הודעה לוותיקים בעיקר

• פותח הנושא PYRE
  • פורסם בתאריך

PYRE

New member
אחי, כדי לא לפגוע בכמה אנשים

כי זאת באמת לא הכוונה, אני יסביר לך את זה במסר מתישהו, רק תזכיר לי....

PYRE

New member
מי אמר אני ולא קיבל?

תזכירו לי במסר אני ישלח לכם שיהיה לי זמן וכוח.....

PYRE

New member
"מי אמר אני ולא קיבל...."

עד מתי נשב ונחכה שיבוא גואל לישראל...יאו....." מוקי די....מי אמר אני ולא קיבל...

טעות שלי...../images/Emo9.gif

סליחה כפרה עיניים
אבל יש לי עוד משהו להגיד... אנחנו לא באים ומתלוננים על זה שהפורום שכונתי ופקצי (למרות שאנחנו בעצם כן עושים את זה, אבל לא זאת הכוונה), אנחנו מנסים להעיר לאנשיםשעושים אותו שכונתי ופקצי, ואני יודע שאת יודעת שיש פה את אלה ששינו אותו להיות שכונתי ופקצי... ואני לא יודע מה את חושבת, אבל אני ורועי לא נוכל לשנות את הפורום שוב...שני אנשים זה לדעתי פחות מידי, ופשוט יתעלמו מההודעות שלנו וימשיכו עם הפורום השכונתי והפקצי (כמה שנמאס לי לכתוב את זה
)... אני יכול גם להגיד לך שזה היה הרבה אנשים ששינו אותו בתחילה לשכונתי ופקצי, ולא שניים-שלושה אנשים..

וואו עבר זמן!../images/Emo7.gif

הפורום באמת קצת השתנה. הוא נהיה קצת איטי... נ.ב. זה לא שעזבתי את הפורום. המשכתי לצפות... תחזירו את האקשן: שועל שלג יקר- תמשיך עם הפאנפיקים! דרקונית החצות- תרגיעי עם המפגשים. תתחשבי באלה שלא יכולים להגיע
סייבר- אל תמחוק הודעה זו פליז!!! פייטון- אתה גאון בשירה אולי תעשה פינה שבועית (בהסקמת סייבר המהולל) אם פגעתי במישהו אני מצטער מעמקי נשמתי.

gold dragonit

New member
וואלה צודק

הפורום נהייה אפור (כי אף אחד לא שם אייקונים) טוב לא משנה... באמת השטנה ולרע....בואו ונעשה מהפך לפורום!

python 4

New member
אין לי מושג קלוש על מה אתה מדבר

מה לעשות שאנשים פה מתחלפים? ותיקים עוזבים, חדשים באים והפורום משנה את פניו, כפי שענת (קגומה סנטנה) ציינה. מי שלא רוצה להיכנס - שלא יכנס, מי שלא רוצה להגיב - שלא יגיב. אני בפורום הזה כבר חצי שנה, וזה אחד הפורומים הכיפיים שיש. למרות שמבחינה ההרכב החברתי של הפורום אני שונה לגמרי מרוב האנשים פה, עדיין מצאתי בפורום הזה יותר עניין ואנשים נפלאים מכל פורום אחר. מה הבעיה?

NJS

New member
הבעיה היא

שכל אותם "אנשים נפלאים" עוזבים את הפורום

python 4

New member
את לא עזבת את הפורום!../images/Emo24.gif

כמו שכתבתי בהודעה שלי, וזה ציטוט: "הפורום מלא אנשים נפלאים. מידנוש בעיקר". תבדקי.

PYRE

New member
נצל"ש עידכון חתימה....

מה אני אעשה השיחות עם בימש "פוריות".....אוי אני משתכנז..

מישתכנז?!?!?!?!?

מזה משתכנז?!?!? משתכנז זה אבא שלי.. אתה תמיד היית אשכנזי...גם אם אתה גר בפתח-תקווה...וגם אם סבתא גידלה אותך...אתה פשוט אשכנטוז מילדה...

למעלה