הודעה של bushu על הקומונה

razgalili

New member
הודעה של bushu על הקומונה

ההודעה הבאה של bushu נמחקה יחד עם הודעות אחרות ואני מחזיר אותה בזה: הקומונה המדוברת נקראת "הדרך להחלמה בטיפול הטיבעי" וזה הלינק שלה: http://www.tapuz.co.il/communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=29783 אנחנו מתרכזים סביב טיפול אנטי אינפקטיבי לפי הפרוטוקולים של סטן קורץ וצחי פרץ אנחנו מאמינים בתהליך טיפולי שכולל חמישה שלבים: 1. נקוי הסביבה מרעלים. 2. דיאטה מותאמת. לא בהכרח קיצונית, בכל זאת הילדים צריכים לאכול משהו וצריך להמשיך איתה לאורך זמן. 3. תיסוף בפאנל רחב של ויטמין, מינראלים, חומצות שומן חיוניות ואינזימים, השלב הזה צריך להיות יציב למשך שלושה חודשים לפני שעוברים לשלב הבא. 4. טיפול אנטי אינפקטיבי, טיפול בקנדידה ונגיפים. בעזרת הפורמולות של צחי. ועוד תוספים טיבעיים השלב הזה גם הוא אורך שלושה חודשים לפחות לפני שאפשר לעבור לשלב הבא. 5. קלציה לפי הפרוטוקול של אנדי קטלר, השלב הזה נמשך שנתיים. כל שלב הוא תומך בשלבים הבאים אחריו וממשיך עד סוף הטיפול. הקומונה היא סגורה כדי ליצור מיקוד של הורים שנמצאים בשלב הרביעי והחמישי. כדי שהשלבים האלה יעברו על הצד הטוב ביותר השלבים הראשונים צריכים להיות מבוצעים בצורה טובה. זוהי קבוצת עבודה. פעם בשלושה שבועות אנחנו נפגשים לפגישת עבודה, כדי לעדכן ולחשוב מה עושים הלאה. אנחנו מכירים אחד את השני בצורה אישית ולכן התקשורת באינטרנט היא יותר חלקה. אנחנו גם משתמשים פחות או יותר באותם התוספים, כך שאפשר לעשות קניות מרוכזות של תוספים. יש לנו גיזברית שאוספת את הכסף לקניות משותפות ועכשיו אנחנו גם מחפשים מישהי שתסכם את הפגישות עבודה. צחי הוא חבר בקומונה כמו כל אחד אחר. הוא עושה את הפורמולות וכולנו משתמשים בהם על מנת שנוכל להשוות תופעות לוואי והתקדמויות. צחי לא מוכר את זה ולא מרוויח על זה שקל. כנ"ל את ההרצאות שהוא העביר עד עכשיו הוא עשה בהתנדבות בלי להרוויח עליהם כלום. אני אישית אסיר תודה לתרומה שהוא תורם לנו. לפי הדיוויחים שלנו הוא יכול לשפר את הפורמולות. אנחנו היום קבוצה של אחד עשרה הורים ונמשיך לגדול. אנחנו מקבלים כל ילד שעבר את שלושת השלבים הראשונים בצורה טובה. ובדיקות מראות שהוא מוכן להתחיל את הטיפול האנטי אינפקטיבי. אני אהיה מוכן לדבר טלפונית עם כל הורה שיכנס לקומונה ויגיש בקשת הצטרפות אני לא אענה על שאלות בפורום כי אני לא מאמין בתקשורת לא אישית. אני לא בא מרקע של רפואה (אני עובד היי טק) וכל המלצה שאני יכול לתת היא על רקע ניסיון אישי בלבד. תודה bushu

לא אענה על שאלות בפורום כי אני לא מאמין ..

שלום לך bushu, לדעתי המשפט הזה הוא משפט מאד עצוב ואני מדברת על המשפט הזה: " אני לא אענה על שאלות בפורום כי אני לא מאמין בתקשורת לא אישית" סליחה??? מאיפה אתה חושב שמכירים פה את סטן קורץ, מפגישות אישיות כל שלושה שבועות? מאיפה אתה מכיר את צחי- מהסיבוב בבית קפה?? ומאיפה יש לך ידע על הפרוטוקול, מצחי?? זה משפט אומלל, כי כפי שכתבה קטרין, אנחנו היינו קבוצה של הורים שהקימה פה את המערך שאיפשר לך להכיר את צחי, להכיר את ההורים של הקומונה שלך, להכיר את המשמעות של טיפול ביו רפואי באוטיזם ולקחת אותו בחשבון. אז רק לידיעתך, עוד הרבה הרבה זמן לפני שילדך בכלל נולד או אובחן, היו פה כבר משפחות שחילקו ידע זו עם זו לטובת הילדים כולם, ורק בזכותי, שדחפתי חזק להקמת הפורום הזה ובזכות אותה קבוצת הורים שהרימה פה את הפרוייקט, עוד הרבה לפני שצחי ידע מה יש לאוטיזם ולתחום הביו רפואי. אז אנא, קצת כבוד לא יזיק בכלל. ומעבר לכבוד, אני כותבת פה בזמני החופשי כבר מתחילתו של הפורום ותורמת פה מידע ותאמין לי שיכולתי בכיף להקים קומונה סגורה ואינטימית לקבוצת ההורים שאני מלווה ולא לטרוח כאן. אז צחי עשה הרצאות, יופי טופי, אבל חבל שהמידע לא זורם גם פה. הפורום פה עלוב עלוב ורק מכיון שאני ועוד כמה בודדים, טורחים לתת פה מידע, אז הוא קצת נותן מענה. ביאהו הפורומים נותנים טונות של מידע אחד לשני והורים מתקשרים מחוף לחוף כדי לעזור ולהיעזר והקומונה שלך מה? מקיאה מתוכה כל מי שמתיישר קצת הצידה? פאתטי. הפרוטוקול של DAN! נבנה על סמך ידע משותף שצברו יחד הורים ואנשי מקצוע. בדיוק כפי שצחי לא המציא שום דבר, כי בצמחי מרפא מטפלים במעי, כבר עשור שלם, הרי כפי שהוא ציטט מסטן קורץ וכשנוח לו הוא ציטט מפרוטוקול אחר, הרי כולנו לומדים זה מזה. כל איש מקצוע והורה ומטפל יש לו תרומה והיא לא פחות חשובה. אולי יש פה הורה ששוקל להכנס לפרוטוקול - אז הקומונה הסגורה ממש לא מקדמת בברכה, מידע ותמיכה. היא רק רוקנה מתוכן, את מעט התוכן שהיה פה. אני כתבתי כאן המון פעמים הודעות מושקעות וארוכות ולא קיבלתי שום התייחסות. חבל חבל, כי זה ממש לא מעודד לענות פה בכלל, או לקדם מידע. כל יום מגיעות אלי הודעות למייל מפורומים בחו"ל עם המון מידע. המון. ופה כלום... נאדה, זירו 0000 יש כאן בישראל, עשרות הורים שמטפלים בפרוטוקול. אני מכירה לא מעט מהם. זה דורש הרבה אורך רוח, תמיכה, מידע ועוד. צחי אכן הגיע כמו רוח סערה, כתב מידע ונעלם. הוא נעלם עם קבוצת העבודה, אחרי שהצליח ליצור אותה, שעם כל הכבוד לא המציאה שום דבר חדש. אבל.. אם יש תוצאות טובות בטיפול, חשוב לדבר עליהם ולהתייחס אליהם. לצערי לא ניתן לדבר פה על טיפולים אלטרנטיסים, אך צמחי מרפא הם לא טיפול אלטרנטיבי. אני דווקא הייתי בהחלט מצפה שצחי יכתוב כאן, את זוית הראייה שלו החושבת כי ALA הוא הטיפול הכי יעיל ומומלץ, כפי שהוא אמר בהרצאה, כי היא נכנסת למוח. יש פה לפחות הורה אחד שראה שת הנזקים של הטיפול ב-ALA לילדו ונזהר מאד מכך. אני גם לא בטוחה שקאטלר המליץ כל כך בחום על ה-ALA כפי שצחי מציג את הנושא. לא ראיתי את השרשור שנמחק, אך עתיד הפורום הזה חשוב לטעמי והמצב העגום והמדשדש שלו לא עוזר, כשהורים לוקחים את הרגליים ומסתלקים לאיזו קומונה, כי שם יש מפגשים כל שלושה שבועות... ואגב, מפגש מתוכנן בקרוב, באיזור השרון, שיכלול גם ותיקים יותר בפרוטוקול. ואני לא מתכוונת לחצי שנה, אלא לקצת יותר מכך.

vered73

New member
תלמה, כל כך הרבה כעסים... (????)

שוב, הטענה שהקומונה מונעת כתיבה כאן. זה ממש לא נכון. יש לנו נושא משותף, שיתוף אינטימי בקרב קבוצת אנשים שמכירים - ולאו דווקא דרך הפורום. אגב, לדעתי זה לא משנה גם אם כן: אם אני מכירה אותך לדוגמא דרך הפורום, זה לא אומר שאת הדברים האישיים שלי אני צריכה לפרסם בפורום. הפורום הוא אמצעי לגיטימי להיכרות. אבל מכאן ועד להתארגנויות כאלו ואחרות הדרך ארוכה. אם אני פוגשת את אותה קבוצת אנשים ומשוחחת איתם בטלפון על בסיס קבוע, קל לי יותר לשתף מאשר במפגש שכולל אנשים שבחיים לא ראיתי. ושהאינטראקציה היחידה שלי איתם היא במסרים או בכתיבה בפורום ברשת. שלא לדבר על אנשים שקוראים כאן שאני לא רוצה שיהיו שותפים לפרטים האינטימיים הקשורים בילד שלי כי הם בכלל לא שותפים לדרך שלי הביורפואית ואין לי את ה"סימפטיה המלאכותית" כלפיהם כפי שנוצר לא פעם בפורום כזה או אחר. אי אפשר להעביר ביקורת על כתיבה או חוסר כתיבה. בכל קבוצה יש את המדברים ויש את אלו שלא. אין אפשר להשוות מנטליות אמריקאית (שלדעתי האישית היא לא הכי טובה שיש) למנטליות מקומית. אנחנו לא אמריקאים. אנחנו גם לא רוסים. וגם לא יפנים. כן כן, גם שם יש מידע ושיתוף לגבי אוטיזם. אבל בדרך אחרת. אי אפשר גם להשוות את הפורום למאות אחרים. המצב כאן אחר. הקרקע לחלופת מידע הוא אחר. וכן, כמעט כולנו מנויים לאותם פורומים ושואבים מהם מידע. אבל לנו אין רופאים בכמויות, ואת המוצרים אנחנו קונים מהאמריקאים ולא מתוצרת ישראלית - מה שמקשה מאד בשל ההוצאות (אני לא חושבת שמישהו שגר בנברסקה משלם כמוני 85$ משלוח על בקבוקים של שמן קרלסון, ועוד 15% מע"מ על מחיר השמן+משלוח+ביטוח). אבל אם את רוצה מאד להשוות בינינו לבין האמריקאים - אז תראי לי סבא שהיה צועד בשלג במינוס 10 מעלות, בגיל 70, הולך מבית מרקחת לבית מרקחת כדי לחפש משהו עבור ילד שגר בצד השני של ארצות הברית. או יותר נכון לעשרה אחרים, שהוא לא מכיר, כמו שאבא שלי עשה השבוע. רק כי אמרתי לו שיש ילדים שחייבים את זה. גם אני מנויה על הרבה פורומים ביאהו. (ורבים כאן כמוני וכמוך) גם אני מקבלת טונות של מידע, רובו חוזר על עצמו ושאלות שחוזרות על עצמן. דוגרי? כבר אמרתי הלוך ושוב שנמאס לי מעומס המידע המדעי באנגלית. פעם, כשעוד הלכתי לישון קבוע ב4 בבוקר, ישבתי וקראתי המון מידע וחומר. היום, אני מחפשת את מי שיפשט לי את זה. במיוחד שעם כל הרצון שלי שהילד שלי יהיה כמה שיותר נורמלי, הוא כבר לא תופס 100% מהחיים שלי. נכון, שלפעמים יש כאן ציטוטים כאלו ואחרים, באנגלית מדעית; אבל אז אני אומרת לעצמי: יופי. נחמד מאד, אבל לא הבנתי מזה חצי משפט. וכמי שאין לה רקע והשכלה בנושא, אין לי הרבה מה להוסיף. גם חייכנים של תפוז כבר אין טעם להוסיף. בין אם היו כאן הורים לפני או לא, זה לא משנה לי. רובם לא חברים שלי, מעטים חולקים מידע, וחלקם גם לא חוסכים ביקורת. כשהם נסעו לחו"ל וחזרו עם מזוודה מלאה בתוספים מי ידע על כך?. אני בטח שלא מן הסתם כי לא הייתי חלק מהפרוטוקול עדיין. אבל, כשבאתי והצעתי בעצמי שנתאגד כמה הורים ונשלח מישהו ונשלם לו הוצאות ויביא לנו הכל בלי כל הטררם של הבירוקרטיה, והכספים הקשורים בכך - - - איש מהותיקים לא פצה פה!!!! זה לא משנה הותק. משנה מה אתה מביא איתך. מה הכוחות שלך. מה היכולות הכלכליות (!!!!!!!!!!!!!!!!!!) שלך, ואם אתה לבד במערכת (כמוני למשל) או שיש לך בן זוג שנושא איתך בטיפול ובכל המערך החיצוני לטיפול. (שותפות מבית) אני, מודה לכל אחד שנותן כאן מידע; ולצערי המידע שלי לא עוזר לרבים מלבד לכמה חדשים שפונים אלי במסרים ואני 'משוחחת' איתם ומעודדת לגבי ההתחלה. (אני גם תמיד מזמינה לבוא אלי לראות איך הדברים מתנהלים מהבית). אך אני חושבת שיהיה לא ראוי להאשים אותי או אחרי בחוסר שיתוף. (לא זוכרת שרבים כאן משתפים גם מה שקורה עם הילד פה ושם מבחינת התקדמות פרט אלי!) על כל הדיונים והויכוחים ביומיים האחרונים, היה לי המון מה להוסיף אבל קראתי בשקיקה את דבריה מלאי החכמה של תמי ולכן לא אוסיף יותר. מה שכן מדגדג לי, הוא הרצון לאמר מילה טובה דווקא ליעקב, שעבורי הוא עושה שירות גדול. במקום להטריח את עצמי יעקב דואג להזמנה, למשלוח, לקירור כשצריך, ולתשלום המכס. יוצא לי פחות או יותר אותו הדבר, כמו לעשות את זה בעצמי, בלי הטירחה. לי זה דווקא מתאים שאין לי, אין כוחות כבר לעשות זאת לבדי. פה ושם מגיע משלוח דרך מישהו שעוזר. בשאר הזמן, אני זקוקה לסיוע. ואני מאד מרוצה עד היום. נכון יעקב, העברית שלך בכתיבה היתה פעם מזעזעת. (ולמען הגילוי הנאות, אמרתי ליעקב לא פעם וגם צחקנו על הנושא)אבל הסובלנות שלך כלפי היתה תמיד מעולה! ישר כח! שבת שלום. ורד

JacobSk

New member
ורד הרבה תודה על המילים שלך

מחמם את הלב שעבודה שלי עזרת לאנאשים כאן.

debitz

New member
../images/Emo45.gifוגם מצטרפת למחמאות ליעקוב../images/Emo45.gif

nissan41

New member
מצטרף לתמיכה ביעקוב ולעזרה שהוא נותן, כולל

ההשקעה הכספית במערך הטיפול שהוא הקים בת"א ולא רק בלוגיסטיקה, כל זאת ללא שום ידיעה או וודאות לגבי הכדאיות הכלכלית. אז מה אם "עברית שפה קשה"? יעקב ישר כוח ואל תתיחס ובטוח שלא תעלב מאמירות כמו: "פילנטרופ שכמוך" שהתפלקה לכיוונך..

khisha

New member
חבל שביהדות אסור לעשות פסלים.../images/Emo45.gif

הייתי מקים פסל ענק של תלמה באמצע מודיעין. כי אין. פשוט אין יותר אנשים בעלי סובלנות ונכונות לתרום כמוהה.

../images/Emo6.gif../images/Emo140.gifהצלחת להצחיק אותי../images/Emo6.gif

תודה רבה על הצחוק.. לא מחפשת לי כבוד ופסלים, תודה.. אבל כן מחפשת שיתוף בידע הדדי. תמיכה, ידע ונכונות של כולם למען ילדים של כולנו. זה הכל.

Ronnie McDonald

New member
משנה סדורה. אבל מה זה קשור לקורץ?

גם הפוסט שלי נמחק. אז אני אכתוב בקצרה שוב. אין שום קשר אפילו דמיוני בין משנתו של סטאן קורץ לתוכנית החומש. בהתחלה הפוסט שלי היה דווקא מאוד מפרגן אבל היום ראיתי משהו שהדליק אצלי נורא אדומה. למה צריך סיכומים של הפגישות? המקום היחיד שאני מכיר שבוא מתאדים פגישות זה במשרדי עו"ד בפגישות טעונות של משא ומתן כדי להופיע בבית משפט אם משהוא לא כשורה בהמשך העסקה. בעצם שניים. גם בחברות ההייטק עושים סיכוםי דיון כדי להפיל אחריות על מישהוא כשפרוייקט נכשל. אתר של קורץ www.stankurtz.com

razgalili

New member
אני יכול רק לנחש

כיוון שאני לא חבר בקומונה. בחברות ההיי טק שאני עבדתי ועובד בהן סיכומי פגישות נועדו כדי להבהיר לכל המשתתפים על מה היתה ההסכמה. זו טכניקה שמטרתה לא להטיל אשמה אלא לוודא הסכמה על ביצוע. במקרה של קומונה זה יכול להבטיח שחברים יזכרו כל מה שנאמר בפגישה, ולתקן אי הבנות. כמו כן לפחות חבר אחד מוביל בקומונה הוא מדען בהכשרתו ופדנט בנטיותיו הטבעיות. סביר להניח שהוא מנסה להגיע לדיוק גדול עד כמה שאפשר בהעברת האינפורמציה מאחד לשני. ובכלל, למה חשדנות? הקומונה היא משהו טוב. יש בצורה ברורה מעבר של ידע מהקומונה החוצה. יש שורה של סיבות לגיטימות לשמור אותה סגורה ובפיקוח, כולל הגנה חוקית על כמה מהחברים, פתיחות למידע פרטי בתוך הקומונה וחובות חוקיות של ההורים כלפי הפרטיות של ילדיהם. החברים שאני מכיר מהקומונה הם אנשים פעילים שתורמים מזמנם ומרצם להורים אחרים שלא על מנת לקבל תמורה. אני מאד מפרגן להם קודם כל שיצליחו מאד עם הילדים שלהם ושנית שילמדו משהו שיכול להועיל לכולנו.

Ronnie McDonald

New member
אכן כך.

אכן תרומה רבה ושיטפון של מידע ותרומה. במיוחד אהבתי הרצאה של מישהיא כאן על תאי NK כשניכר שאין לה בדיוק מושג מה זה ואיך הם עובדים. וגם שירבוב של קורץ שחרט על דגלו VALTREX וMB12 שהם מחוץ לתוכנית החומש היה בגדר NAME DROPPING מאוד מוצלח. חוצמזה אפשר למצוא הרבה סיבות אבל סיכומים, חוזים ושאר ירקות כתובים תמיד נועדים להגנה. מדוע מרצים מדענים ופדנטים באוניברסיטה לא מחלקים סיכומים של הרצאות?

למעלה