== הודעה חשובה לליהי אושו==

דיסוננס

New member
== הודעה חשובה לליהי אושו==

ראית איך הנומרולוגיה תפסה יותר מתורת החרטת של אושו? חחחחחח תיכף מייסד כת חדשה וסוחף מאמינים, סער, אתה מצטרף? כתות אמיתות סער על החיים (1). לדעתי חוק היסוד מספר אחד צריך להיות- אצלנו בכת לא לובשים כלום חחחחחחחחח ועושים מה שהמנטור מצווה ללא מגבלות. אוף, נהיה לי חם, חוזר לעבוד.

נשית~37

New member
חם...חם...

רק אל תפלוט...

sahr12

New member
תעזוב שנייה את אושו...תשמע קטע....

איזה חבר מהעבודה...בא ושואל....איפה תורמים זרע???? "סמממאאאלללללההה" אמרתי לו מה קרה????איך הגעת לזה???? בא לי פתאום.....הוא עונה...התחלנו לדבר....ואמרתי לו תשמע אני חושב שאתה הולך לבנק...נותנים לך בטח מבחנה ואתה מאונן לתוכה..... הוא כמעט נחנק....חחחחחחח הוא חשב שיש מישהי שם..... שמחרמנת, עושה ביד,מוצצת,....אנאעראף.....חחחחחחחחחחח.... אמרתי לו יאגנוב ...אם זה היה ככה....היה שם תור....מה זה תור....... אנשים היו ישנים ליד הדלת....חחחחחח ועכשיו.... לאושו.......חמוד הוא לא??????:)...

דיסוננס

New member
ועל זה נאמר

אמור לי מי חברך חחחחחח אושו לא חמוד, הוא מעיק- עומק, גובה, רוחב, אני חושב שהכת שלנו תהיה יותר בגובה העיניים, כל אחד יעשה מה שבא לו. נקבל רק נשים לכת בשלב ראשון ופה אתה נכנס לתמונה, תתחיל סלקציות חחחחחח

נשית~37

New member
לא לדבר לידי על זרעים...אני מוקפת..

חחחחח מי שישמע... - - - - - - - - תירגעו...זה רק זרעי ירקות..חחחחח

sahr12

New member
"הכת החדשה" (הגורואים ד´-ס´)

תנאי קבלה... טווח גיל...בין 24-44...(בגיל מאוחר יותר לא משתנים) ראש ליברלי.(עדיף שיער פזור)..חחחחחח משקל סגולי...:) שתי שפות לפחות..... (עליונות,ותחתונות)...חחחחח מעשנות.... פתיחות....(לא משנה כמה אצבעות)... השיעורים יתקיימו בזוגות....לפעמים בשלשות (תלוי במייקי....חחחחחח) נא לבוא בלבוש צנוע...(רצוי חלוק סאטן.....) כבר לאחר כמה שיעורים אתן תבחינו בשינוי....(בגורואים).....חחחחח בהצלחה.(ההצלחה שלכן היא העונג שלנו):)

טליה34

New member
מכיוון שממחר אני בחופשה

אז אני מוכנה לנסות.... * הגיל....בטווח הנדרש * ראש ליברלי....יש קצת בעייה עם זה......(אבל השיער בד"כ פזור אז אני מקווה שיהיה בסדר.....) * משקל סגולי...כנ"ל... * שתי שפות....יש ועוד..... * מעשנת פרלמנט לייט קצר - זה נחשב? * פתיחות.....אביא המלצות * לבוש צנוע.... על כך לא מוכנה להתחייב...מקווה שזה לא סעיף מנדטורי. לתשובתכם המהירה אודה טלי-ה

טליה34

New member
סחה על העומק סער

בלו....בלו...בלו... הצילו......................................... אני טובעת........

דיסו............

רק בשביל להוציא ממך סוף סוף משהו...........ציניות, הומור, עצבים.... לא משנה מה.... רק בשביל זה שווה להמשיך עם אושו שלי....

שחר 33

New member
דיסו אפשר הצעת ייעול ?

עזוב את אושו המלעון. במסגרת ההצלחה של השירשור הקאלט ההוא, ובגלל השנה החדשה ובסימן חידוש . תתחיל שירשור של " הפעם הראושנה שעשיתי את זה" : גיל, מיקום, פרטנר, סיבה, איך היה...וכו´ אני מריח גילויים מרעישים...ושסער המתחמק יתחיל הפעם. שלך, שחר 33

למעלה