הודעה מאד חשובה לכולם - על הפורום,

מפתחSoul

New member
הודעה מאד חשובה לכולם - על הפורום,

כמו ששמתם לב, כבר תקופה ארוכה שהפורום לא פעיל כל כך.
אנחנו כותבים פה ושם, לא באופן עיקבי כמו שהיה פעם.
אני יכולה להבין שבהשפעת החברותא שנוצרה כאן עוד בימי קדם (לפני כמה שנים כשרק הצטרפתי)
והן בהשפעת הפייסבוק - הפורום מקבל פחות צומי...
אולי אתם מרגישים שאני לא מספיק פעילה?
אני מאד מעריכה את העובדה ש'מאמושה' לקחה מיוזמתה על עצמה להקפיד על שמירת שירשורים קבועים,
אבל זה מרגיש לי שאם אין ידיעה מרעישה או הופעה, בקושי כותבים. כלומר, בין לבין.

זה אומר, שהפורום בסכנת "הכחדה", וזה הדבר האחרון שמגיע למקום האהוב והיקר הזה
הרי כולנו כאן מאותה סיבה. להתעדכן, לשתף ולעזור למי שנכנסים לנו לנימי הלב להמשיך לקבל פירסום ובמה.
אם זה לא מה שאתם מרגישים, אם זה לא מה שמתחשק... גם את המעט הזה לא יהיה לנו.

אני כותבת כאן כדי לשתף אתכם ולחשוב יחד איתכם,
מה חסר לכם

מה נעשה בלי הפורום

מזמינה גם את הסמויים לצאת לאור הכתום...

MamoOoshA

New member

הרוב המוחלט שהיה פעיל בפורום כבר לא פעיל, ואין שום קשר לפעילות/אי פעילות של המנהלת בפורום [למרות שאחרים מלמעלה גידו שכן].
לדעתי ה'חבורה המקורית' של הפורום, החבר'ה שהיו פעילים כאן כשאני הצטרפתי, פשוט פחות פוקדים את ההופעות, והקשר ביניהם הפך לאישי יותר מעל גבי הפורום.

מצד אחד זה נורא יפה שקשרים כאלה נוצרו בזכות הפורום והלהקה,
מצד שני חבל שזה בא על חשבון הפורום.

חשוב לי לציין את הסיבות שגורמות לי להמשיך ולפתוח פה שרשורים, ויש שלוש כאלה:

הראשונה היא כמובן שמירה על פעילות מינימאלית בפורום, כדי שבאמת לא נכחד.

השניה היא העובדה שאת רובכם אני מכירה באופן אישי, ובאמת מעניין אותי לדעת באופן כללי מה עובר עליכם, ציטוטים אהובים, שירים ש'תופסים' אתכם יותר בתקופה הנוכחית, אם רואים אתכם בהופעה הקרובה ואיך היא הייתה.

והסיבה השלישית, שלטעמי גם אמורה להיות אחת הסיבות של כל אחד לכתוב פה, היא העובדה שהלהקה באמת קוראת פה. אני בטוחה שחשוב לכל אחד מהם לדעת איזה שירים אנחנו יותר אוהבים, יותר בא לנו לשמוע בהופעות, אפילו גם מה קצת נמאס [ואני באופן אישי גם שמתי לב ל'הגשמת' כמה בקשות כאלה], ומן הסתם גם כל השאר הדברים שציינתי בסיבה הקודמת.

מיותר לציין כמה הפורום הזה חשוב לי,
בואו תראו אם גם לכם

מפתחSoul

New member
ותוהה איפה כולם.........

זה נראה מובן מאליו, קיומו של הפורום - אבל לא. הוא עלול להסגר בכל רגע נתון. כבר תקופה שאין כאן חיים.

גיא חזק

New member
די חדש כאן

באמת שזה נראה לי אחלה פורום
חסר לי כאן קצת חדשות על הלהקה,לדוגמא אתמול הודיעו על פסטיבל רוק ענק שהיהודים בו,ואפאחד לא טרח להודיע על זה (כן אמרו שהם מחממים את גאנז,אבל דברים התשנו קצת),אם הלהקה קוראת פה,אולי להזמין אותה להתארח פה ולענות לשאלות,וכו'

mrs sea

New member

אני אישית לא הייתי חלק מהפורום בימיו השופעים, אבל במה שכן הספקתי אני יכולה להוריד רק את הכובע בפנייך כמנהלת, ובמפני האדומה כע. מנהלת.
לדעתי הפורום חשוב ובעל משמעות- אפילו בדברים הפשוטים: לפחות אני, מגלה ויודעת על הופעות מסויימות רק מפה/ פה בפעם הראשונה..
באמת חבל שיש הזנחה, בעיקר שלא נראה שבצדק.
יישר כוח!

לדעתי רק דבר אחד יכול להציל אותו...

וכבר דיברתי על זה לפני כמה חודשים אבל אף אחד לא ממש עשה משהו בנידון.

הסיכוי היחיד של הפורום הזה לשרוד בעתיד הקרוב,הוא להפוך אותו לפורום הרשמי של הלהקה.

אני לא חושב שהלהקה תתנגד,הפורום שלה מת כבר למעלה משנה,ובמילא את רוב העדכונים וכו הם עושים בדף הפייסבוק שלהם.

צריך כמו עם עברי לידר,מהאתר של הלהקה לשלוח לינק לכאן,שיהיה נציג מטעם הלהקה שיכתוב כאן ויעדכן הופעות ועניינים.

לדעתי זה יכול להרים את הפורום הזה בכמה רמות,ולדאוג שישאר פתוח לא מעט זמן.

אבל זאת החלטה שלך עדי,ואת זה נראה לך,את תצטרכי לפנות לגורמים שצריך ולהתיעץ איתם בעניין.
אם הפורום הזה חשוב לך,זה צעד מתבקש.

בהצלחה

MamoOoshA

New member
אם גם הרשמי מת, מה בעצם זה ייתן?

[לא נסיון לשלול את הרעיון,
להפך - להבין].

הפורום הרשמי מת,האתר לא מת...

האתר הוא עדיין האתר הרשמי של הלהקה,ואין לי ספק שיש אליו מלא כניסות.
בגלל שהפורום מת,אנשים שנכנסים לשם לא רואים טעם לשאול שאלות או לספר חוויות,כי אין מי שיגיב או שיקרא אותם.

אז חלק הולכים לפייסבוק,לחלק אין פייסבוק,ובכל מקרה הפייסבוק לא עונה על כל הצרכים של "מעריצי" הלהקה,שזה לספר חוויות באריכות,או לשאול שאלות שפחות מתאים לשאול בפייסבוק,ובכלל אווירה של קהילתיות...

אם אנשים שיכנסו לאתר הרשמי,יקבלו לינק לפורום הזה שיקרא "הפורום הרשמי של הלהקה" ויהיה כאן נציג מטעם הלהקה,ובכלל יותר משתמשים,אז אין לי ספק שהפורום יפרח וישגשג.

הפורום של עברי לידר עבר בדיוק אותו תהליך,היה פורום רשמי ופורום בתפוז,מתישהו הרשמי מת,תפוז דעך,ואז החליטו לאחד כוחות,מהאתר הרשמי של עברי יש קישור לפורום שלו בתפוז,ומאז הפורום שם חי ובועט,פי 2-3 משתמשים ופעילות מפה.

ובשיא הכנות,אני לא חושב שלעברי יש יותר "מעריצים" מהיהודים(אולי יותר בנות 14,אבל באופן כללי פחות)

אגב,אם כבר לעשות את השיתוף פעולה הזה,אז אני מניח שגם בדף הרשמי של הלהקה בפייסבוק הם יוכלו לתת לינק לפה,ואז בכלל הפורום יזכה להרבה יותר חשיפה.

אבל שוב אני אומר,זה רק אם למישהו באמת חשוב והוא מוכן להרים את הכפפה.
הלהקה בטוח לא תתנגד כי פורום חזק זה אומר יותר חשיפה,יותר קהילתיות,יותר שיתוף,וקשר יותר חם ואינטימי עם הקהל.

אני חושב שמי שצריך לעשות את הצעד היא מנהלת הפורום(מטבע הדברים)
ואם היא לא רוצה,אז לעניות דעתי את יכולה לעשות את זה.
השאלה שוב,אם אתן רוצות ומרגישות שהצעד הזה נכון וטוב...

MamoOoshA

New member
זה נשמע כמו רעיון יעיל מאד.

בלו וואן,
מה את אומרת?

[אין לי בעיה לעזור, אם יש צורך.
אני מניחה שנתראה בשוני, שם נוכל גם להעלות את זה בפני הלהקה,
טישלר, אפשטיין או כל גורם אחר שנראה לך רלוונטי].

בנוסף,
על הדרך..
אמנם גם כשיש שרשורים שאמורים להעלות את הפעילות פה,
זה לא מאד עוזר..
אבל אם למישהו מכם יש רעיון לפינה קבועה/משחק/דיון/כל שרשור אחר שיכול להעיר פה - אתם ממש ממש מוזמנים לפתוח/להציע.
[אם עניין קביעות הפינות הוא בעייתי - אני כאן
]

ועוד 'בנוסף' אחד קטן -
אני ממש שמחה שעל השרשור הזה יש היענות,
בעיקר בהתחשב בעובדה שהרבה מכאן חיילים/תלמידים בתקופת בגרויות ושות'.
זה אומר הרבה,
ואני מקווה שתפוז ערים לזה.

מפתחSoul

New member
+ לא אגיע לשוני לצערי

אני מגובסת, לא עובדת ולא יכולה להרשות לעצמי להוציא שקל - כי אין...

MamoOoshA

New member
אוי.

[אם נטע הגיעה עם כסא גלגלים להופעות,
הגבס לא מתקבל כתירוץ.
מבחינה כספית -
דרך בהצדעה אפשר להזמין כרטמס ב84 ש"ח,
אם זה עוזר..]

מפתחSoul

New member
כשהמינוס חוגג...

כל שקל הולך לנסיעות בית-בי"ח, בית-עו"ד...
שלא תדעי מצרות

מפתחSoul

New member
לא יקירי,

זה לא משהו שתלוי בי, אלא בלהקה. כמדומני הם לא מתים על זה.
הם אוהבים את העובדה שיש להם פורום משלהם באתר הרישמי,
ככה הם גם יכולים לאכוף מה שהולך שם...
לא שיש בעיה עקרונית עם זה, אני פשוט זוכרת שתום לא מחבב את הרעיון.

אם הלהקה מוכנה, מי אני שאסרב??? נהפוכו. ברכה. מוכנה לגשש בנושא. לא התעלמתי מהצעה כזו מעולם, פשוט לא ראיתי אותה קורת. במצב הנוכחי אני מוכנה בכיף לבדוק שוב.

באמת שלא רוצה שהפורום הזה ייסגר.

מפתחSoul

New member
אך זה עומד לקרות

אלא אם הפעילות כאן תגדל. תלוי אך ורק בנו...
אני במקביל פועלת בנידון אך עזרתכם מתבקשת לא פחות.

אוה אה

המקום הזה [יותר נכון בעיקר הרישמי אבל גם פה אני תמיד קראתי] היה הבית שלי לכ"כ הרבה שנים. הכרתי פה כ"כ הרבה אנשים מדהימים שרקעל זה מגיע ללהקה הזו שאפו ענק.
ולעניינינו אני מרגישה שהמקום הזה כמו שהוא היה הבית שלי הוא היה של הרבה אנשים והרבה מהחברה פה נכנסים לפה בעיקר מתוך הרגל כי בסה"כ הפורום דיי מת [בעמוד הראשי יש עדיין את התפקדות מרץ ואנחנו בכלל באפריל...] אני חושבת שצריך להחזיר פינות ישנות נהגיד כל מוצמ"ש להחזיר את המומלצ"ש,שירשור משולש,משפט משיר מסויים,ציטוטים משירים. כל מיני פינות מהרישמי .היה אם זכרוני לא מטעה אותי שלוקחים שיר ושואלים עליו שאלות [לצורך העניין לקחנו את אמן אז שואלים- במי אתה מאמין,מאמין בעצמך וכל מיני כאלה לפי מילות השיר]. אני חייבת לציין שפעם הרישמי היה אחלה פינות צריך טיפה לנבור בארכיון ולהחיות משם פינות.
וכמובן אני אחשוב על פינות חדשות.

MamoOoshA

New member
המומלצ"ש לא ישרוד.

אני חוויתי את מותו על בשרי

[טוב שהזכרת לי על התפקדות אפריל!]

למעלה