הודעה לציבור הבוחרים

הודעה לציבור הבוחרים

זאת הודעה חשובה אחרי שסקרתי בדקתי וחשבתי במי לבחור ומי הכי מתאים לו להיות מנחה בתוכנית והדגש על מנחה לא שחקן לא זמר ולא פנטומימאי וכדומה בקיצור אחרי שצפיתי בכל הTV צאט של חברי הוילה הגעתי למסקנה שהכי מעניין היה לראות את רן ומישל הם עשו את זה מעניין ונחמד לרן ממש מתאים תפקיד ההנחייה עשה את זה בקלילות וחינניות והמצלמה ממש אוהבת אותו בקיצור אלון היה סתם משעמם וגם יש לו קול ממש מעצבן הילה לא מעניין היה רוני כנ"ל רק מדברת על עצמה ואוהבת את עצמה קאטי גם לא היתה מעניינת שמישהו אחר יסבול תשירים ותגיטרה שלה אז אנשים תחשבו טוב טוב למי תפקיד ההנחייה מתאים הכי הדגש על ה נ ח י ה אני מסכימה שהילה ואלון מאוד מוכשרים אבל זה במשחק ושירה מישל טובה בכל התחומים גם הנחייה זה היה מעניין אבל לפי דעתי רן הכי מתאים לתפקיד לקהל הצופים מקווה שתיקחו את ההודעה הזאת לתשומת לבכם ותחשבו למי באמת מגיע הפרס חוץ מזה רן באמת השקיע ועבד על עצמו כל הפרוייקט וגם נפתח לקראת הסוף טוב אז זהו מקווה שתיבחרו בו

ב ת ש ח ר

New member
כנסו פה ותקראו מה דעתי

אלון סתם בלון - הבחור מוכשר אבל חסר אנטלגנציה כך שאלון לא יוכל להתמודד את בני העשרה, כי הם חכמים רן לגן - הבחור לא מוכשר ולא בתחום סתם בחור חמוד נבון וערני לקורה בארץ רוני - בחורה עם המוני תסביכים חסרת בטחון בצורה הכי בולטת לא מאמינה בעצמה וביכולות שלה, חסרת כל יכולת התמודדות בשיחה סתם שיחות עם אנשים ותגובות הבכי שלה הן תגובה לחוסר התמודדות שלה מה גם שרוני לא כשרונות בשום תחום לא בשירה לא בריקוד ולא במשחק קאטי - בחורה אינטלגנטית יפה וקצת מוכשרת אבל אין בה יכולות יותר ממוצעות הילה - יש בה את כל היופי החן והיכולת להתקדם בתחום, הילה מתאימה עם עבודה מאומצת מישל - פשוט מקסימה ומדהימה קהל הצופים התאהב במישל, ביכולות המשחק השירה והריקוד שלה, מישל בחורה נבונה ויש לה את כל הכישורים להנחות

L u L i1

New member
../images/Emo45.gifצודק\ת!!

לרן הכי מגיע לזכות!!!!!! אז תצביעו לווו!!!!!!

Nail

New member
לא,

כי הוא מתאים להנחות תוכנית יותר מכל אחד שם. הוא באדם היחיד שם שבאמת אני יכולה לראות אותו מחזיק תוכנית כמו שצריך. תוכנית מצחיקה ומעניינת. אלון הילה ומישל מאוד מוכשרים אבל לא לזה. יש לי המון סימפטיה לקאטי אבל אני לא יודעת לאיפה היא יכולה ללכת כיוון שלא ראיתי אותה הרבה בשיעורים, ורוני למען האמת לא מתאימה לכלום. לא טובה במשחק, בשירה היא דווקה בסדר אבל אני לא רואה אותה מפתחת קריירת שירה והיא לא מספיק מעניינת על מנת להנחות תוכנית. [זה שהיא סתם מתחילה ריבים עם אנשים, נעלבת משטויות ומחפשת דברים להנעל עליהם שיוכלו להביא את הצלמים אליה לא אומר שהיא מעניינת].

guty1

New member
אויש מה זה לא

מישל לא מעניינת היא מעצבנת אני לא סובל אותה ורן מצחיק אז שילך לעשות מופע סטנדאפ יותר מתאים לו להיות באקזיט בתור הנמחה הקיבוצניק בכל מקרה הייתי שמח לראות את אלון באיזה דרמה או משהו כזה אבל הכי הייתי רוצה לראות תאת הילה בתור נחה היא הכי מוכשרת שזה הכי חשוב היא מהממת חיצוניות ופנימית בו בבזמן היא יודעת להקשיב שזה "ה"תכונה שצריך להיות למנחה וחוץ מזה שהקהל מזדהה איתה והיא נוראמלית ואנשית חוץ מזה שהיא לדעתי תעשה את התוכנית הכי מעניית מבין כל המתמודדים הייתי רוצה לראות את אלון גם בתוכנית הזאת

איך הסקר (המופיע למעלה)

מראה שלאלון ורוני יש את אותה תוצאה? אנשים, תצביעו!!!

guty1

New member
אני יסביר לך ת'מצב...

לאלון אין מספיק מעריצים של ממש כולם אוהבים אותו אבל תמיד שמים משהו מעיליו הרי רוני ברור לנו שיש לה מעריצים (אני לא אחד מהם שלא תתבלבלו) ומס' המעיריצים שיש לה ךעומת השונאים הוא קצת כי הושנאים הם מיליונים ובגלל זה נראה לנו שכווווווולם שונאים את רוני ולא !

למעלה