הודעה לוותיקים בעיקר

• פותח הנושא PYRE
  • פורסם בתאריך

PYRE

New member
הודעה לוותיקים בעיקר

אני לא יודע אם זה רק אני..אבל תנו את דעתכם.... ממתי ואם לדעתך הפורום הזה הפך שכונתי ומשעמם? לא מבחינת תוכן מבחינת הרגשה. אני לא יודע אם זה רק אני. אבל זה היה גם דר. תאמינו לי. מזמן מסוים הפורום הזה הפך שכונתי ופקצי, וכבר לא כיף להיכנס ולהגיב בו. שוב, זה רק אני ?

PYRE

New member
שקול מילים,

אני לא צוחק לא עכשיו וגם לא בהודעה הקודמת שלי. אתה לא רוצה להגיב לעניין אל תגיב!

NJS

New member
נכון

שהפורום הפך יותר משעמם אבל למה אתה מתכוון ב"שכונתי"?

yaarangel

New member
../images/Emo45.gif

אם לא שמתם לב אני כבר בקושי כותבת בפורום הזה.. ופעם היתי נכנסת לפחות 3 פעמים ביום,וגם פעילה בצ'ט. אני פשוט לא מרגישה את הרצון לבוא ולכתוב כי הפורום באמת קצת השתנה.אני לא יודעת להסביר במה הוא השתנה אבל הוא כן.. ואני לא רוצה לדבר בשם נוף כי היא לא כאן אבל תחשבו על זה וכבר כמה אנשים שהיו כותבים פה קבוע חושבים על לעזוב/עזבו. צירוף מקרים?

בואי אני אבהיר לך משו...

מתי את הגעת, אמצע השנה ככה, לא...? תחשבי איזה כיף היה בתחילת השנה... וואי, באמת חבל... גם חבל שכולם עזבו בגלל זה...

The Snow fox

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo63.gif

תראו כמה הייתי פעיל פעם, ותראו כמה אני היום
.

PYRE

New member
טוב לדעת שאני לא לבד פה....

ואגב, למי שאכפת עדיין, דר חצי עזב ת'פורום והוא מבקר פה לעיתים רחוקות ומגיב לעיתים עוד יותר רחוקות...... אני עוד קצת מדי פעם מדבר איתו באייסי וזה וגם זה פחות.......צריך למצוא מה קרה לפורום ולהשמיד את זה כדי שנחזור לכייף כמו פעם.....

סרינה99

New member
חחחח דר עזב לגמרי לא חצי../images/Emo6.gif

בכל מקרה...אני מסכימה...זה ממש מבאס שהפורום שומם הבעיה העיקרית היא שבדרך כלל כל שירשור התחיל כשירשור על הרומח ומשם התפתח ועכשיו כבר אין מה לדבר על הרומח כי אין כמעט חדשים שיעלו נושאים חדשים(חוץ מלאלון
) אז אין שירשורים חדשים ואף אחד לא כותב ברוב הפורומים יש גם שירשורי הכרות\ משחקים וסתם שיחות כי בסך הכל פורום הוא בשביל להכיר אנשים ופה אין דברים כאלה וכולם חושבים שאם כבר נפתח שירשור הוא חייב להיות על הרומח אז בקיצר...לפי דעתי מי שרוצה לספר משהו\ לדבר על נושא מסוים או משהו כזה שיעשה את זה... ובקשה לסייבר...אם נפתחים שירשורים כאלה (והם לא סתם הצפות אלא משהו רציני) אז אל תמחק אותם

PYRE

New member
אני מצטט:

רועי:"דר אחשלי למה עזבת את הפורום שלנו??" דר:"לא אחי אל תגזים עזבתי זה מילה קשה מדי...בוא נגיד אחי שאני יותר לא נכנס לשם...יש מבין אחשלו?" רועי:"בטח אחשלי אני מבין אותך טוט מאוד אל תדאג אח אני ועוד כמה חבר'ה בפורום מתחילים לחשוב כמוך אבל כמו שאמרנו לא פעם ולא פעמיים אחשלנו הפורום יחסר לנו....לא נורא אחשלי יהיה טוב" יש המשך ארוך אבל הוא לא קשור לנושא.

סרינה99

New member
אחשלי../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

בכל מקרה לא להיכנס= לעזוב

PYRE

New member
כן זה סלנג שאני ודר משתמשים בו

דיי הרבה...לא ממש הרבה הרבה הרבה אבל דיי הרבה....אני אשתדל לרור אותו למפגש....

../images/Emo45.gif

מסכים במאה אחוז... נהיה פחות כיף פה... גם כשכולם נעלמו, זה לא הכי נעים...

Knotted String

New member
האמ.../images/Emo42.gif../images/Emo129.gif

אני פה כבר כמעט שנה, אני חושבת שיש לי זכות להביע את דעתי.
לא כיף לכם, אז אתם עוזבים. אז לא פלא שהוא השתנה. אם כל מי שלרגע הפורום לא יראה לו יעזוב, הפורום ישתנה, כי האנשים החדשים שבאו יהפכו לוותיקים. תבינו, יקיריי, אני אוהבת את הפורום הזה, ואני אוהבת את האנשים שבו. מאד מאד. אבל יש כזה דבר, שקורה, שדעות, אופנות, ורעיונות (וגם אנשים) מתחלפים. ישנים הולכים, וחדשים באים. וכמו כל דבר, הפורום משתנה. פעם הייתה את התקופה שהפורום היה מת רצח. אף אחד לא הגיב בו או משהו, והיו ממש מעט שירשורים ועניינים חדשים. ואז באו אנשים חדשים, הפורום השתנה, והכל נהיה מגניב וכיפי. ועכשיו שוב באו אנשים חדשים, ושוב השתנו אופנות, וגם יש גבול לכמות הפעמים שאנשים מסוגלים לדבר על הסרט של רומח הדרקון וכאלה. אז נכון, צריך למצוא טופיקים חדשים, אבל דברים ממצים את עצמם, ועד שלא יהיו רעיונות לטופיקים חדשים, הפורום לא יתפתח מבחינה תוכנית. קשה לכם עם זה? תמציאו טופיקים, ותשקיעו. אתם לא יכולים לצפות לפירות מבלי להשקות את העץ. הפורום שונה לכם פתאום, אז אתם עוזבים. בו הו. רוצים שהוא יהיה כמו שהוא היה? חבל. אי אפשר. רוצים לשפר אותו? לכתוב הודעות של "הפורום נהיה מסריח, בואו נפרוש כולנו, כל הניובים האלה הם פיכס והורסים פורומים" (לא אמרתי שזאת כזאת הודעה.) לא עוזרות בגרוש. רוצה שהפורום יהיה כמו שהיה פעם? רוצה שהוא יהיה יותר טוב? תמצא דרך להחזיר את העניין שהיה בו פעם. אף אחד לא יעשה את זה בשבילך.

PYRE

New member
לא ממש הבנת אותי...

אני לא יודע איך להסביר את זה...זה לא שהפורום לא כיף יותר....זה כזה לא יודע איך להסביר...מצטער..תתעלמו. ואגב, למה יש לך כל שתי שורה שורה רווח? סתם בשבילי לדעת

חביבתי...

את צריכה להתאמן קצת בהבנת הנקרא... מה קרה, קצת חופש, לא זוכרים כלום..? שימי לב-הוא לא אמר שהפורום שומם מידי, כמו שאת משוכנעת שהוא אמר...הוא אמר שהפורום השתנה, נהיה קצת יותר מידי שכונתי ופקצי, ולהגיד לך ת'אמת-אני מסכים איתו...וחשבתי על זה לפני הרבה זמן...

Knotted String

New member
חביבי...../images/Emo42.gif../images/Emo129.gif

לא אמרתי שהפורום שומם. לא אמרתי שהוא אמר שהפורום שומם. הוא אמר שהפורום השתנה, ותכלס הוא צודק. פעם הייתה תקופה בה היו מדברים המון על הספרים. אבל זה די עובר, כי יש גבול לכמה שאפשר לדסקס על הספרים. ובמקום לבכות על כמה שאנחנו מסכנים, שהפורום משתנה, ואז כולם עוזבים, תקחו את עצמכם בידיים, ותתחילו לעשות משהו כדי לשנות את זה. אף אחד לא יבוא וישנה את הפורום בשבילכם. הפורום שכונתי ופקצי? יופי, חבל. מפריע לכם? תעשו משהו. לא רוצים לעשות שום דבר, אלא רק להתלונן ולשאול למי זה עוד מפריע? אז צר לי. בעיה שלכם. ולא, להתלונן ולהגיד שזה מפריע לכם זה לא לשנות או לעשות משהו. שינוי אמיתי ונסיון אמיתי לא צריכים הגדרה. באמת. פשוט תקחו את עצמכם בידיים ואם זה מפריע לכם תעשו משהו. הבנת הנקרא שלי מצויינת, חבר. תתאמן קצת על שלך.

python 4

New member
אם אפשר, כשירות לציבור,

שמישהו בבקשה יסביר לי את המונחים "פורום שכונתי" ו- "פורום פקצי". זה הגיל אתם יודעים.

למעלה