הודעה לאשת המסתור והרעם

הודעה לאשת המסתור והרעם

הי אישה יקירה מה שלומך כאן שוגר בייב משאירה לך דרישת שלום ומאחלת לך הרבה בריאות בי

שוגרררררררררררררררר בייב מקסימונתתת ../images/Emo24.gif ../images/Emo25.gif ../images/Emo25.gif

ערב טוב ונהדר לך יקירתי שוגר בייבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב זה הרבה זמן שלא שמעתי ממך מקסימה שלי. מה שלומך מתוקה? מתה לשמוע ממך .... הרבה זמן שלא שמעתי ממך יקירה. מחכה לשמוע נשמה. התגעגעתי אליך. שלך אוהבת . חברתך .... אשת המסתור ורעם**

אשת ../images/Emo23.gif

כן מזמן לא ראיתי אותך בצאטים אז באתי לכאן יקירה אני עדין מסתובבת שם בצאט של תפוז אין חדש תחת השמש שם כולם רבים עם כולם ועוד כל מיני בקיצור אני מחפשת עבודה עדין לא מצאתי לי משהו מעניין כזה ואני מחפשת גם חתן כזה כזה........ אני לא מודאגת בקטע של החתן זה יבוא יקירה אני גם כותבת בפורום ווידויים ככה שאם בא לך לקרא ולהכנס לשם את מוזמנת תמיד. הייתי בתל אביב השבוע והייתי גם בטיול ביום שבת בנחל יהודיה בגולן היה מקסים היה חם מאוד אבל לא נורא. הבחור שסיפרתי לך עליו פעם פה ושם עדין מתקשר אבל אני לא מחזירה לו טלפונים למרות שהוא מתקשר מידי פעם. טוב יקירתי אני ארוצה לי לענייני נדבר עוד ואשאיר לך כאן הודעות ככה נדבר..... בי לך יקירה שוגי

למעלה