הודעות בנוגע ל"קספר" - לכאן.

היה ממש כיףףףףף

כל כך נהנתי... אני חושבת ששרתי יפה, אני מקווה לפחות... ניבחנתי לקספר, לתפקיד של מרי לו. מעניין אותי איזה שירים יהיו שם...

כן, התקבלתי!!

לא לתפקיד הראשי, אבל לתפקיד מישני... איזה כיף! אבל חברה שלי נורא הייתה מבואסת שהיא לא התקבלה... לא נורא! היא בסדר. שיו, איזה כיףףףףףףף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yaronruach

New member
נבחבת לקספר לתפקיד של מרי לו?

או שאני דיסלקט... או שהתבלבלת....

Nir5L

New member
זה לא הגיוני..

אני הייתי שם שחילקו את התפקידים לא היתה שם אחת בשם יערה.. היו: מאי דור עוד מאי אלונה קורל שני ושלומי. לא היתה יערה! את בטוחה במה שאת אומרת?!

לא יודעת למה השם שלי לא הופיע....

אבל גם ברשימה שכתבת גם חברה שלי לא מופיעה, שקד, וגם היא עלתה לשלב השני! מוזר... בכל מקרה, אני לא יודעת לאיזה תפקיד אני נבחרתי (לא אמרו לי...), אבל זה בטח לא תפקיד ראשי. בכל מקרה, אני יודעת מי זו מאי, וקורל... מאי בת 9 ושרה כמו נערה בכתה יב'!!!!!!! יש לה ממש קול מדהים... לקורל יש מלא נסיון (גם היא שרה יפה...) ואת האחרים אני לא זוכרת... ודרך אגב, אני לומדת בתיכון האזורי גדרה, לא בתל אביב!

Nir5L

New member
אמממ יערה

הודיעו לכם ביום שישי? כי מי שהתקבל לקספר ומרי ליין ידע כבר בחמישי בערב.. ואגב.. למה את כל הזמן פותחת הודעות חדשות? תלחצי על תגובה... ואלונה: אלונהההההההההההההההההההההה

חחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יאלללה בעעע(בלובה) ביי לך תתכונן כבר למבחןןןן

yaronruach

New member
../images/Emo8.gifאו קיי... כאן אני נכנס לתמונה...

גם אני (ירון) התקבלתי ל"קספר". גם לי הודיעו ביום חמישי, בצהריים ליתר דיוק. אני מתחיל מחר חזרות בלוד...... אחלו לי מזל טוב......

??

איך ביום חמישי בצהריים אם האודישן השני היה בכלל ביום חמישי בערב... אולי תהכוונת שישי בצהריים ואגב,איך אתה נראה? אני מנסה להבין אם ראיתי אותך שם

Barak14

New member
מזל טוב לכל מי שהתקבל!

עכשיו שאלה-מישהו מוכן להסביר לי מה זה קספר? זה קשור איכשהו לרוח הידידותית מהסרטים המצוירים?

Nir5L

New member
אממממ

כן זה הרוח המצויירת חחח ומשהו נראה לי פה ממש מוזר.. יש לי הרגשה שכמה דברים פה לא הגיוניים..

ועוד משהו...

קורל, לא ידעתי שאת פה! כן, אני השמנה עם המשקפיים. קורל, רשמת בדף בנסיון מלא דברים... ועמדתי לידך אז שאלתי אותך... תגידי, יש לך סוכן?

למעלה