הודעונת קצרצרה

Yaniv-DC

New member
הודעונת קצרצרה

בעקבות שינויים במערכת הצ´ט של תפוז לא ניתן יותר להכחיל בפורום אנשים שאינם מנהל הפורום, ולכן פינת הדרדסים יורדת ביגון שאולה, עמכם הסליחה.

צביקה ו

New member
../images/Emo7.gif חבל, כל-כך רציתי להחמיא למלא

אנשים בפורום: לאבינור, לחני, לשני האספים, לשרון, לאבינור, לאופיר, לנועם ועוד ועוד... מה עם פינת "המקום השני"?

avinor

New member
צביקה,מאוד נחמד שרשמת את שמי

פעמיים.אבל אני מוותר על הכבוד(השני) ומפנה אותו לשניים מיקירי הפורום:טליה ו-RAAMI.

טליה ג

New member
תודה, אבינור! אני כבר הייתי דרדסית

לי היה הכבוד להיות הדרדסית הראשונה
. לך כמובן מגיע כבוד מלכים על כל הידע ה ע צ ו ם שיש לך בכל כך הרבה תחומים. אני כל פעם נדהמת מחדש, כמה ידע יש לך. זה ממש נכס!

צביקה ו

New member
../images/Emo13.gif לא שמתי לב אבינור, אתה רואה

כמה אני מעריך את כל הידע שלך? וכמובן שלא התכוונתי להעליב אף אחד והייתי רוצה לכתוב מחמאות גם על שאר כותבי הפורום (פרט לאחת, אתם כבר יודעים מי...)

Raami

New member
! tak tak

תודה, אבינור, על התואר "יקיר הפורום". אבל ברור לכולם כאן שאין אף אחד שבכלל מתקרב אליך בידע העצום על אירוויזיונים, ואף אחד גם לא זייף מעולם הזמנות לבר-מצווה רק כדי לצאת הביתה מהצבא ביום של האירוויזיון... כך שאם היה עוד דרדס ברשימה - אין ספק שזה היית אתה. (ולמי שלא הבין את הכותרת של ההודעה - זה תודה בשוודית !)

Raami

New member
אני לא...

רק כמה מילים שקלטתי בטיול, ומהדמיון לגרמנית.

מור ד

New member
אהההה...

תסמכו עליי שאח שלי לא רצריך להיות בפורום, הוא לא מכיר שיר חוץ מסולו, וחוצמזה טוב... לא חשוב

תודה ../images/Emo13.gif

כיף לדעת שאנשים תופסים ממני פה... כי זה לא ככה במקומות אחרים ! אבל חפיף... ממשיכים לחיות. לא ?

טליה ג

New member
גם אני

לכל החבר´ה המקסימים שהזכרת(חני מקבלת ממני מחמאות כל יום דרך תיבת המסרים
) וגם לך, צביקה, כמובן, וגם ל-Euro, לפרפר, לנועה, לנתן, לביג דיל ולעוד הרבה חבר´ה שאני מאוד אוהבת

chany

New member
אחות יקרה טליוש!!!

אני חייבת להגיד לך שבילעדייך אני כבר לא יכולה,למרות שיש לי המון מסרים גם מפורומים אחרים,אבל כמו שאמתי אין כמו אחותי המתוקה. אגב מי שרוצה יכול להגיש תלונה על הסחבקייה שלי כרגע.

avinor

New member
CHANY!!!-אני מתלונן!!! על שאת

חסרה לנו-ואני מתכוון ברצינות-לכולנו!!! את המלכה ואין בילתך.כי רק מלכה כמוך שיודעת להסתחבק ולא להחמיץ פנים כמו מלפפון כמו הסוסה הבריטית המצויה ראויה לנו,ואנו ראויים לה.אני בטוח שלפחות טליה("אחותך") תסכים איתי.ואפרופו מלכות,היום בעוד חודש(31/8/02) ימלאו 5 שנים למותה הטרגי של הנסיכה דיאנה(שלא היתה ראויה ממנה להיות מלכת בריטניה).

chany

New member
אבינורי היקר../images/Emo23.gif

תודה מקרב לך על המילים המעודדות,באמת שאני מיתגעגעת לכל הסחבקייה הנהדרת ובעצם לכולם,אבל אני עוד בחופש הגדול ובקיצור MAL SEHEN

למעלה