הודעה חשובה בק"ע סל תרופות

הודעה חשובה בק"ע סל תרופות../images/Emo24.gif

חברים וחברות יקרים, כידוע לכם בימים אלה שוקדת ועדת סל התרופות על הסל לשנת 2010 . השנה הוגש לוועדה התכשיר דייבובט ((Daivobet לטיפול בפסוריאזיס קלה עד בינונית. האגודה עושה מאמצים גדולים על מנת שהוועדה תכניס את התכשיר לסל התרופות. חשוב שגם החולים ירתמו למאמץ ויציגו את הפן האישי בהתמודדות עם הפסוריאזיס. אנו מבקשים מכל מי שמשתמש בתכשיר לכתוב מכתב לוועדה ולספר על הניסיון שלו עם התכשיר ולהוסיף גם את הפן האישי שלו בהתמודדות עם הפסוריאזיס. את המכתבים יש לשלוח למייל הוועדה: [email protected] , או לכתובת דואר: הוועדה הציבורית להרחבת סל שירותיי הבריאות, המנהל לטכנולוגיות רפואיות משרד הבריאות, רח' בן טבאי 2 ירושלים. תודה,

esperansa

New member
האם הכנסת הדייבובט לסל הבריאות כרוכה בכך....

שאת קרם הדייוונקס יוציאו מסל הבריאות? על אף שאני לא כך כך בעד הדייבובט ברור כחולת פסוריאזיס שמודעת לזה שלאחרים זה חשוב, אז אין לי בעיה לחתום על עצומה להכנסת התרופה לסל כפי שהיה שנה שעברה, אבל כל זאת כמובן שלא יחליף את הקרם דייונקס. אשמח לקבל תגובה.

שלום רב../images/Emo24.gif

לא יוציאו את הדיבונקס אלה הוספה של הדיבובט, בגלל היעילות הרבה שהדיבובט מגלה בארץ ובעולם למרות כל מיני חששות של חולים מסטרואידים לא בטוח בכלל שהחב' תמשיך ליצר דיבונקס.

esperansa

New member
יונה האם אתה מדבר על הדייבונקס קרם....

שיתכן שאותה יפסיקו לייצר כמו שהפסיקו עם המשחה? ומה לגבי התרופה החדשה שמייצרת חברת טבע? האם זה מכיל סטרואידים? אשמח לקבל מידע נוסף על המשחה הנ"ל. האם היא תהיה כלולה בסל הבריאות? האמת היא שהקרם דווקא עשה לי טוב בנגעים על הפנים (כמובן שילבתי את הקרם יחד עם קרם לחות). והאם יש עצומה שאפשר לחתום עליה כדי להכניס את הדייבובט לסל הבריאות? תודה על התגובה. לילה טוב.

שלום רב../images/Emo24.gif

יש שמועות שהחברה הדנית רוצה להפסיק לייצר את הקרם. לגבי התרופה הגנרית הנה קישור.

למעלה