הודעה 1 על בטא חיובית הייתה ב25/5

runing

New member
הודעה 1 על בטא חיובית הייתה ב25/5

והיא עלתה יפה יומיים לאחר מכן. נקבע לי תור לב.דופק ב14/6. האחיות אומרות שאין צורך לבדיקות נוספות. אני נכנסת לפורום וקוראת שבנות עושות ב.דם כל יומיים במשך שבוע וא.ס לראות שקיי/ים. כדאי גם לבקש? ואם כן אילו בדיקות? דם או כבר א.ס לראות שקיק/ים? אני כותבת את ההודעה, משום שמלבד רגישות מעטה בחזה ודקירות מעטות בלילה בבטן תחתונה, לא מרגישה דבר! הבטן שטוחה לגמרי, אין בחילות או משהו אחר המעיד על הריון. לחכות לפי דעתכן, או לדרוש כלהן בדיקות?

ק o ם

New member
אני חושבת

שאם ההרגשה הכללית שלך היא בסדר ואין דימומים חלילה או תופעה יוצאת דופן, אז למרות הקושי והסקרנות טוב תעשי אם תלכי בתור שנקבע לך
אגב, לא בהכרח מופיעות בחילות וכל הריון הוא שונה מאישה לאישה תהני מזה שאת מרגישה טוב ברוכה הבאה ל- 9 חודשים מצ'עממים עם סוף מאושר

היי רנינג,

אני שמחה לראותותך פה!! בעיקרון, אם הבטא מכפילה עצמה יפה, מזמנים לבדיקה לאחר שבועיים בערך לראות דופק. נראה לי שרוב הפעמים שבנות עשו את זה אם לא היתה ממש הכפלה, או שהיו דימומים תוך כדי. אם הכל תקין, לא נראה לי צריך יותר מזה. ל9 חודשים עגלגלים ויפים!! דרך אגב, תשמחי שאין שום הרגשה, והשהבן שטוחה.. אצלי היתה נפיחות בבטן מהטיפול, הרגשתי לפעמים דקירות בבטן והיה לי צורך דיי תכוף לשירותים. הרגשות זה מאוד אינדווידואלי ואין חוקים בכך. לגבי הבטן, אל תדאגי, יש לה מספיק זמן לגדול... בבבההצצללחהה. ולדופק יפה וברור (אולי אפילו 2?
)

לולי73

New member
גם אני לא מרגישה כלום

הי גם אני ממתינה לדופק ולא מרגישה כלום אין לי בחילותומדי פעם דקירות מעטות בחזה. הבטן מפוחה עוד מהטיפול.

למעלה