הודעה לכולם

StiMpi1

New member
הודעה לכולם

היום השתקתי פה הרבה אנשים, בתחילה זה היה מהמר ותיק ודינין שאמרתי להם שסיינה מנצחת והם אמרו X2 כלומר לאציו או תיקו והתוצאה ידועה 3-0 לסיינה בסיום, לאחר מכן התערבתי עם מהמר ותיק בשנית וגם עם מומחה 98 אני אמרתי שאינטר תנצח והם אמרו שיובנטוס תנצח, התוצאה ידועה 3-1 לאינטר בסיום ובקיצור היה לי יום גדול. אין לי מטרה לריב עם אף אחד, ובטח שלא לרדת על אנשים כי באמת קורה שטועים ואף אחד הוא לא נביא. אבל כמו שידעתם "לרדת" עלי כשהיו לי ימים רעים, היום לדוגמה תפסתי משחקים ממש קשים, ומי שרוצה יכול גם להגיד מילה טובה, וגם אם אתם לא אומרים מילה טובה כי באמת אתם לא חיביים, אז בבקשה כשיהיה לי באמת יום גרוע שאף אחד ממכם לא יתחיל ללכלך עלי, כי כמו שלא ידעתם לפרגן כשצריך, אז תדעו גם לא ללכלך כשאני פחות פוגע. שבת שלום לכולם ולילה טוב

דם צה וב

New member
כל הכבוד סטימפי...

אני הייתי משתיק אותם שאתה ממליץ שם והם לא זה כבר אומר משהו... דבר שני אני בורח להתקלח עכשיו חזרתי מהמשחק ואין לי כח לאנשים פה שיגידו איך ב"ש זיינו אותכם... מי שרושם את זה שיידע אני לא יראה את זה אבל בכיף שיהיה לכם...

Winner4Ever

New member
איך ב"ש זיינה אתכם....

סתאםםם בצחוק אבל דוגרי ברורו רייס מלוכלך אם הוא לא יקבל בין 4 ל-6 משחקים הרחקה אז זה בושה לליגה ולהתאחדות ולבית הדין של ההתאחדות.

StiMpi1

New member
שוב אתה ממשיך

עזוב לא משנה עצם העובדה שאתה אמרת 2-0 ליובה זה כבר אומר אבל עזוב אתה ממשיך עם השטויות זה ממש לא משנה כבר.

אתה לא מבין...

מישהו ב-ICQ אמר לי שיובה מובילים 2-0 אז כתבתי, אבל אחר-כך הבנתי שהוא עבד עליי אז כתבתי שזו הייתה טעות, לך לשירשור ותראה.....

sgdads

New member
כול העניין יפתר אם לא תגיד

אמרתי לכם שאתה פוגע וככה לא יגידו לך דברים רעים שאתה לא פוגע... שים לב שהירידות נובעות מאותו יחס שאתה נתת לאחרים פתאום שממליצים על 20 משחקים זה נהיה קשה יותר ולא כמו שאז עשית 4 5 משחקים! לכן אל תשתחצן ואחרים לא ירדו עלייך שאתה נופל פתרון פשוט להפליא

StiMpi1

New member
תאמין לי

שאני לא בא להעליב פה עם אף אחד פשוט דיבור של אנשים כאן כמו אתמול מהמר ותיק: "חחחחחחח לך תישן על האף אעלק לאציו מנצחת" דינין: "חחחח אעלק סיינה X גג יא גרוע" זה דיבור מעצבן ואתה חייב להודות שאם זה היה קורה היית נהנה להשתיק קצת פיות של אנשים שדיברו ככה... תחשוב על זה

sgdads

New member
סבבה אבל גם דיבור

שלך "סיינה ינצחו ואתם תאכלו קש" או סגנון כזה כי (תהיה כנה) לא היו לך שבועיים טובים נקרא לזה והנה תפסת יום טוב וכול הכבוד אבל אם אתה מתנהג כמו היום אז מחר במידה ולא תתפוס כלום אז לא עשית ביום שבת הזה כלום תיצור המשכיות ואז הכול יהיה בסדר יום אחד משבוע לא נחשב ואי אפשר להשתחצן או לדבר על זה אתה לא צריך לבקש פירגון או דברים כאלה זה יבוא מאליו במידת הצורך כמו שאתה לא צריך לתת תגובות על ירידות של אחרים

StiMpi1

New member
אני מצטער

אבל לדעת גם אתמול היה לי יום טוב שתפסתי את חיפה,חיפה ב-2 גולים הרצליה, הרצליה כשהיה להם +1, וצפרירים חלון, שים לב שהכל זה יחסים גבוהים ונפלתי רק בכפ"ס ששם היה באמת הפתעה שכמעט אף אחד לא ניחש, וברעננה שנתתי 2 וקרית גת ניצחולמרות שועד הרבה חשבו 2.. לכן זה לא יום אחד בשבוע אבל עזוב הויכוח הזה הוא מיותר.. בהצלחה בהמשך.

sgdads

New member
אתה נתפס למילה??

יום יומיים שלושה זה היה רק דוגמא...

StiMpi1

New member
דווקא כן אמרת

רק בניסוח קצת שונה, פשוט לא זכרתי את הניסוח המדויק http://liga.tapuz.co.il/forums/main/Viewmsg.asp?forum=724&msgid=23924501

4 דברים אני אגיד לך:

1. אם אתה לא זוכר את הניסוח, אז אל תכתוב
2. אמרתי את זה כשעוד לא ידעתי שלאציו תעלה בהרכב טלאים
3. כל הכבוד על הפגיעות בלייבגיימס
4. לילה טוב

למעלה