הודעה חשובה
לקראת מפגש

מצב
הנושא נעול.
הודעה חשובה ../images/Emo70.gif לקראת מפגש ../images/Emo70.gif

הודעה חשובה
לקראת מפגש

כל מי שמעוניין לקבל את דף הקשר של חובבי הרכבת, יכול לקבל ממני את הדף המעודכן הכולל 171 חובבי רכבת בישראל !!! אך עליכם להופיע בדף הקשר בטרם אשלח לכם אותו במייל ! מי שאינו מופיע, מתבקש לשלוח אלי במייל הפנימי את הפרטים הבאים: שם מלא, כתובת מדוייקת כולל מיקוד, אי-מייל, מספר טלפון, מספר פלאפון והכי חשוב: מהם בדיוק תחומי העניין בנושא הרכבת. מי שישלח את פרטיו אלה, יוכל לקבל את הדף המעודכן הנקרא לוח 54 במייל. הדף כולל 9 עמודים לפחות. שלכם, אביתר.

לוח 54 = 20 עמ' = 646KB ../images/Emo70.gif

הודעה חשובה
לקראת מפגש

כל מי שמעוניין לקבל את דף הקשר של חובבי הרכבת, יכול לקבל ממני את הדף המעודכן הכולל 171 חובבי רכבת בישראל !!! אך עליכם להופיע בדף הקשר בטרם אשלח לכם אותו במייל ! מי שאינו מופיע, מתבקש לשלוח אלי במייל הפנימי את הפרטים הבאים: שם מלא, כתובת מדוייקת כולל מיקוד, אי-מייל, מספר טלפון, מספר פלאפון והכי חשוב: מהם בדיוק תחומי העניין בנושא הרכבת. מי שישלח את פרטיו אלה, יוכל לקבל את הדף המעודכן הנקרא לוח 54 במייל. הדף כולל 9 עמודים לפחות. שלכם, אביתר.
לוח 54 = 20 עמ' = 646KB

צחקן

New member
אני לא מעונין להיופיע שם.....

הודעה חשובה
לקראת מפגש

ב"ה כי אני חובב אוטובוסים ! אם יש לך רשימה של חובבי אוטובוסים/ן באשמח להיות בה.

בסדר. אינך יכול להופיע ברשימה מאחר

ב"ה כי אני חובב אוטובוסים ! אם יש לך רשימה של חובבי אוטובוסים/ן באשמח להיות בה.
בסדר. אינך יכול להופיע ברשימה מאחר
ואינך חובב רכבת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה