הודעה חדשה לעידן חדשה (יש דראקו)

sarah

New member
הודעה חדשה לעידן חדשה (יש דראקו)

עוד כותרת תקועה מדיי כמה זמן אני צריכה לפתוח הודעה חדשה כי אין לי משהו לכתוב כן אבל אני בכל זאת רוצה להיות קצת שותפית... 1)לכל מעריצות דראקו למיניהם... תמיהה אחת גדולה ונחמדה: דראקו אכן- -חכם -שולת -חתיך -סקסי -מתלבש יפה -מנומס -שנון -עשיר -קול -בעל ביטחון עצמי -מתאים להארי כל זה נחמד...אפילו הרבה יותר מנחמד אבל איך להיות מאוהבות ביצור הזה?! הוא- -חסר רגשות -קר -אדיש -מת בפנים -סובל מהמון טראומות מעצבנות שגורמות לו להיות מנייאק איך אפשר לאהוב מישהו כזה שלא יכול לאהוב אף אחד בחזרה כולל את עצמו? איך אפשר לאהוב משהו שהוא טוב ממושלם חוץ מחוסר רגשות מוחלט פרט לציניות? האם אנשים אוהבים להתאהב באנשים לא מושגים (שלא לדבר על-לא קיימים,אבל את זה השמטתי מסיבות ברורות) ? האם אתן (ואולי כמה אתמים) אוהבים להתאהב במישהו שכל כך ברור שלא יאהב אתכם בחזרה אלא עם כן אתם קרים כמוהו הא,הינה-קרים מה אתם רוצים לעזזל מאנשים קרים? איך אתם רוצים שהם יתנשקו איתכם? איך אתם רוצים שהם ישלחו לכם שוקו ? למה לא מישהו נחמד ואנושי כמו...כמו...הא...נוויל? 2)האותיות הגדולות נוצרו רק כדי להסתיר ממכם את האותיות הקטנות והחשובות באמת XOXOXO שרה

sarah

New member
או במילים אחרות

ה1) נוצר רק כדי להסתיר את ה2) ברית,אני כאן

אני לא בטוחה בקשר להכל...

אבל בד"כ כשאת יודעת שקשה לך להשיג מישהו זה גורם לך יותר לרצות להשיג אותו * וחוץ מזה שמאלפוי הוא לא סתם חסר רגישות. נראה לי שהוא כזה מניאק רק כדי להסתיר עד כמה הנפש שלו רכה... הוא צריך עידוד! ביטחון עצמי..! אישית, לדעתי החלקים שבהם דראקו היה הכי חמוד, היו כשהוא היה עם ההורים שלו. בעיקר אבא שלו. אז, הבטן הרכה של דראקו נחשפה והמשיכה להפצע ולהיפצע... * וחוץ מזה שהוא כזה שנון וחכם... לא יודעת מה איתכם אבל יש לי חולשה לזה
*
Danger

Maggie

New member
אני מתה על דמויות כאלו...

חבל שאנשים כאלו לא קיימים באמת. או שלא חבל? זה היה עלול להיות רע... אה וול... לא יודעת... דמויות שולתות... אבל באמת למה להתאהב בהם? יש לי דמות כזאת בסיפור... וגם בה מאוהבים. דאמיט, עכשיו גרמת לי לעוד קטע לא ברור בסיפור שלי (עוד אחד לרשימה הארוכה...) ואני בטח אתקע חצי שנה בכתיבה שלו. אוקי, נחשוב על זה רגע מנקודת מבט שנוחה לי - אם היילי היה כזה לא היה לי אכפת. למה? כי הוא מושלם מכל שאר הבחינות. אותו דבר - דראקו מושלם (לדעתם של אנשים מסויימים... *מכחישה*) מכל שאר הבחינות... אז למי אבפת?
או שאולי אני פשוט חולה במיוחד. אולי? אני פשוט חולה במיוחד. מגי אוסמנט נוויל?? אנשים לקחתם את זה רחוק מידי...

MadonnaFan

New member
וי, שרה, את לא מבינה...

זה מה שכל כך סקסי בו... האדישות הזאת, הקור הזה... *רצה ברחוב תמים בלונדון בתחתונים וחזיה צורחת: "דראקו! דראקווווווווווווו"* והוא יאהב אותי... תאמיני לי *דופקת את הראש בקיר* וכמו שהסרתי לגלית (אגסית) חברתי שמחורפנת על דניאל רדקליף: דניאל רדקליף הוא לנשיקה מתוקה כזאת, על השפתיים, מומלץ עם שלג מסביב ושוקולדים. דראקו הוא לנשיקה צרפתית, עמוקה... אוף זה נשמע ממש רע... לכי תסבירי... אין עליו! אין! דראקו שולת!!1 בחיי, אם הייתי פוגשת את דראקו ברחוב *צונזר* אוף, זה פאתטי... אני נמשכת אל דמות דמיונית... כמה פאתטי... ^סניף^ אני אשתוק ^סניף^ *רצה אל דראקו* *נעלמים אל חדר המועדון של סלית´רין* @מעין@ ~*~*~*~*~*

יש סיבה טובה מאוד לא להתאהב בו...

הוא דמות מספר! וחוץ מזה כל מה שאמרת נכון...הוא קר כזה...כאילו אין לו כלום בעצם.

למעלה