הודעה לבנות הפנויות !

© RoNa

New member
../images/Emo13.gif

שיהיה לך בהצלחה.
אני יכולה להבין את התגובות שפה. נשמע לא מציאותי. וגם אם כן, זה לא מה שקונה בחורות. אולי בעצם כן, את החלק השיטחי. נסה להבין שיש דברים שנשמעים ילדותיים וחומריים מידי. זה לא מה שהרוב מחפש. אישית לא מעריכה כאלה שיוצאים בהצהרה גלויה ושחצנית מידי כזאת של אני ואני ואני. ואני עוד אחת שאוהבת שחצנות אבל בגבול. אני לא הייתי רוצה שמישהו יצא איתי רק כי יש לי כסף, בית יפה, רכב 4X4 או כי אני נראת מדהים. לא ככה אני מוכרת את עצמי, ובטח לא לפי זה אני קונה. אגב, כשבאים בדרישות, צריך גם לעמוד בהן.. אישית לא הייתי עונה או פונה למישהו שדורש ולא מקיים בעצמו. מוכנה לתת לך שיעור במכירות על חשבון הבית.

בחייכם, הרי שקוף שהוא עובד עליכן

לי זה מאד ברור שיש פה ניסיון להתגרות לשווא. הרי ברור שכזו אהבה הוא לא ימצא. " אהבה "...

ד נ י ת3

New member
אהבה זו מילה גדולה.

אם יש כסף, והחיים נוחים - אפשר להתאהב במי שרוצים. דנית

התנהגותך פה יכולה לנבוע מאחת משתי

סיבות: א. תיסכול עמוק ואף מרירות מבחורות שפגשת שחיפשו חתיך, עשיר, וכד', שיש בהן בררנות יתר בלתי הגיונית בכלל וביחס למה שיש להן להציע. אתה נותרת המום מהקריטריונים שלהם וכאן אתה פורק את זה. לחלופין: ב. יש בך אטימות מוחלטת למידת הדחיה שיהירות ושחצנות מעוררים בקרב מרבית הבחורות + הנחה שאכן הבחורות ברובן הן כפי שהסטריוטיפ מצייר אותן, ביציות מטריאפילסטיות שנמשכות לבחור עשיר וחתיך כמו בפנטזיות ואם הוא כזה לא אכפת להן שהוא מאנייק ואופיו מתנשא, יהיר, פוגעני וכד' ובחור מתוחכם יכול לסובב אותן על האצבע. אבל שהמציאות היא יותר מורכבת מזה ויש כל מיני סוגי בחורות כולל טובות לב שאינן בררניות מידי . כך או כך יש לך בעיה מסוימת בקשר לנשים ורצוי שתעשה דברים כדי לפתור בעיה זו.

לתשומת לבכם...כולם!

הציניות שחגגה לה כאן על גביי ההודעה הזו, כל כך לא יפה לנו, הסינגלים. ובכלל. מניסיון, חייבים להפסיק לגחך על חשבון אחרים, חייבים להפסיק להתבדח ולהסיק מסקנות על גביי אחרים. אני קוראת אותו, אמנם המלל לא אטרקטיבי ביותר, אבל אם אנחנו, בתובנות שלנו ננסה להתעמק, נראה שבעצם הוא בדיוק כמו כולנו רק עם מכלול שונה. ממני אליכם, כאחת שכתבה את אותו התוכן לפניי שנתיים, רק בנימה אחרת לחלוטין, כאישה שחיה בכלוב של זהב עם שפע חומרני וחסך תהומי באהבה, כאחת שיטחית שחיפשה עד כה את הויזואליות כמקדם ראשוני לקשר, כאחת שלא טורחת להגיב אם לא מצ"ב תמונה רלוונטית ומושקעת...כאחת שציחקקה וגיחכה על כל "מועמד" שלא נראה לה... רק נותר לי לאמר לכם, אל תשפטו לעולם. אין לנו את הזכות. כל שיש בידנו לעשות, מבלי להתיימר, מבלי להתרעם מבלי להתהלם, רק לאחל לו המון הצלחה, ולנסות , בדרך היחודית של כל אחד ואחת מאיתנו , לשפר את "הכרטיס ביקור" שלו.

בגדול את צודקת

ומה שאת כותבת נכון ורובנו לובשים מידי פעם אם לא תמיד את גלימת השופט , ובדיוק כמו גמל שלא רואה את הדבשת שלנו גם אנחנו לא תמיד שמים לב כמה אנחנו בררנים... אבל מותר לכל אחד להיות בררן, כל עוד הוא יודע איך להציג את זה.. אבל, גם אם קצת הגזימו ביחס אליו, זה די התבקש... המון פעמים נכנסו אנשים שהצהירו על הונם ומכיון שלא חסרות בנות שזה מספיק חשוב להם בחיים, אני בעד , כי אני חושבת שמין מוצא את מינו, כך שאין לי בעיה עם זה שהוא בא לספר על הבית ,הבריכה, החשבון בשוויץ והמטוס הפרטי.. אבל יעזור לו בחיים אם הוא ילמד קצת טאקט... בואי נגיד שאפילו כל ההודעה שלו היתה עוברת בשלום אם הוא לא היה מוסיף את ה"רק בנות יפות תעננה" או לסירוגין אם הוא היה מוסיף איזה סמיילי חמוד ליד המשפט הזה, תאמיני לי זה היה עושה את כל ההבדל... בואי נניח לרגע שההודעה שלו מושכת אותי באופן אישי ואני מוצאת בו עניין, לא הייתי שולחת לו מסר , כי הוא יענה רק לבנות יפות, אולי אני לא מספיק יפה בשבילו? ואם זה ככה אז הוא לא יענה לי? ואם חסרה לי טיפה אחת של בטחון עצמי אז למה לי לסכן את הבטחון ולשלוח תמונה לגבר שישפוט אותי ולא יענה לי אפילו, אם אני לא מספיק יפה לטעמו רק בגלל שיש לו 2 יאכטות ושהוא טוען שהוא כזה מציאה? אז שוב, לא שתפקידנו לחנך אף אחד, אבל זה טבע האדם.. ואם כל כך הרבה אנשים מצאו לנכון להעיר לו... אז כנראה שבכל זאת יש על מה... ככה אני רואה את הדברים בכל אופן...

גלי 1970

New member
../images/Emo45.gifועוד דבר אחד....

זה שיש לו דרישות והוא שחצן מילא,לא נורא... אבל לבקש תמונה, כשאין לו תמונה בכרטיס,או לא העלה כאן תמונה זו כבר חוצפה

ד נ י ת3

New member
../images/Emo45.gif

ולגבי שיפוט - האם הוא לא שופט? רק בחורות יפות תעננה? האם זה לא שיפוט? דנית

לא משנה מה הדעות כאן

אני חוזר ומדגיש לא פגעתי ואף לא ניסיתי לפגוע באף אחד. הייתי אמיתי עם מה שאני חושב וכתבתי את זה כאן. בכל מקרה אני לא כועס ולא מתנצל. דרך אגב. לא חסר לי בנות בעולם המציאותי אבל בכל אופן אני מנסה גם את העולם הוירטואלי ולו למצוא אהבה אחת יפה!!!

אז שיהיה לך

בהצלחה אני אישית מאמינה שכל אחד מקבל את מה שמגיע לו בסופו של דבר...

ולמרות שלא פגעת ולא התכוונת אולי

תיקח את הדברים שנאמרו לתשומת לבך, כביקורת בונה, אולי משהו בדרך שבה אתה "משווק" את עצמך לקוי? אולי בשל כך אתה לא מוצא "אהבה אחת יפה" כדבריך? נקודה למחשבה

MaYcHuK

New member
../images/Emo50.gifבהצלחה לך!

ההודעה שלך אכן דרשה תגובה ואכן לא שידרה רצינות אבל המבול שקיבלת פה נראה לי טו מאצ' מי אנחנו שנקבע? ומי אנחנו שנחליט אם אתה רציני או לא אני אישית חושבת שלא כסף צריך להניע מישהי מלהיות איתך ולכן כדאי שמה שיש לך ישמר בינך לבין עצמך בינתיים בכל מקרה בהצלחהההההההההה

straycat

New member
נכון.... אבל...

יש משהו בדבריך... נראה שלפחות חלק מהתגובות כאן נובעות, בין היתר, מניסיונות קודמים של כל אחד מאיתנו. אולם, ישנם אנשים שפשוט דורשים שמישהו יעמיד אותם במקומם. אחרת, לעולם לא תהיה להם מוטיבציה להשתנות ולגדול. הפורום הציב בפני בעל ההודעה המקורית מראה. הוא מצטייר בעינינו (וכנראה גם בעיני רבים אחרים) בדיוק כפי שמשתמע מהתגובות שלנו. אם הוא יצליח לראות מעבר למעטה האגו שלו, הוא יוכל להעריך את הדבר שנעשה כאן למענו. הרי באותה מידה, יכולנו פשוט להתעלם... למרות העוקצנות, בהחלט ניתן להתייחס לכך כאל ביקורת בונה, להפיק את הלקחים ולצמוח -- הכל תלוי בבחירה שלו.

MaYcHuK

New member
תראי יש ביקורת בונה ויש להתקיף

וביננו כולם פה התקיפו אותו , לגלגו עליו , חיפשו את חוסר הרציניות וחיפשו את השלילי. אם היינו מגיבים בצורה אחרת אולי היה ניתן לראות זאת כביקורת בונה אבל אי אפשר לצרוח על מישהו ולהגיד לו את דביל ואז לבקש שיראה בזה כביקורת בונה . זו דעתי בכל אופן. גם אני לא החברתי למה שהוא רשם וגם אני לגלגלתי ביני לבין עצמי - אבל לא ניסיתי להשפיל אותו . ואתם צריכים להבין מותר לנו להגיב מותר לנו להביע דיעה אבל צריך לעשות זאת בדרך מכובדת כי לא שומעים את הטון שלנו ואיך אנחנו אומרים אלא רק קוראים מילים

straycat

New member
לפעמים...

ניעור קטן יכול מאוד לעזור... אם הוא נכנס לכאן והרשה לעצמו לפרסם הודעה בסגנון הזה, כנראה שהוא היה זקוק לזה. כולנו אנשים בוגרים (ומי שלא, אין לו מה לחפש בפורום לגילאי +30...) ובתור כאילה, אנחנו מסוגלים להתמודד עם קצת ביקורת, גם אם היא עוקצנית. אני מניחה שאם היינו נפגשים כולנו פנים מול פנים, הדברים היו מנוסחים בצורה יותר מעודנת. אבל מאחר שזהותו של בעל ההודעה חסויה, הרבה יותר קל להשתלח בו..... אם הוא היה מצרף תמונה לכרטיסו והיה מוסיף יותר פרטים אישיים, אני מניחה שהתגובות היו יותר אישיות ויותר זהירות. אבל, הוא בחר לשמור על אנונימיות ובכך חשף את עצמו כפיתיון לכרישי הפורום...

למעלה