הודעה חשובה בקשר לדיסק השני

חבר'ה../images/Emo70.gif אני מצטערת אבל....

הוראות מלמעלה... אני ב'מת מצטערת
אבל כולנו פה כפופים לתקנון תפוז... (אוף
אני יודעת שזה באסה
) ההנהלה אוסרת לפרסם את זה בפורום... אבל... |חיוך זדוני במקצת...| אולי תמצאו דרך להוריד את זה מגולשים אחרים... *שיעול רמז*שיעול*

sk8tergirl

New member
וגם לא חייבים דרך מסנג'ר או אייסי.

אפשר גם דרך הצ'אט! פריק אאוט שולט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *נרגעת*

הודעה חשובה בקשר לדיסק השני../images/Emo70.gif

אסור לתת פה קישורים להורדת הדיסק השני
אתם נמצאים בפורום של
ואנחנו חייבים לקיים את התקנון שלהם
ההודעה שכתבתי... ושרשרתי אותה לפה... נכתבה בגלל כל הקישורים ששמו פה... אז... קחו לתשומת ליבכם...

av®il

New member
אממ... מי שרוצה קישור...

יש לי קישור אבל זה רק למי שיש את התוכנה ביטורנט אז אם יש לכם אותה ואין לכם את הדיסק אז תיצרו איתי קשר באי מייל [email protected] או באייסיקיו 148657732 ותכתבו בנושא שזה בקשר לקישור טוף?

אמממ... לי יש את השאת של וירוז...

לא צריך כלום בשביל זה... (אלוקים... השרשור הזה גם לא חוקי... לא נורא אבל, נכון? כי אין פה קישורים...)

LiLi128

New member
תשלחו לי גם!!!!!

פליז.... יש לי רק איסי אז רק לשם: 258-509-524

TEENAGER1

New member
../images/Emo66.gif מי רוצה לשלוח לי במסר../images/Emo35.gif

את הקישור למקום שלא צריך תוכנה מיוחדת

GuItAr2

New member
איזה מגעילים אתם....../images/Emo3.gif

אתם לא קונים את הדיסק המקורי? אני קונה כי אני באמת מעריכה את אבריל (זמרת אהובה...) אז תשקלו את זה....אם אתם מעריכים אותה מספיק....אז תקנו מקורי...

Avrils FREAK

New member
ברור שקונים מקורי!! אבל עד אז...

בדרך כלל שאני קונה דיסקים של אבריל- זה רק אחרי שאני יודעת את כל השירים בע"פ... ובושה עליי אם לא!!

av®il

New member
בטח שקונים!

אבל חייבים לשמוע כבר שירים חדשים!!! וזה גם ייקח הרבה זמן עד שהדיסק יבוא לארץ... באסה!

למעלה