הודעה שקיבלתי היום ב - ICQ

• פותח הנושא MM22
  • פורסם בתאריך

MM22

New member
הודעה שקיבלתי היום ב - ICQ

" שלום רב, בסוף השבוע הזה ייסגר צער בעלי חיים ברחובות מטעמים כלכליים. כל החיות שיש שם יורדמו וימותו!!! מחכים שם כלבים וחתולים מקסימים המחכים לבית חם ואוהב. כל מי שיאמץ משם חיה יציל ממוות. שווה לקפוץ ולראות. המקום ממוקם ליד הקניון של גינדי ברחובות. טלפון:08-9463292 נא להפיץ את זה הלאה!!! " אני מאוד הצטערתי לשמוע על זה , ולמרות שזה לא קשור לפורום , אני חושב שכדאי שכולם יידעו על כך , ויפיצו את ההודעה ... אולי ככה נוכל להציל לחלק מהחיות ...

roicarey

New member
חחחחחחח

אני זוכר שב-1996, כשהייתי בכיתה ה, ההורים שלי נסעו לאילת (ואמא שלי לא מסוגלת שיש חיות בבית) ואחותי הביאה מהצבא כלבה, דוליטל חחח אז אני ו-2 האחיות שלי ניסינו לטפל בה... זה כלל בתאבונים עם תירס, מקלחת בצינור של הגינה ולנקות אחרי השתינות שלה שקרו כל חמש דקות!!! אז פחדנו שהיא תהרוס לאמא שלי את הבית ושמנו אותה בגג - בקור... ומה היא עשתה לנו הכלבה! בכתה וייללה וצרחה כ-ל הלילה! אז למחרת התקשרנו לדוד שלי ושאלנו אם הוא רוצה אותה והוא אמר שלא... אז ניסינו לחשוב על עוד דרך להיפטר ממנה והתקשרנו לפועל של אבא שלי והוא גם אמר לא אבל דאג לספר להורים שלי. חחח אז בסוף לקחנו אותה לצער בעלי חיים (אני גר ברחובות בגלל זה הסיפור). ואמרו לנו שצריך לשלם כדי להכניס אותה! אז למה אנחנו פראיירים (לא!) - נתנו לה להיכנס מתחת לגדר בחור שהיה באדמה ואני מאמין שעד היום היא חיה שם באושר ועושר עם חבריה... טוב, Not anymore she doesn't ...

הזנזון

New member
יופי

את מי זה מענין איך רואים שאתה אשכנזי כי רק אותכם זה מענין

MM22

New member
דוקא אני לא , אבל אני כן ...

דוקא במקרה אני לא אשכנזי , אבל אני כן בן אדם שאכפת לו ושיש לו לב ולא כמוך !!! אני חושב שזאת ממש בושה להגיד דברים כאלה ולהיות כאלה חסרי מודעות !!!! אני מקווה שביום אחד , אתה תבין את הטעות שלך ....

למעלה