הודעה ממש ממש חשובה

OoנויoO

New member
חחחחחחחח קומי קומי יש לך עתיד בזה ח

חחח ולא צריך להגזים צריך להרגע כי זה היה מלחיץ חחחחח

אעאעאאאא נוויייייייייייייקיי

חחחחח נבהלתיי... חחחחחחחח זוכרת כמה היינו לחוצות אתמול ואפילו אין המשך למשחק ... ראית מזה... =// התגעגעתייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי תתחברי לאייסיי משעמם לי בלעדיךךך

OoנויoO

New member
חחחחחחחחחחחחח כן כמה היינו לחוצות ע

ם האתרים והרענן חחח מסכן עכשיו הוא נח חחחחח גמנייייייייי לא הייתי פה כל היום היה קשה בלעדייך התגעגעתי! אני עוד מעט הולכת לאח שלי תמיד אני נתקעת בגללו הבטחתי לו שאני ישן איתו אוףףף אני שונאת חחחחח והוא קטן הוא ישן מוקדם בעעעעעעעע גם את אני שונאת אני ילדה רגזנית חחחחחחח אני ידבר איתך מחר התגעגעתי !!! @@@@@@@@@@@@@ קוריצה חחח

OoנויoO

New member
חחחחחח כי אתמול שהיה ארץ נהדרת היינ

ו במשחק שתינו הינו עם אוזניות דיברנו באייסי וראיתי ארץ נהדרת אז היא אמרה לי שיש קוריצה אנייעשה לך באייסי @@@@@ כי היא לא שומעת חחחחחח בגלל זה עשיתי @@@@@ קוריצה חחחחחחחחח

OoנויoO

New member
חחחחחח כן כן זאת אני ו.....

לילה ביחו'ש&אדם לכן ובויזי מהנה בכלל

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחח אני חושבת על עצמי על איךך שהייתי לחוצה אתמולל ואני נקרעת חחחחחחח אם היית רואה אותי.... חחחח פתחתי עיתוניםם אתריםם הכל ועוד ספרנוו שניותתת... ומאיות... @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ שבוע הבא נראה ארץ נהדרת יחד חחח ואז תשלחי לי @@@@@@@ כשיהיה את קוריצה חחחחחחחחחח ונויי.... נדבר מחררר

Baruush

New member
תעשי לי טובהה..

לכי לכי שבי בלול ותעבדי על מישוו אחר..

למעלה