הודעה לכל הטרמפיסטים מת"א

gozal2000

New member
הודעה לכל הטרמפיסטים מת"א

בשעה טובה יש לי אוטו!!!
פתוחה להצעות לנסיעות להרקדות שוות רחוקות. והיום חשבתי על גן שמואל. אתם מוזמנים להצטרף.
ותודה לכל מי שנתן לי טרמפ עד היום - מעכשיו תורי.

AyeleDance

New member
../images/Emo3.gif

סתם שיהיה לבצלאל מה להגיד.... בצלאל,הקיץ בפתח, לשאנשים בא להיות קצת קלילים, הכל בצחוק ובכיף, אתה בא לסדנא בששי?

ומה תעשי כשאקבל רכב חדש מהעבודה?!

נתחיל להילחם מי אוסף את מי????!!!
ואני אומר שלא הרכב חשוב,חשוב שיהיה לו נגן MP3

../images/Emo204.gif ../images/Emo49.gif על ה- ../images/Emo73.gif....

ורק עשי לכולנו {ולעצמך} טובה... וסעי בזהירות....

rak dan

New member
אוהבת יד ראשונה מרופא או מרוקד../images/Emo8.gif../images/Emo73.gif../images/Emo206.gif

gozal2000

New member
תודה לכל המפרגנים.../images/Emo68.gif

מצאתי היום חניה מעולה ליד הבית. אז אולי נזיז את האוטו משם שוב בשבוע הבא. סתאאם: יום רביעי - גן שמואל, טרמפיסטים מוזמנים בשמחה.

עכשיו אני מבין למה הדברים הבאמת חשובים ששיכים

לריקודי העם נעלמים מהר מהדף הראשון,וכשאני מביא נושא חשוב על ריקודי העם כמעט אף אחד לא מיתיחס,ואני צריך לענות לעצמי. מפני שאחד קנה אותו חדש חצי עמוד.אחד אכל שועית חצי עמוד.יום הולדת למיקי חצי עמוד.מזל טוב לשושי ,מזל טוב לסימה, מזל טוב לזיוה ,מזל טוב לטובה.מזל טוב לרויטל תודה רבה לך פרפר.אתמול הינו בהרקדה אכלנו זה וזה וזה...אתם יודעים כמה מחשבה צריך להביא נושא חשוב בריקודי העם ועד שאתה מביא כבר נושא חשוב ומחקה לתגובות אז פיתאום צץ לך ימי הולדת, ארוחות.ויש חידוש קנינו אוטו חדש. מזל טוב על האותו החדש , תיתחדשי, אל תישכחי למלא דלק,אוי רויטל את באה למרתון של זה .לא אני הולכת למרתון של מתי ,יש מה לאכול שם? תספרי לי מחר מה אכלתם?

למעלה