הודעה חשובה לכולם: תיקראו ותפנימו

JAMES DEAN

New member
הודעה חשובה לכולם: תיקראו ותפנימו

הרבה אנשים ותיקים וחדשים שואלים את אותם השאלות בפורום אז בבקשה נשתדל לעזור להם בכל דרך: יש לנו את השאלות הנפוצות יש לנו מאמרים שונים יש לנו שני מילונים בפורום אני מבקש וחוזר על זה שוב אין לפרסם על גבי הפורום מספרי טלפון או נייד בשביל זה יש את הלוחות של הפורום. הלוחות של הפורום נועדו בשבילכם השתמשו בהם בחוכמה. על אחריותכם נוסח ההודעה ודרך ההתקשרות. אם יש לכם פריט שאתם רוצים עליו הצעת מחיר יש לשים תמונה או קישור מתאים. החלפת/נתינת/קבלת פריטים שונים תעשה בשימחה בחינם, או שניקבע לה משהו אחר. מותר לנצל שרשורים (נצל"ש) הקשורים ל-"תפוז אנשים מודיע" ו-הנהלת הפורומים". אסור לנצל"ש שלא קיבלו יחס פחות מ-12 שעות לפחות. לא מומלץ לפתוח שרשורים חדשים על כל דבר שיש לכם להגיד/להציג/להודות. מסיבה אחת פשוטה זה דוחק שרשורים אחרים למטה ובמיקרה הגרוע לדפים האחרים. כאשר אתם מעלים תמונות תשתדלו לעשות סדר בתמונות כלומר: כל פעם שתתחילו תמונה חדשה שימו אותה כתגובה להודעה הראשונה ככה יהיה לכם יותר קל לסדר את התמונות וגם יהיה קל לשאר המשתתפים להגיב על כל תמונה בניפרד. קטעים משירים בחתימות שלכם או פירסום שירים בפורום אסורה בהחלט. בקשר לחתימה האישית שלכם תוסיפו גם את שם המחבר ושם השיר כי זה ההוראות של תפוז. עכשיו שקראתם את כל הנהלים של הפורום אני מבקש ממכם שתגיבו להודעה הזאת שקראתם אותה ושהבנתם אותה. והכי הכי חשוב תהנו כי אחרי הכל הפורום הזה בשבילנו ולמעננו.
אין לנצל"ש זה.

okidoki

New member
קראתי והבנתי

רק רציתי לדעת אם זה בגלל שפתחתי שירשור חדש

okidoki

New member
אם כך אשמח לדעת מדוע

קיבלתי גם מסר אישי בנושא? וההודעה הנ"ל הופיע מתי שאני פתחתי שרשור חדש?

vered73

New member
קראתי. אבל למה לשון ההטפה "תפנימו"?

לפחות היית מרכך בכמה מילות פתיחה עדינות. אני, כבר מגיל 3, מורדת בכל מי שגורם לי להרגיש שהוא אבא שלי
(תפנימו) ושאלת תם - כשאני מצטטת מהתנך משהו בחתימה שלי, לרשום בסוגריים "אלוהים"? אבל הכי הכי הכי אני מסכימה עם הפתיח. השאלות חוזרות שוב ושוב ושוב ואולי נוכל להכין מסמכים מסודרים ולהפנות את האנשים החדשים למסמכים. רק קח בחשבון שכשאדם חדש נכנס, הוא לא ילך לקרוא ברשומות של הפורום מה גרם לכל אחד לאסוף את האוסף שלו, אלא הוא בא לחפש קשר עם אנשים בעלי ענין דומה.

למעלה