הודעה לכולם

dor_gabizon

New member
הודעה לכולם

ממש נמאס לי משתמשים כמו: jackass all the way (זה לא רק אתם יש עוד.. רק אליכם שמתי לב עכשיו) crazyroller שעושים את כל התיכנונים שלהם בפורום! בשביל זה יש מערכת מסרים פרטיים בתפוז,באיסיקיו,אוגידו וכו´ תפסיקו .. זה ממש מעצבן. כל ההודעות שאני קורא פה זה רק "מי בא היום לקרייזי" "יש היום נייטסקייטינג?" "אני לא יכול לבוא" לפצל את הפורומים ומהר!

סליחה???

אתה חושב שלא ביקשנו לפצל את הפורום??? תפוז אמרו שזה תלוי באיתי!!! וחוץ מזה המערכת מסרים שלי נתקעת כל הזמן האיי סי קיו עם ווירוס ואודיגו זה לא שווה (לדעתי...)

dor_gabizon

New member
זה לא הקטע של הפיצול

הקטע הוא שתעשה את הסידורים שלך מחוץ לפורום.. זה סתם ממלא אותו בשטויות

rodney

New member
אני עשיתי את שלי

שלחתי לנטע(מנהלת הפורומים) מייל אבל הבנתי שהיא חולה ושתחזור רק ביום ראשון... אבל אני גם נוסע לחו"ל ביום ראשון....

dor_gabizon

New member
מקפיץ

אהההההההההההההה בעעעעעעעעעעעעעעעע אהההההההההההההההה גדכדכ דג כד גכ דגכ דגכ דגכ ר´ןקחרף´ךקלחר´קוןםרי´ןוקףקןם אט´ר´´אקר´קר
!
!
!
!
!

noki16

New member
אין קשר לפיצול.

ההודעות מכוונות לכלל הפורום,לכולם...אם אני מודיעה על תחרות סקייט,לא היית רוצה לדעת?זה פורום,ומותר להודיע פה הודעות שונות...מסכים איתי?ואין לזה שום קשר לפיצול הפורום... תפסיק לחפש סיבות אדיויטת ותירוצים להעיף אותנו מפה.

skps

New member
ולי נמאס מ"הסקרן"

כל החיים שלו זה k2 k2 זה עלוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווב

Hegze

New member
ולי נימאס שכל הדשאים ירוקים!

אני רוצה דשא כחול!!!!

למעלה