הודעה חשובה לגבי אופן תשלום - מסלול FSW

visa 2canada

New member
הודעה חשובה לגבי אופן תשלום - מסלול FSW

Fee payments for the Federal Skilled Worker permanent residence application can be made to Citizenship and Immigration Canada (CIC) by; certified cheque, bank draft or money order payable to THE RECEIVER GENERAL FOR CANADA or by Visa, MasterCard or American Express. A combination of more than one method of payment is acceptable. However, payment of each method MUST be equal to a single or multiple amount per person. For example: An amount of $550 paid by credit card for the principal applicant, and 2 X $150 paid by a certified cheque for 2 dependents for a total of $850 is acceptable. However, $500 paid by credit card and $350 paid by certified cheque will not be accepted. Fellows are reminded when paying by credit card to ensure the card information provided is accurate and complete. The Centralized intake office (CIO) will make a total of two attempts to process credit card payments. If both attempts are unsuccessful, the application will be rejected as incomplete as there is no fee payment. The CIO has found that it is important that credit cards used for fee payments have at least nine (9) months validity in the event that a refund is required. http://www.visa2canada.co.il

predoc

New member
שוב תודה על העידכון

אם תוכל להוסיף משמעויות זה יתקבל בברכה מסכם בעברית למי שמעוניין במקרה שאתם רוצים לפצל את התשלום למספר אמצעי תשלום, כרטיס אשראי וגם המחאה בנקאית לדעתי האישית לא מומלץ להסתבך - אבל במקרה ובאמת אין ברירה ) כל אמצעי תשלום צריך לשלם על שרות מסויים באופן מלא עבור אדם או מספר אנשים כלומר אם אתם צריכים לשלם 850 דולר סה"כ על מגיש ראשי 550 ועוד שני תשלומים של 150 על כל ילד אמצעי תשלום אחד ישלם 550 על המגיש הראשי ואמצעי תשלום שני 300 על שני הילדים וזה בסדר אבל בשום אופן לא אחד 500 והשני 350 כי אז הבקשה תוחזר אם אני זוכר נכון ותיקון מאמיר יתקבל בברכה . הכי מומלצת המחאה בנקאית משוכה לפקודת האוצר הקנדי THE RECEIVER GENERAL FOR CANADA בדולרים קנדים כמובן כי במקרה של כרטיס אשראי הם מנסים פעמיים, לא הולך בגלל שהאינרטנט שלהם לא תקין באותו יום והבקשה שלכם מוחזרת. אם בכל זאת אתם מתעקשים לנסות את מזלכם מומלץ שהכרטיס אשראי יהיה בתוקף של 9 חודשים לפחות קדימה.

BigInVan

New member
רואים שהרבה זמן לא היית פה...../images/Emo13.gif

כותב ההודעה הוא אמיר באחד הניקים הרבים שלו. (ואגב, $850 זה למגיש הראשי ו-2 ילדים, אבל גם בן/ת הזוג, אם יש כזה/ו, צריך לשלם $550)

predoc

New member
אני פה כקורא

ואני יודע שזה אמיר ואין לי אליו שום קשר חוץ מהגינות טריוואלית ונימוס אלמנטרי לצערי נחשפתי לשרשורים שלא היה להם פה מקום ויש לי ביקורת הן עליו והן על האחרים אבל אם הוא טורח כותב ומעדכן דבר זה או אחר אפשר להגיד תודה למרות שאני לא מקבל אחוזים

BigInVan

New member
בהחלט חסרו הגינות טריוואלית ונימוס אלמנטרי,

וטוב שעכשיו רגוע יותר. הבעיה אף פעם לא היתה עם עדכונים נטו, המעשירים את הידע של משתתפי הפורום, אבל לא נכנס לזה כעת. בכל אופן, לנוחות המעוניינים, טופס התשלום שיש לצרף בעת הגשת הבקשה, מופיע בצ'ק ליסט שבאתר CIC ומכיל את כל המידע שהוזכר: www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/forms/IMM5620E.pdf

למעלה