הודעה לומוס ארגנטינה . ואוהדי נדאל .

snier1991

New member
אחרי השנה הזוועתית הזו

בעיני שתיהם לא מי יודע מה עצם זה ששחקן שלא יודע לשחק על משטחים קשים(ולהגיד לא יודע זה מחמאה) מוגדר כאיום הרציני על השחקן הטוב בכל הזמנים מציג את האבסורד שבעניין

snier1991

New member
לאיזה גמר הוא הגיע?

הוא בחיים לא עבר רבע גמר ביו אס אופן ובאוסטרליה במאסרסים האלו הוא כמעט כל הזמן מודח "במפתיע" הוא ממש לא מגיע לגמרים כל הזמן

דני הזמיר 666

Member
מנהל
כן ,סבתא שלי גרה שם.... אני בעצמי לא משחק טניס.... המגרש שם הוא די מוזנח... אני זוכר אותו בשנות ה80.... מוזנח אף יותר... הוא היה מוקף בשדות (לפני שבנו את אשכול פיס ברודמן ב').... ובחורף היה בלתי אפשרי להגיע לשם.... אבל שוורץ תמיד היה מאמן שם ילדים.... בשנות ה80 לא היו שם הרבה ילדים.... אבל הבנתי ותתקן אותי אם אני טועה.... שבעקבות גליי העלייה מרוסיה.... הרבה עולים חדשים מתאמנים שם....

aviramdj

New member
שיפוץ .......

לפני כמה שנים המועדון היה על סף סגירה . כולם כבר התייאשו . למזלנו הגיעה תרומה נדיבה ממקור פרטי . המגרש עבר שיפוץ . אנחנו זאת אומרת אני מנחם ועוד 2 3 חברים במועדון במו ידנו שיפצנו וניקינו מה שאפשר . המגרש עבר ציפוי לפני שנתיים והוא במצב מעולה יותר טוב מכל מגרש בקריות . הגדר הירוקה הורדה כולה ובמקומה יש גדר יקרה וחזקה מברזל . בקשר לשדות מסביב ... אני ומנחם כעת מנסים ביחד לעשות גינה בכניסה למועדון אם נקבל אישור לכך מהעירייה . כמו כן התאורה כולה שופצה ועובדת טוב . כמות הילדים כעת עולה וכמו כן אני אישית דואג כמה שאפשר שהמגרש יהפוך להיות נעים לעיין גם . בקיצור קריית ים על המפה של הטניס לפחות מבחינת ילדים . בליגות אנחנו גם בליגה א כשהיינו מאוד קרובים למקום ה 2 . יש לנו ילדים בליגות ג וגם ב . יש לנו גם כמה ילדים מדורגים בארץ . סך הכל כל זה נעשה בתקופה של שנתיים ופחות . צריך להבין שהמועדון הזה היה על סף סגירה ופירוק פיזי .

למעלה