הודעה בשם מאי

הודעה בשם מאי ../images/Emo25.gif

מזמן אבל באמת מזמן לא הייתי כאן אז........... מאיפה להתחיל ? בראש ובראשונה הרבה חגים טובים לכל החוגגים ו.......... באמת שתהיה זו שנת שלום ובטחון כפי שהובטח לנו ... יעייני !!!!! אצלי כמו שאומרים הכל טופפפפפפפפפ אבל חסר משהו אתם ידידיי חסרים חסרים מאוד, אני מתגעגעת למפגשים התמימים שהיו לפני "המלחמה הקרה " קרה לי דבר נפלא בזכות הקןפסא הזן שסבתא של בני קנתה לו ליום ההולדת לפני שנה ןבגרושים גם דאגה להעביר אותו לגרושי אך הספקתי להכיר את אהבת חיי שם אז שתמות !!!!! היום נשאר רק הטעם המתוק שהיה בין כל הוותיקים שהיו בינינו שהיו איתנו באילת .... זןכרים ביאכטה איזה כייף שרון28,יפעת,אלת האהבה..שדעכה לה,מאיה 27 ,שי33 ,רמז,הדבורה מאיה,... ועוד ועוד שהיו איפה אתם?..??? מודה ומתוודה קשה בילעדיכם ... אך כנראה שהמסך בהצגה זו ירד מזמן ואני לתומי חיכיתי להדרן, בנתיים הצטרפו חדשים וטוב שכך מקסימה אני באמת ובתמים אוהבת אותך את החום והכי החיוך שלך ששובה כל לב עצוב אז לכל ההחדים והותיקים שתהיה שנת חברות אהבה ו.... יום חמישי מצעד האהבה אז מי שלא מגיע אצעד בשבילו לא תזיק מעט אהבה באויר ו..... יפעת אני ובני מחכים לקיסר !!!!! שלכם מאי

שיוווווווו איזה אורחת....../images/Emo13.gif

בחיי העלת כאן נוסטלגיה....... זוכרים שהייתי מפציצה..? לא שאני לא עושה זאת כעת.. ואת באמת חושבת שאני לא יודעת שאת אוהבת אותי?????? זה הדדי...מתה עליך במיוחד בשמלה הירוקה...כן כן..ההיא
אז ד"ש לענבר המתוקי....וכמו שאומרים..יש שיר של יגאל בשן. "מה שהיה...נשכח מזה...מה שיהיה לא משנה..." אוהבת...מתההההההה
מקסימושששששששששששששששש

יפעת*

New member
עם קופסא או בלי

לא הכל אבד. עדיין נשארו הרבה חברויות טובות, וזכרונות נהדרים. עדיין נפגשים מפעם לפעם, גם אם לא כולם. גם קיסר מחכה למפגש הבא...

מאיה27

New member
וואוווווו מאי יקרה... ../images/Emo24.gif

את יודעת....יש שלב בחיים שעוברים. נכון, היו לנו כייף יחד..היו הרבה אבל באמת הרבה דברים טובים. אבל כל אחד באיזשהוא שלב בחיים מוצא את עצמו ומוצא את האנשים שמתאימים לו וכך זה קרה גם לנו...לקבוצה הגדולה..לאהבה שהיתה. את יודעת לפעמים מתגעגעים..מתקשרים ומדברים, אבל לצערנו ה"קבוצה" שהיתה כבר לא תשוב להיות..היה טוב וטוב שהיה..כמו שאומרים. אז חמודנת כל אחד מצא את עצמו..אהבות חדשות..חברים חדשים..וחיים נפלאים. וכך אני באמת מאחלת לכולם..שיהיו רק מאושרים..ל"שונאי" ולאוהבי. ממני... שתמיד מחייכת ועכשיו מתאהבת... מאיה שהגיעה לביקור קצרצר.

למעלה