחנה יפתח לי ואתבקש לשלם (תוספת קטע חלקי קצר או מחיר מלא).

השאלה שלי היא האם עדיין ישאר לי ברב-קו את הכרטיס לרחובות או שהוא התאפס כבר בתחנת המוצא?

רב קו

שלום,

נניח וברב-קו מותקן לי כרטיס לרחובות.

ברגע שאני עובר בשער בתחנת המוצא אז (אני מניח) יש שימוש בכרטיס ואיפוס, וכאשר אני יוצא בתחנת היעד (רחובות) אז זה פותח את השער האוטומטי על סמך זה.

אם אני מחליט במקום רכבת לרחובות לנסוע ברכבת לראשונים (ולא מותקן לי כרטיס מתאים), אז בתחנת המוצא אני אעבור (על סמך הכרטיס שמותקן לרחובות ושהוא בוודאי מתאפס) ושאגיע לתחנת ראשונים, הכרטיס לא יעבור במכונה האוטומטית, צוות התחנה יפתח לי ואתבקש לשלם (תוספת קטע חלקי קצר או מחיר מלא).

השאלה שלי היא האם עדיין ישאר לי ברב-קו את הכרטיס לרחובות או שהוא התאפס כבר בתחנת המוצא?
רב קו
אם יש לך חוזה שהוא למשל רחובות - ת"א ואין שום חוזה אחר ועכשיו נסעת מת"א לראשונים-הנסיעה יורדת מהחוזה שקיים. כי אין נסיעות חינם, החיוב הוא ביציאה לא בכניסה.

dannygu

New member
חידוד

רב קו
אם יש לך חוזה שהוא למשל רחובות - ת"א ואין שום חוזה אחר ועכשיו נסעת מת"א לראשונים-הנסיעה יורדת מהחוזה שקיים. כי אין נסיעות חינם, החיוב הוא ביציאה לא בכניסה.
חידוד
אבל הכרטיס לא יעבור ביציאה במקרה זה שתיארת.

יותר מכך אם החיוב הוא ביציאה, אם קופצים מעל השער ביציאה למעשה אין הורדת נסיעה בכרטיס על אף העברתו בשער בנקודת המוצא.

מחוייב בכל מקרה

חידוד
אבל הכרטיס לא יעבור ביציאה במקרה זה שתיארת.

יותר מכך אם החיוב הוא ביציאה, אם קופצים מעל השער ביציאה למעשה אין הורדת נסיעה בכרטיס על אף העברתו בשער בנקודת המוצא.
מחוייב בכל מקרה
&nbsp

משה343

New member
עדכון קו לילה 469 ב"ש-נתב"ג-ת"א...

הודעות ודיווחים
עדכון קו לילה 469 ב"ש-נתב"ג-ת"א...

היום ה- 01/07/14 שעה 24:00 מספר נוסעים :

נמל התעופה - 23 נוסעים
קרית גת - 2 נוסעים
תל אביב - נוסע אחד
באר שבע - נוסע אחד [אני בנסיעה עירונית]