הודעות בודדות והרצאה של בית לורן

על יישום שיטת TEACCH

היי קרין, אני חושבת שהסיבה שלא קיבלת תשובה, היא שאין כמעט הורים העובדים בשיטה זו כיום בביתם. יש אולי באיזור ירושלים, כי שם שיטת הטיפול הזו מקובלת בגנים, כך שאולי יש גם קצת עשייה ביתית. רוב המשפחות עושות בעיקר את שיטת DIR (גרינשפן-וויידר) או ABA או גירסאות דומות להן. שיטת TEACCH קיימת במתכונת מצומצמת מאד, גם בגן של בני, כך שאני מכירה אותה מעט. אך איני חושבת שהגן מייצג בהכרח את השיטה. אם תרצי פרטים נוספים, את יכולה לפנות אלי במסר. אני חושבת שאולי כדאי לך ליצור קשר עם כמה מהגנים של ירושלים- שם אולי תוכלי לקבל תשובות יותר מדוייקות. נשמח לראות את תוצאות העבודה, אם תיאותי להעבירה אלינו. תודה רבה, בברכה, תלמה.

תודה קרין- הנה המייל שלי למשלוח../images/Emo6.gif

היי קרין, להלן כתובת המייל שלי. אשמח לקבל את הקובץ. היות ויש לי תגבור של האנטי וירוס שלי- הוא מוחק את רוב הקבצים שמגיעים- אנא הזדהי בנושא של המייל. תודה מראש, תלמה. fintz@bezeqint. net

WhiteBear

New member
מחפש בית לחולי "רגישות חומרים":

מחפש בית לחולי "רגישות חומרים": שלום חברים - ליודעי דבר ולאלו שלא, אני כרגע מתארח בבית אחי בארה"ב. אני משאיר הודעה מתוך בקשת עזרה. הבן בן ה- 4 של אחי אובחן כאוטיסט לפני שנה וחצי. מאז הוא עבר סידרה של ניסיונות ומאמצים לעבוד איתו ולשפר את מצבו. האוטיזם של הילד בא לידי ביטוי בחוסר קשר עין, מעט התעניינות במבוגרים (עם כי יש) קושי רב בלדבר או בלרצות לדבר (הוא מצייץ במקום) מבין השלל הרב של ניסיונות, אחד הפוריים ביותר היה ההבחנה שהילד למעשה סובל מרגישות יוצאת דופן לאינספור כמיקלים. מחלה שמכונת בארצות הברית כ- MCS. (לא התואר של מיקרוסופט) כעת ההורים מחפשים בדחיפות שאין לתאר אותה, סביבה "נקייה:" להמשיך לגדל את הילד בתוכה. החיפושים דורשים מקום שיהיה נקי ככל האפשר מ: מדבירי חרקים, זיהום אוויר (מכוניות לדוגמא), עובשים, פיטריות, חומרי בנייה סינטטיים נדיפים (כמו צבע חדש של בתים). ההורים מוכנים לעבור לשם כך לכל קום בארה"ב, וגם לשקול בהעדפה חזרה לישראל. אבל רק אם סביבה כזו קיימת (מה שמאד לא בטוח). לכל מי שיש מידע בנושא, או הצעות או הכוונות או מספרי טלפון, מוזמן בכל לשון של בקשה ותודה להציע אותם. למי שאין ניסיון בנושא, אין דבר כואב יותר מילד שלא מצליח (והרבה לא מעוניין) לתקשר עם ההורה שלו. מדובר בכאב שלא ניתן לתיאור במילים. ובמעמסה קשה מאד לגידול. אני משאיר את ההודעה הזו בפורומים בהם אני מסתובב, ואני בוטח שיהיה עם מי לדבר. בברכה, טל.

atcbl

New member
שחייה

רציתי לדעת אם קיימים חוגי שחייה לידלדים עם פיגור בינוני עד קשה בגיל 15. אם כן אז איפה ואולי גם מספר טלפון? תודה אמיר

אמא יעל

New member
הודעה אישית לישראלית2

שלום לך, אשמח לחזור אליך אם תשאירי במסר את מס' הטלפון שלך.

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים../images/Emo41.gif

רוצים לדעת מה הגורל שלכם? תשובות בפורום שואלים את הקלפים http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=940
אנשים לטובת אנשים - מחזקים את הקהילה עם נגיעה רכה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=970
רוצים לעשות משהו יצירתי ולא יודעים איך? היכנסו לפורום אומנות שימושית למתחילים http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=969
מפחדים? קשה לכם לצאת מהבית? תמיכה בפורום הפרעות חרדה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=968
מכורים לאופרות סבון? עוד פורום לסבוניה לחיות את החיים http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=967 גלישה נעימה!

הודעות בודדות והרצאה של בית לורן

והנה פרטים על מפגש חשוב בבית לורן: , לקראת וועדות ההשמה והשיבוץ בגנים ובתי – ספר נקיים מפגשי הורים בנושא. ביום שני ה – 15/3 נקיים מפגש הורים לקראת הכניסה לבית – ספר. ביום חמישי ה – 18/3 נקיים מפגש הורים לקראת הכניסה לגן. המפגשים יתקיימו בשעה 19:00. במפגשים ישתתפו נציגי החינוך , אלו"ט – אגף חינוך וקהילה והמרכז למשפחה . מטרת המפגשים לענות על שאלות הקשורות בוועדות השמה, זכויות, סוגי גנים ובתי ספר, שילוב ומתן אינפורמציה . · על מנת שנוכל לשריין אולם הרצאות מתאים נדרשת הרשמה מראש בטלפון 03-6703077 ימים א-ה בין השעות 8:00-15:00 . · על מיקום המפגש תימסר הודעה לנרשמים . · עלות - 20 שח' ליחיד.

רגישות לחומרים= רעלים=כבד\מע. חיסון

שלום לך WhiteBear, נדמה לי שההודעה הראשונה שהשארתי פעם בפורום זה- היתה מכוונת אליך, בנושא אוטיזם. מאז עברו ימים רבים. הפעם שאלת שאלה קשה במיוחד- וגם אני לא כל-כך מצאתי תשובות,לצערי... הבעייה האיומה הזו של רגישות MCS , מאפיינת לצערי את בני הבכור. ולא ממש בחרנו את המקום הכי נקי בארץ... ויש פה גם זיהום אויר וגם צרות נוספות... אני חושבת שאם הם מחפשים בארץ שלנו, שברוב עוונותינו, אנחנו עסוקים יותר מדי בבעיותינו הבטחוניות- ולא דואגים מספיק לאיכות המזון (עיין ערך רמדיה..) ובסביבה המזוהמת (הירקון, הקישון וכל הבוצה המזוהמת שמוציאים משם ומפזרים בגני שעשועים...לדישון הקרקע..) כך שאםיש מקום שהוא פחות עשיר בעובש ופטריות, הרי זה איזור ים- המלח, או חלק מהנגב- באיזור הרחוק מהמאגרים הרדיואקטיביים\כימיים של הפסולת הארצית, הנמצאים קרוב מדי לבאר שבע. שילוב בין רגישויות שונות לכימיקלים לבין ישראל, נראה לי מסובך... אולי שדה בוקר, שם יש פרוייקט של בנייה נטולת תיעוש. או מקום מקביל באיזור היבש (עדיף מדבר- אם יש נטול ניסויים??) בדרום בארה"ב. בכל מקרה הטיפול בבעיה כזו, מעבר למיקום המגורים, דורש גם התייעצות עם אנשי מקצוע המבינים בנושא וכאלה, אין הרבה בישראל, כך שלמרות אהבתי לארץ, לא הייתי מרחיקה אותם לקצה העולם\ "חור נידח" עם ילד הזקוק להרבה אנשי מקצוע והכוונה. סליחה שלא יכולתי לעזור יותר. אם תוכל, הפנה את הוריו לפורום שלנו. נשמח לשמוע מה עזר לו ולהם. תודה, תלמה.

למעלה