הודעה חשובה ביותר!

שי!!!

New member
הודעה חשובה ביותר!

הערוץ AXN החליט להחזיר את הסדרה השווה ביותר ``ניקיטה``-ומידי יום שבת בשעה 18:45 יש פרק של ניקטה ב-AXN. יש! יש! יש! והיום-יש את הפרק הראשון בסדרה, ואת השתי פרקים שאחריו. אז אם אף פעם לא ראיתם ניקיטה-או שמסיבה לא ברורה לא אהבתם ..

פגעסוס

Well-known member
אתה מתכוון...

בשעה 19:45. וגם אני ממליץ לכווווולם לראות!!! GYXOIO

LuNaTiC

New member
התעללות לשמה!!!

אתם משכנעים אותי לראות את זה... כשאין לי את הערוץ!!! מרשעים שכמותכם!!

העצלנית

New member
לא נורא

זה לא כזה הפסד גדול. יש דברים הרבה יותר טובים. דפנה שפורשת לטובת הבי בי סי פריים. ושאר ירקות מבית הוד מלכותה

זוהי

New member
חחחחחחחח-תראו מה זה......

ניקיטה הסדרה הזו שהופסקה בגלל שהשחקנית הראשית ראתה בשדרה כתת-רמה (ידעתם?) לדעתי......לא יפה בכלל חוצמזה באותה שעה יש שולחן לחמישה (6) וכן כן - שטויות של סידרה - אבל ח-ו-ל-ה עליה זוהי שממש משתגעת מהאיטיות של האנטרנט - כמה שעות עד שיורד עמוד אחד?! ;-p

Panther

New member
זה מזמן כבר!!

כבר כמה שבועות שיש בימי שבת 3 פרקים ברצף.

Vilia©

New member
שולחן לחמישה?!

איכס!!! הסידרה הזאת יצאה מכל החורים מרוב שמשדרים אותה כל הזמן.. לפי דעתי..אין כמו חברים!!! סידרה האהובה עליי ביותר..ואיך התבאסתי שסיימו לשדר את כל העונות ממהתחלה... טלי

S.tal

New member
f.r.i.e.n.d.s

סדרה אדירה!!!!!!! אבל גם סיינפלד!!!!!!!!! ואני שונאת שולחן לחמישה.... טל,t@l

Hermione

New member
כן כן כן כן כן כן!!

אני חולה על הסדרה הזאת... שולחן לחמישה זה מעולה וחברים גם כן. ובנות גילמור זה מצחיק. וקרובים קרובים זה מ-א-ו-ד מצחיק. והמומינים זו הסדרה הכי שווה בעולם. -אני ספרטיקוס- אולי זה נוגע רק לשרוך הספציפי שאני מחזיקה, אבל עם לוקחים שרוך (במיוחד אחד כמו שלי. אהההם, מסולסל כזה, בצבע ורוד) ולועסים אותו, יש לו טעם חמצמץ... מענין

זוהי

New member
מה מה מה?!?!?

שולחן לחמישה אף פעם לא יכול לגמרי לעבור הסידרה מדהימה - סוחטת דמעות ודביקה - אז מה כבר רצף 4 שאני צופה בו - ולא מפסיקה להנות חברים מדליק-חולה על המרחפת הזאת (פיבי) ומיס צאננדלר בונג קורע אותי ובימים הראשונים אחרי שגיליתי שנגמר - והתחיל סיינפלד - ממש היה לי קשה לנשום.....איכס! בנות גילמור - ממכר וגם גרוס פויינט מדליק - תודו שהאנטר כלבה מזן מיוחד זה הכל בנתיים זוהי שעדין מחפשת חתימה וכועסת שהיא היחידה בין הפורומים שנשארה ערה - אסור אסור אסור לשון בצהריים - אנשים - מידע לחיים אוףףףף מתגעגעת לשיגרה של לימודים (עוד דקה אני מתחרטת)

זוהי

New member
*מורידה לעצמי סטירה*

ש-כ-ח-ת-י דוסון קריק - העונה החדשה מ-ד-ה-י-ם ואגב תת רמה - למישהו יצא לראות `בט`....פויה ערוץ שלוש מה עובר לכם בראש

שי!!!

New member
לא!!!!!

זה כבר מזמן? איך לא ראיתי? לא!!!!!!!!!!!!!!!!!! ולפי ה-I במתב דיגיטל זה היה אמור להיות פרק ראשון בסדרה-ומכאן שזה התחיל רק עכשיו-אבל המידע שסופק לי היה מוטעה... האמת היא שראיתי את שתי הפרקים האחרונים ששודרו אתמול-ראיתי את כולם חוץ מהראשון... אני כבר מחכה שנגיע לעונה השלישית-שם הופסקה הסדרה... באר``הב מתרחשת העונה החמישית, ובערוץ 3 לפני שבועייים שודר הפרק הארחון של העונה הרביעית...שממנה ראיתי 3-4 פרקים...

למעלה