הודעה מרגיזה מאד

argamon

Member
שלום לכם:
פעם בשבוע ולפעמים פחות מזה, האנטי וירוס שלי avast מודיע לי על איום שנחסם ומפשר לי להעביר לסגר ואני מצליח להעבירו לסגר, אבל אחרי שבוע או פחות זה שוב מופיע.
אנסה לצרף צילום מסך בעניין ההודעה של האנטי וירוס לפני העברה לסגר
> האם יש דרך להיפטר מההודע המעצבנת הזו?
https://i.imagesup.co/images2/ce047ccdfe6edfd7064fae26f50dcecd127adbd4.png

נערך לאחרונה ב:

HelpSupport

Active member
הקובץ מופיע שוב כי "משהו" מייצר אותו כל פעם מחדש.

HelpSupport

Active member
להפסיק להשתמש בגונבות. לרכוש רשיונות חוקיים ממיקרוסופט למערכת ההפעלה ולחבילת האופיס ולהפסיק את פעולת

KMSpico Activator

argamon

Member
תודה help
כיוון שאני לא מבין הרבה במחשב אכתוב לך שמערכת ההפעלה שלי חוקית ברישיון, אבל לגבי שאר הדברים שהוספת, לצערי אני לא מבין ואני זקוק להסבר פשוט בצעדים.
> כרגע אני משיב לך דרך הסמארטפון אבל כוונתי בכל העניין לגבי גלישה במחשב הביתי.

להפסיק להשתמש בגונבות. לרכוש רשיונות חוקיים ממיקרוסופט למערכת ההפעלה ולחבילת האופיס ולהפסיק את פעולת

KMSpico Activator

נערך לאחרונה ב:

HelpSupport

Active member
תודה שוב אבל הקישור החדש שלך לא תקין. אני מקבל הודעת שגיאה
הקישור המקורי עובד אצלך ?

אם כן, תן לגוגל לתרגם

רוב הזמן נח

Well-known member

KMSpico Activator

נראה אחלה של דבר שלא אמור לעשות בעיות. היה לי משהו כזה לחלונות XP SP2 שהשתמשתי בו כמה שנים בשביל לדלג על החלק של הפעלת המוצר בגלל שהיה לוקח המון זמן.

רוב הזמן נח

Well-known member
תודה על התשובה אבל לא הבנתי איך לפתור את הבעיה
לא בהכרח. נתקלתי בתופעה דומה אצלי עם קובץ דומה. ואז אני ניגש לאנטי וירוס ולא מוצא אותו בהסגר. ואז שוב האנטי וירוס מקפיץ הודעה ששם בהסגר ושוב הקובץ לא שם.

דבר מוזר נוסף, הקובץ לא נמחק. הוא הופיע עדיין אחרי שהאנטי וירוס הודיע ששם אותו בהסגר, אבל היה בלי הסמל שלו ולא היה ניתן להפעיל אותו. אז רק אחרי שאני מחקתי אותו וסגרתי את האנטי וירוס ואז הפעלתי מחדש, ההצקה נפסקה.

יש המון זיהויים שגויים כאלה של מזיק שהוא לא באמת מזיק. ויש לי תחושה שההצקות האלה נעשות כי פשוט מיקרוסופט ( האנטי וירוס של מיקרוסופט) לא רוצים שישתמשו בכלים האלה ולכן עושה את זה עם ההודעות האלה.

למעלה